Corona virüsünün etkilerine karşı istihdamın sürekliliği için işverenlerimizin mülakat süreçlerini dijital ortama taşımasını sağlayan HR Venue uygulamamızı, 1 ay boyunca Kariyer.net üyesi olsun ya da olmasın tüm şirketlerin hizmetine ücretsiz olarak sunuyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsünün Türkiye’de de görülmesinin ardından, İK departmanlarının en tedirgin olduğu başlıklardan biri de yüz yüze mülakatların taşıdığı risk oldu. Kariyer.net olarak koronavirüse karşı önlem almaya çalışan işverenler için önemli bir adım atarak, iş görüşmelerini dijital ortama taşıyan HR Venue uygulamamızı 1 ay boyunca Kariyer.net üyesi olsun ya da olmasın tüm şirketlerin hizmetine ücretsiz olarak sunuyoruz.

Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net, koronavirüs salgını sonrasında işe alım süreçlerinin sekteye uğramaması için attığı bu önemli adımla mülakat sürecine önemli bir alternatif getiriyor.

Video mülakat, online mülakat ve gözetimli online test imkanlarını şirketlerle buluşturan HR Venue, insan kaynakları profesyonellerinin zamanını daha iyi yönetmesini sağlarken işe alım sürecini de hızlandırıyor. HR Venue ile adaylar, mobil uygulama ya da web tarayıcılar üzerinden görüşmelere pratik bir şekilde katılabiliyor.

Kariyer.net müşterisi olsun ya da olmasın, mülakat süreçlerini online ortama taşımak için ücretsiz olarak HR Venue kullanmak isteyen işverenlerin, hrvenue@kariyer.net adresine e-posta atarak taleplerini iletmeleri yeterli.

Detaylı bilgi için: http://www.hrvenue.com/