Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net’te, Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge Genel Müdür Yardımcılığı görevine Hüseyin Yurtseven getirildi.

Türkiye’nin insan kaynakları sektöründeki ilk Ar-Ge Merkezi’ne sahip olan Kariyer.net’in, Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna 17 Şubat 2020 itibarıyla Hüseyin Yurtseven atandı. Yurtseven; web, mobil web ve mobil uygulamalarını gelişmiş teknolojik altyapısıyla sürekli yenileyen Kariyer.net’in, dönüşüm sürecinde önemli bir rol üstlenecek.

İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu olan Yurtseven, 1998 yılında profesyonel olarak yazılım geliştirmeye başladı. 2004-2008 yılları arasında Verus Bilişim’de Yazılım Geliştirme Takım Yöneticisi olarak çalıştı. 2008 yılında Doğan TV Holding’e Yazılım Geliştirici olarak adım atan Hüseyin Yurtseven, burada çeşitli yöneticilik pozisyonlarında bulundu. CNN Türk, Kanal D gibi portalları ve uygulamaları yöneten Yurtseven, Doğan TV’de geliştirilen CMS ile Hürriyet, Posta ve Fanatik mecralarına da destek verdi. Yurtseven, 2018 yılından bu yana BluTV’de CTO olarak görev yapıyordu.