İnsan Kaynakları profesyonelleri Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 9 Nisan’da ikinci kez kampüste buluşuyor.

ik blog2-01 copyİnsan Yönetimi denildiğinde akla ilk gelen isimler, sektörüne yön veren yöneticiler, akademisyenler ve İnsan Kaynakları profesyonelleri Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 9 Nisan’da kampüste bir araya geliyor. Zirve, binlerce prestijli etkinliğe ev sahipliği yapan Albert Long Hall’de gerçekleştiriliyor. Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, güncel konu başlıklarıyla ve seçkin konuşmacılarını kampüs ortamında bir araya getirmesiyle diğer zirvelerden farklılaşarak sürdürülebilir bir organizasyonun ikincisini gerçekleştirmek için yola çıkıyor.

20’den fazla konuşmacı yer alıyor

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in koordinatörlüğü ile düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde 20’den fazla konuşmacı yer alacak. Gün boyu sürecek olan etkinlik Kariyer.net CEO’su Yusuf Azoz, İdil Türkmenoğlu, Burcu Bıçakçı ve Yiğit Oğuz Duman‘ın da arasında olduğu birçok değerli ismi kampüste ağırlayacak. Prof. Dr. Ayşegül Toker zirvenin, İK sektörüyle ilgili güncel konuların paylaşılacağı oturumları, katılımcıların katkılarıyla renklenecek bölümleri ve kampüs ortamının sıcaklığıyla değerli bağlantılar oluşturulacak bir buluşma noktası olacağını ifade ediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.ikzirve.com