Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde yapılacak olan Proje Yönetimi İstanbul Zirvesi’ne sayılı günler kaldı. 15-16 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan zirvenin bu yılki teması “Organizasyonel Proje Yönetimi” olarak belirlendi.

Proje Yönetimi İstanbul Zirvesi 15-16 Eylül tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. PMI Türkiye’nin kuruluşunun 10. yılında hazırladığı zirvenin teması bu yıl “Organizasyonel Proje Yönetimi” olarak belirlendi. Zirvenin teması kapsamında, uluslararası ve büyük organizasyonlarda projelerin yönetimi, yeni yaklaşımların başında çevik proje yönetimi, AR-GE projeleri, start-up şirketlerin nasıl hayata geçtiği ve girişimcilik, proje yönetim ofisinin önemi, sanal takımların yönetimi, proje yönetiminde liderlik ve başarılı proje örnekleri katılımcılarla paylaşılacak.

Üst düzey yöneticilerden yeni start-up şirketlerin kurucularına, akademisyenlerden proje yöneticilerine dek yurt dışından ve yurt içinden çok sayıda konuşmacı zirvede yer alacak. Bu sene ayrıca konuşmacı oturumlarının yanı sıra üç farklı çalıştay ile de katılımcılara pratik yapma imkanı sunulacak. Katılımcı sayısının sınırlı tutulacağı etkinliğe kayıt yaptırmak isteyenler http://www.pmi.org.tr/summit/istanbul/ adresini ziyaret edebilir.