Dinçer Lojistik – Ender Bahadır Baykara

Dinçer Lojistik’in Mali İşler Direktörü pozisyonuna Ender Bahadır Baykara getirildi.  Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan Bahadır Baykara,  Enka, Xerox, Frigoglass, Provus (Mastercard), Kayalar Kimya gibi şirketlerde finans, muhasebe, hazine, iç denetim, bilgi teknolojileri, insan kaynakları ve idari işler alanlarından sorumlu olarak çeşitli görevler yürüttü. Yaklaşık 25 yıllık iş hayatının son 15 yılında Genel Müdür ve Yönetim Kurulu’na bağlı olarak üst düzey yönetici olarak çalıştı.

FORM- Tamer Özdoğan

Form’un Bireysel Sistemler Satış Müdürü pozisyonuna Taner Özdoğan getirildi.  Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği’ni bitiren Özdoğan, İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans yaptı. Akpınar Teknoloji’de York-Acson Klima Servis Müdürü olarak çalışma yaşamına başlayan Özdoğan, 2002-2008 yıllarında Airfel A.Ş’de Marmara Bölge Müdürü, 2008-2011 yılları arasında Airfel A.Ş MHI Split Klima Satış Müdürü olarak görev aldı. Özdoğan en son Daikin A.Ş’de Split Klima’da Departman Müdürü olarak görev almıştı.

Güriş Sanayi Grubu – Lokman Yamantürk

Güriş Sanayi Grubu Şirketleri Grup Başkanı Finans ve Mali İşler görevine Lokman Yamantürk atandı.  Parsan Makina Parçaları Sanayi A.Ş’nin  Mali İşler ve İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmakta olan  Yamantürk bundan sonra bu pozisyonda görev alacak.