PMI Türkiye’nin “PM SUMMIT” markası altında her yıl geleneksel olarak düzenlediği geniş katılımlı Proje Yönetimi Zirvesi, bu yıl 14-15 Ekim 2016 tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşiyor.

bultenfoto

“PM SUMMIT” markası altında “Dijital Dünyada Projeler” (Projects in Digital World) temasıyla düzenlenecek zirvede; sürekli gelişen teknolojilerin, dijital ortama taşınan günlük ve iş yaşamındaki alışkanlıkların, yeni nesil çalışma şekillerinin etkilerinin ve başarılı proje örneklerinin katılımcılarla paylaşılması hedefleniyor.

PM Summit 2016 İstanbul’da; Savunma, Sanayi, Uzay, Bilişim ve Teknoloji, İnşaat, Enerji, Finans ve Sanat sektörlerinden alanında uzman katılımcı ve akademisyenlerin konuşmaları, panel, çalıştay ve atölye çalışmaları yer alıyor.

Zirvede katılımcılar Oyunlaştırma, Big Data ve Scrum Velocity Game konulu atölye çalışmalarına katılabilecek, Kızılay ile Virtual Reality gözlüklerini tecrübe edebilecek.

 

PMI konuşmacıları:

Dijital Dönüşüm ve Big Data – Michael Wu

Denizbank CEO’su Hakan Ateş

Daimler CIO’su Gökçe Bezmez

Siemens Dijital Fabrika CEO’su Ali Rıza Ersoy

Yazılım Test Kapsamı ve Test Otomasyonu – Melih Sakarya

Bilişim Projelerinde Sözleşme Hazırlama ve Yönetimi – Ceyda Akaydın

Yeni Jenerasyonun Dili: Oyun ve Oyunlaştırma – Ercan Altuğ Yılmaz ve Niels van der Linden

Dijital Transformation Teknolojileriyle Dans – Veli Öztürk

 

Zirve ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için: http://www.pmi.org.tr/summit/istanbul/

Zirvenin temasına uygun olarak hazırlanan ankete katılmak ve çekilişle davetiye kazanmak için: http://www.pmi.org.tr/yeni-dunyanin-profesyonelleri-icin-cagri-pm-summit-dijital-dunyada-projeler/

Bilet satın alma, sponsorluk ve konuşmacı talepleri için: merve.tan@pmi.org.tr