Unilever Türkiye – Mustafa Seçkin

Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Mustafa Seçkin atandı.  Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra, kariyerine Unilever Gıda Pazarlama departmanında başlayan Seçkin, 28 yıl boyunca Unilever bünyesinde yurt içi ve yurt dışında önemli sorumluluklar üstlendi. Son dönemde Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya Bölgesi’nde liderlik ettiği kategorilerin sürdürülebilir büyümesinde büyük katkısı bulunan Seçkin, 2016 yılından bu yana Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürüyor.

Anadolu Landini – Yutkun Tok

Anadolu Landini Traktör Üretim ve Pazarlama A.Ş’nin Genel Müdürlük pozisyonuna Yutkun Tok atandı.  Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olan Tok, kariyerine 2004’te Uzel Makina San. A.Ş.’de Satınalma Uzmanı olarak başladı. Tarım, teknoloji ve otomotiv sektörlerindeki yöneticilik görevlerinin ardından 2013 yılı itibarıyla Anadolu Grubu otomotiv şirketlerinden Çelik Motor Ticaret A.Ş.’de Tedarik Zinciri ve Ürün Müdürü, ardından Kısa Dönem Kiralama Direktörü ve son olarak da Satış Direktörü görevlerini üstlendi. Tok, 1 Şubat 2019 tarihi itibarıyla Anadolu Landini’de Genel Müdür olarak atandı.

Atasun Optik – Erdem Altay

Atasun Optik’in Pazarlama Direktörlüğü görevine Erdem Altay atandı. İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Altay, OSRAM’da Perakende Kanalı Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. Sony’de Perakende Marka Direktörü olarak birçok projede yer alan Altay, sonrasında English Home’da ve Yatsan’da çeşitli görevlerde bulundu. Son olarak Samsung’ta Akıllı Telefon Pazarlama Departmanını yöneten Altay, Ocak 2019’dan bu yana Atasun Optik’te Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyor