Sanofi Grubu – Toros Şahin
torossahinikblog

Toros Şahin, Sanofi Grubu Pazara Erişim ve Sağlık Ekonomisi Direktörü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nde lisans ve yüksek lisans eğitimi alan Şahin, York Üniversitesi’nde Sağlık Ekonomisi programını tamamladı. İş hayatına Sandoz’da İş Geliştirme, Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı olarak başlayan Şahin, 2008 yılı itibariyle katıldığı Sanofi Grubu’nda önemli görevler üstlendi.

…………………………………………………………………………………………………………….

Samsung Electronics Türkiye – Sıla Sayar
sılasayarikblog

Samsung Electronics Türkiye Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Sıla Sayar getirildi. Sayar, George Washington Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmasının ardından iş hayatına Grey Worldwide’da Marka Yöneticisi olarak başladı. Unitim Harvey Nichols’da Reklam Uzmanı olarak görev alan Sayar, Doğuş Otomotiv’de Pazarlama ve İletişim Müdürü, Vestel’de ise Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev aldı.

…………………………………………………………………………………………………………….

Multinet Up – Volkan Dağtaş
volkandagtasikblog

Multinet Up’ın Satış Direktörlüğüne Volkan Dağtaş getirildi. Dağtaş, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nü bitirdikten sonra yüksek lisans öğrenimini Johnson & Wales Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü’nde tamamladı. The Hertz Corporation, DHL ve Turkcell şirketlerinde Şube Müdürü ve Özel Müşteriler Müdürü olarak görev yapan Dağtaş, Multinet Up’a geçmeden önce Turkcell Satış Müdürlüğü görevini sürdürmekteydi.