Turkcell’in ana sponsorluğunu üstlendiği, EticaretSEM ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından organize edilen binlerce KOBİ ve Girişimciyi teknoloji ile buluşturacak konferanslar zinciri, Türkiye Teknoloji Buluşmaları 15 Ekim’de Adana‘dan yola çıktı.

teknoloji-bulusmasi

2014 yılında e-Ticaret ekosistemi içerisinde bulunan firmaların eğitim tabanlı faaliyetler ile işlerine pozitif ivme katmak, e-Ticaretin yurt çapında bilinirliğini artırmak ve sektörel buluşmalar organize etmek amacıyla kurulmuş EticaretSEM ve TEB tarafından planlanan 18 binden fazla kişinin katıldığı etkinlikler zinciri tam gaz devam ediyor. Bursa, Trakya (Edirne), İstanbul, Antalya, İzmir, Konya, Gaziantep ve Ankara illerinde konferans düzenleniyor.

EticaretSEM kurucusu Merter Özdemir “KOBİ’lerimizin internetin gücünden maximum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için alanlarında en iyiler ile bir araya geliyoruz. Girişim, iletişim teknolojileri ve e-ticaret odağında, bilgi ve birikimlerini aktaracak olan değerli konuşmacı ve panelistlerimizi dinlemek için sizleri de bekliyoruz”dedi.

Endeavour ve Tugiad tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri kapsamında girişimcilik, KOBİ’ler için yeni bir vizyon, dijital dönüşüm süreçleri, endüstride dönüşüm süreçleri, internet tabanlı iş modelleri, e-Ticaret ve dijital pazarlama, satış / CRM / ERP, bulut teknolojiler, yatırım ve yatırım ağları, teknoloji, mobilite, kamusal zorunluluklar ve başarı hikayeleri işleniyor.