Atasun Optik – Onur Köksal

onurkoksalikblogAtasun Optik’in Genel Müdürlüğü’ne Onur Köksal getirildi. Köksal, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden sonra MBA eğitimini Graduate School of Management’ta İşletme Bölümü’nde tamamladı. Kariyerine 1999’da  PricewaterhouseCoopers bünyesinde Kıdemli Denetçi olarak başlayan Köksal, Tekersan Jant Sanayi A.Ş.’de Finansal Kontrolör, Multi Turkmall’de ise Kıdemli Proje Kontrolör olarak görev aldı. Atasun Optik Finans ve Mali İşler Direktörü olarak çalışan Köksal, Genel Müdür olarak atandı.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Doğan Jeotermal – Vehbi Ablay

vehbiablayikblogDoğan Jeotermal Group İK Direktörlüğü’ne Vehbi Ablay atandı. Gazi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Öğretmenliği’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yapan Ablay, 20 yılı aşkın süre boyunca İK alanında yönetici olarak görev yaptı. Ablay, UNDP, Alsim Alarko, Çalık Enerji ve  Metro Cash & Carry gibi şirketlerde İK Müdürlüğü, JW Marriott Hotel’de ise İK Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Schindler Türkeli – Zafer Kabadayı

zaferkabadayıikblogSchindler Türkeli Asansör Genel Müdürlüğü’ne Zafer Kabadayı getirildi. İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Kabadayı, Proje Mühendisi olarak başladığı Honeywell’de 2009-2012 yıllarında Ülke Servis Müdürü olarak görev yaptıktan sonra Schindler Türkeli Asansör’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine geçiş yaptı. Schindler Türkeli Asansör’de 2012’den bu yana görev yapan Kabadayı, Genel Müdürlük görevine getirilmeden önce Satış ve Montaj Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.