Grand Hyatt – Rufat Babayev

Grand Hyatt İstanbul ve Park Hyatt İstanbul otellerinin Genel Müdürü Rufat Babayev oldu. 2003 yılında Hyatt Oteller bünyesindeki ilk görevine Hyatt Hotel Bakü’de başlayan Babayev; Hyatt Regency Varşova’nın ardından Hyatt Regency Kiev’e otel yöneticisi olarak atandı. 2014 – 2015 yılı arasında Hyatt’ın Chicago’daki merkez ofisinde görev alan ve 2015 yılında Hyatt Regency Selanik oteline Genel Müdür olarak geçen Babayev, 2019 yılı itibarıyla Grand Hyatt İstanbul ve Park Hyatt İstanbul otellerinin Genel Müdürü olarak kariyerine devam edecektir.

Mondelēz International – Asaf Kaan Günhan

Asaf Kaan Günhan, Mondelēz International Türkiye Çikolata & Bisküvi Kategori Planlama ve Aktivasyon Müdürü pozisyonuna atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olan ve İstanbul Üniversitesi’nden MBA diplomasına sahip Günhan, kariyerine 2004 yılında ANP Tarım San. Tic. Ltd. Şti. şirketinde yönetici olarak başladı. 2007 yılından itibaren Coca-Cola İçecek’te değişik görevler üstlenen Günhan, Mondelēz International Türkiye’ye katılmadan önce Coca Cola Company’de Doğadan Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev alıyordu.

TEB – Özgür Öztürk

TEB Cetelem’in yeni Genel Müdür Yardımcısı Özgür Öztürk oldu. İstanbul Üniversitesi’nde lisans öğrenimi alan Özgür Öztürk, profesyonel iş yaşamına 1997 yılında Koç Finans’ta başladı. Çalışma hayatı boyunca tüketici finansmanı alanında görev alan Öztürk 2008 yılında TEB Finansman A.Ş. bünyesine geçti. Geride bırakılan 11 yıl boyunca farklı sorumluluklar üstlenen Öztürk, Satış Müdürü ve Satış Direktörü görevlerinde bulundu. Özgür Öztürk, 2019 yılı itibarıyla da TEB Cetelem’in yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.