Yönetim ve İnsan Kaynakları alanındaki en güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların uzman isimler eşliğinde tartışılacağı İK zirvesinde; Karsu, İş’te Koro ile Levent Yüksel ve Yılmaz Erdoğan da var.

ik_zirvesi_ copy

Management Centre Türkiye (MCT)’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl da birbirinden önemli konuşmacıların katılımıyla 15 – 16 Şubat 2017 tarihlerinde Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilecek. Bu yıl zirve “DNA – Decoding The New Age – Yönetim, Yeni Çağın Kodları ile Yeniden Yazılıyor” temasıyla gerçekleştirilecek. QNB Finansbank ve Kariyer.net’in ana sponsorluğunu üstlendiği zirvenin dikkat çeken konukları arasında Karsu, İş’te Koro ile Levent Yüksel ve Yılmaz Erdoğan da yer alıyor.

Henüz 22 yaşındayken hayatı belgesel olan müzisyen Karsu, imkansızlıklarla dolu kariyerinde başarıya nasıl ulaştığını ve hayat deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Karsu’nun özel olarak seçtiği parçaları piyano eşliğinde seslendireceği zirvede, Levent Yüksel de İş’te Koro’nun Clear sponsorluğunda gerçekleştirilecek konserine eşlik edecek.

Zirvenin bir diğer önemli konuğu Yılmaz Erdoğan ise zirve katılımcılarına insanın delişme (Değişim&Gelişim) ile olan ilişkisini aktaracak.

22. İnsan Kaynakları Zirvesi’nin Konferans Başkanlığını “Forty Over 40 2015” listesinde yer alan ve dünyada takip edilmesi gereken 40 kadın arasında gösterilen Management Centre Türkiye Genel Müdürü Didem Gürcüoğlu Tekay ile Management Centre Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Alper Utku üstlenecek.

Zirvenin dikkat çeken isimleri arasında, Dünya Ekonomik Forumu tarafından “Dünyayı Şekillendirenler”den biri olarak belirlenen, Ekonomi ve Toplum için Kadınlar Forumu tarafından “Parlayan Bir Yetenek” olarak tanımlanan Stratejist ve Dijital Antropolog Rahaf Harfoush da bulunuyor. Yükselen teknoloji, inovasyon ve dijital kültür arasındaki geçişlere odaklanan bir strateji uzmanı olan Harfoush, deneyimlerini ve önerilerini katılımcılarla paylaşacak. Kurumsal liderlik ve değişim alanlarında lider uygulayıcılar ve öğretim üyeleriyle uzun yıllar çalışan The Right Conversation Araştırma Direktörü John Higgins de kişilerin gerçek deneyimleri ve kendi karakterlerini kullanarak çalışmaları konusunda konuşacak.

Zirvenin konuşmacıları arasında; çalışmaları New York Times gibi önemli yayınlarda yer alan, birçok işletmede üst düzey yöneticilik ve danışmanlık yapan Impact 7 Generation CEO’su Brian Chossek, çeşitli ulusal ve uluslararası organizasyonlar tarafından pek çok ödüle layık görülen, 27 ülkeden gelen destekle son olarak 2014’te Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterilen Prof. Dr. Vamık D. Volkan, eş yazarlığını yaptığı “Bilmemek: Belirsizliği Fırsata Çevirme Sanatı” kitabıyla 2015’te İngiltere’de “Yılın Kitabı” ödülünü kazanan Liderlik Eğitmeni ve Danışman Diana Renner ve en beğenilen şirketlerin yaratıcı danışmanı Management Centre Türkiye CEO’su Tanyer Sönmezer gibi birbirinden önemli isimler yer alacak.