Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen global Sustainable Brands buluşmalarının 4.kez düzenlenen İstanbul ayağı 26-27 Mayıs tarihlerinde Swissotel The Bosphorus’ta ‘The Power Of And’ temasıyla gerçekleştirilecek. 

basınbulteni-ustbanner-06

 

”The Power Of And”  teması ile 26-27 Mayıs tarihlerinde Swissotel The Bosphorus ‘ta gerçekleşecek Sustainable Brands 2016 Istanbul’da dünyadan ve Türkiye’den marka liderleri, oyunun değişen kurallarının ve değişen tüketici davranışlarının nasıl değerlendirilmesi gerektiğini; ortak değer yaratarak kârlılık artırılması için “Ve’nin Gücünü” kullanarak nasıl stratejiler oluşturmaları gerektiğini, inovasyonu ve yenilikçi çalışmaları nasıl kullanacaklarını tartışacak.

Pek çok uluslararası fikir önderinin konuşmacı olarak katılacağı buluşma, geleceğin değişen markaları, yeni marka stratejileri, inovasyon, dijitalleşme, yeni tüketici trendleri, tedarik zinciri, sürdürülebilirlik hedefli start-up, sosyal etki ve iletişim konularında ilham almak, fikir alışverişi yapmak ve bilgi edinmek isteyen iş dünyası ve liderlerinin buluşma adresi olacak.

Konferansın Liderlik ve Strateji, Tüketici Davranışları ve Etkileri, Tedarik Zinciri ve Satın Alma, Sosyal Etki, Tasarım ve İnovasyon paralel kulvarlarında Türkiye’nin önde gelen konuşmacıları ile tüketici davranışları nasıl değişiyor, yeni tüketici trendleri, tedarik zincirinde şeffaflık ve inovasyon, markalar ve STK’ların daha iyi bir gelecek için yaratığı değişimler, inovasyon ve tasarım ile sosyal inovasyon konuları tartışılacak.

Markalara yön verecek önemli konuşmacılar 

Marka stratejileriyle yeni düşünce yapıları inşa eden yazar, modern zamanın filozofu Dr. John Izzo, sınırları ortadan kaldıran özgür ruh, ”The Future Explorer’ın yazarı, ekstrem sporların süper starı Albert Bosch, yeni nesil iletişimin Mozart’ı Jakob Trollback, tüketici inovasyonunun dünyaca ünlü ismi, fütürist ve trend uzmanı Jody Turner, ,Karma Marketing felsefesi denildiğinde akla gelen isim Sirikul Nui Laukaikul gibi önemli uluslararası konuşmacılar günümüz markalarının gelecek için nasıl yenilenmeleri gerektiğini paylaşacaklar.

Hollywood’a taşınan Sürdürülebilir Moda Tasarımları 

Dünyada fırtına gibi esen yeni nesil moda akımının öncüsü ECOALF markasının yaratıcısı Javier Goyenche’de bu yılın konuşmacıları arasında. Goyanche’nin markası ECOALF, ünlü marka GOOP ile yaptığı işbirliği ile oluşan çanta koleksiyonu ile dünyanın en beğenilen sürdürülebilir moda tasarımlarını Hollywood’a taşıdı.