DB Positive Yaratıcı Çözümler ve Proje Yönetimi’nin DB Conference 2015 markası ile düzenlediği Pozitif Yaşam ve Algı Yönetimi konferansı 21-22 Mayıs’ta 12 oturum ve 18 konuşmacıyla gerçekleştirilecek.
dbknnıDB Positive beşinci yılında Pozitif Yaşam ve Algı Yönetimi Konferansını gerçekleştiriyor. 21-22 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Hotel İstanbul at The Bosphorus’da gerçekleşecek konferansta 12 oturum, 18 konuşmacı, sürpriz gösteriler, canlı müzik ve kokteyl parti yer alacak.

Konferansın ayrıntıları şöyle;

İlk gün açılış Metin Hara’nın “Bir Nefes Yaşam” sunumuyla başlayacak.  Mehpare Şayan Kileci’nin “Güç Bende” ve Zaza Yurtsever’in “Egoist Beyne Rağmen İyi Hisset Kendini”, “Ebru Şenocak’ın “Rağmen Başarmak”, Kerem Kamışlı-Tanya Hazal Kaysoydu’nun “Gelecek Nesil Liderlik Ekolü” sunumlarının ardından kapanış Nilgün Belgün “İş, Aşk ve Komedi” tek kişilik müzikli gösterisiyle gerçekleştirilecek.

Tuluhan Tekelioğlu-Prof. Dr. Alper Demirbaş “Yeni Hayat” başlıklı sunumlarıyla ikinci günün açılışını yapacaklar. İkinci gün sunum yapacak diğer isimler ve başlıkları, Hande Kazanova “Burçlar Bizi Nasıl Etkiliyor”, Uğur Volkan Uysal “Yakışıklı Yemeklerle Mutlu Yaşa”, İhsan Elgin “Pozitif Bir Gelecek İçin Girişin”, Prof. Dr. Sevil Atasoy “Aşk, Sevgi ve Dostluktan, Kin, Nefret ve Cinayete”. Kapanışın Alan Experience tarafından gerçekleştirilecek “Kaygısavar Bir Gösteri” ile “Yerinde Durma, Düşle ve Harekete Geç” ile yapılacağı konferans; canlı müzik ve kokteyl eşliğinde DB Positive 5.Yıl Kutlaması ile son bulacak.