atama
atama

Gülfem ToygarGittiGidiyor – Gülfem Toygar

eBay, Türkiye iştiraki GittiGidiyor’un genel müdürlüğüne Gülfem Toygar’ı atadı. Toygar, yeni görevine 01 Ocak’ta başlayacak. 1999 yılının sonuna kadar Enter Bilgisayar’da servis ekibini yöneten Toygar, 2000 yılının başında e ticaret dünyasına adım attı ve Estore’da 2006’dan  2008 yılına kadar genel müdür olarak çalıştı. 2009 yılında Otto Group’a ait özel alışveriş sitesi Limango’yu Türkiye tüketicisi ile buluşturdu. Limango Group Türkiye’nin CEO’su olan Toygar, Limango’nun kısa sürede yakaladığı büyük başarıyla, son olarak 2012 yılında Ogli e-Solutions Platform ve arabulvar.com projelerini hayata geçirdi. 2010 yılında koçluk dünyasına adım atıp “Adler Certified Coach” sertifikasını aldı. İngilizce ve Almanca bilen Toygar, evli ve 8 yaşında bir kızı var.

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Gelincik OnanAvea – Gelincik Onan

Avea, Pazarlama İletişim Direktörlüğü görevine getirdiği Gelincik Onan ile yönetici kadrosunu güçlendirdi. Gelincik Onan, daha önce Eczacıbaşı Girişim’in Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyordu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Gelincik Onan, pazarlama kariyerine Marsa Kraft Jacobs Suchard’da Asistan Marka Müdürü olarak başladı. 1999-2006 çeşitli markaların yöneticiliğini yapan Onan, farklı sorumluluk alanlarıyla birlikte çeşitli pazarlama pozisyonlarında görev yaptı. Gelincik Onan, 2006-2007 yılları arasında yine aynı şirkette Ticari Pazarlama, Satış Operasyon ve Planlama, Satış Eğitim ve Satış Bilgi Teknolojileri’nden Sorumlu Kanal Geliştirme Müdürü olarak çalıştı.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Seyfettin UzunçakmakShell & Turcas- Seyfettin Uzunçakmak

Seyfettin Uzunçakmak, Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürlüğü görevine 1 Kasım tarihi itibarıyla başladı. Seyfettin Uzunçakmak, 2001 yılında Shell’e katılmış ve Türkiye Madeni Yağlar iş kolunda farklı görevlerde çalıştı. 2009-2011 yılları arasında Madrid’de İspanya ve Portekiz bölgesi Madeni Yağlar Kurumsal Satışlar Müdürü olarak görev yapan Seyfettin Uzunçakmak, Kasım 2011’den bu yana Akdeniz Bölgesi Madeni Yağlar Teknik Müdürü olarak görev yapmaktaydı. İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden 1994 yılında mezun olan Seyfettin Uzunçakmak, aynı üniversitede İşletme Yüksek Lisans eğitimini 2000 yılında tamamladı.  Evli olan Uzunçakmak’ın iki çocuğu var.