atama
atama

osmanunalEkol Lojistik – Osman Ünal

Ekol Lojistik’in İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne Osman Ünal atandı. Kariyerine Koç Holding’te İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlayan Ünal, ardından Migros’ta Personel Müdürlüğü, sonrasında İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Inchcape Retrans A.Ş ve Burmah Castrol’de İnsan Kaynakları Müdürü, Telsim Mobil Telekomünikasyon ile CarrefourSA’da İnsan Kaynakları Direktörü, Soyak Holding’te İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Direktörü olarak çalıştı. Osman Ünal, 1984’te Hacettepe Üniversitesi Ekonomi mezunu.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

elcinuzunBorusan – Elçin Uzun

Borusan Holding şirketlerinden, Borusan Otomotiv Grubu bünyesinde İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevine Elçin Uzun getirildi. Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden çift anadal ile mezun olan Uzun, iş hayatına DHL Müşteri Hizmetleri Yetkilisi olarak başladı. Çelebi Hava Servisi, Vodafone Telekomünükasyon ve Merck Sharp Dohme İlaçları şirketlerinde İnsan Kaynakları alanında görev aldı. 2012’den bu yana Pronet Güvenlik Hizmetleri’nde İnsan Kaynakları Değişim Yönetimi Müdürü olarak görevini sürdürdü.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

garantifiloGaranti Filo – Başak Saygılı

Garanti Filo’nun İnsan Kaynakları ve İdari İşler, Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi ve Müşteri Memnuniyetinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Başak Saygılı getirildi. Kandilli Kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema Bölümü mezunu olan Saygılı, çalışma hayatına T. Garanti Bankası A.Ş’de başladı. Humanitas İnsan Kaynakları şirketinde görev yaptı. 2003 yılından itibaren T. Garanti Bankası A.Ş’nde İnsan Kaynakları Biriminde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 2012 yılında Garanti Filo’da İnsan Kaynakları ve İdari İşler Birim Müdürü olarak göreve başladı.