DÜET Employer Branding, GSÜ Medya Araştırmaları Enstitüsü ve Sürekli Eğitim Merkezi tarafından organize edilen, Kariyer.net iletişim sponsorluğunda gerçekleştirilen, “GSÜ İşveren Markası Konferansı” 28 Eylül Cuma günü iş dünyasından çok sayıda katılımcıyı bir araya getirecek. Renkli oturumların yer alacağı konferansta, Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal da “Çeşitlilik Yönetimi” panelinde görüşlerini paylaşacak.

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen “GSÜ İşveren Markası Konferansı”, bu yıl da ilgi çekici konuşmacıları ile gündemde olacak. “İşyerinde Çeşitliliği Sağlamak” ana teması ve en iyi işveren markası uygulamalarının yanı sıra konferansta, tarafsız akademik araştırmalar ve görüşler paylaşılacak. Panel, Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Yerleşkesi – Büyük Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Konferansın ilk söyleşisinde Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Emre Öktem, Ahu Özyurt moderasyonuyla “Tarihte İş Hayatında çeşitlilik” üzerine sohbet edecek.

Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal da “Çeşitlilik Yönetimi” panelinde görüşlerini paylaşacak.

Öğleden sonra yapılacak olan panelde, “Çeşitlilik Yönetimi” masaya yatırılacak. GSÜ Öğretim Üyesi/SEM Başkanı Prof. Dr. Banu Karsak’ın moderatörlüğünde yapılacak olan panelde Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal, Esin Avukatlık Ortaklığı/Baker Mc Kenzie’den Erdal Ekinci, Tradefive-Alibaba.com CEO’su ve YK üyesi Orkan Aytulun konuşacak.

Konferansta ayrıca, Galatasaray Üniversitesi akademisyenlerinin yanı sıra, DÜET Employer Branding, Sabancı Vakfı, Turkcell, Unilever, Verifone, Doğuş Otomotiv, W20 ve Unesco yöneticileri söz alacak. Günün diğer özel oturumunda ise Fatih Altaylı-Habertürk ve Fatih Kuşçu-Bloomberg HT “Medya ve Spor dünyasında işveren markası” başlığı altında, bu sektörlerdeki çalışanların yönetiminden bahsedecek.

Konferans hakkında detaylı bilgi almak isteyenler şu adresi ziyaret edebilirler.