Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
681

Dış Ticaret Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Dış Ticaret Uzmanı cancel
KAPRİSS MOBİLYA
Dış Ticaret Uzmanı
KAPRİSS MOBİLYA
Isparta İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Group Sagun
Dış Ticaret Uzmanı / Merkez
Group Sagun
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Yumak Otomotiv Mam.San.Tic.Ltd.Şti
Dış Ticaret Uzmanı
Yumak Otomotiv Mam.San.Tic.Ltd.Şti
Konya İş Yerinde
Tam zamanlı
29 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Pratik Aday Servisi
Dış Ticaret Uzmanı
Pratik Aday Servisi
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
INC PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Export Sales Specialist
INC PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 14 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Dış Ticaret Uzmanı İş İlanları

Dış ticaret uzmanı iş ilanları genel olarak ihracatın yoğun olduğu veya ihracata yönelik ham madde üretimi konusunda çeşitli kaynaklara sahip olan birçok il genelinde karşına çıkabilir. Dış ticaret uzmanı olarak üretim veya çeşitli alanlarda hizmet veren işletmelerin, dış pazarlara açılması, ürünlerinin ikna edici bir şekilde pazarlanması, dış pazarla bağlantıların kurulması gibi birçok görevinin olduğundan bahsetmek söz konusudur. Öte yandan her işletme özelinde tarafına farklı görev tanımlarının da yüklenmesi mümkün olabilir. Güncel dış ticaret uzmanı iş ilanları özelinde yapmış olduğun değerlendirme sonucunda, işletmeler bazındaki iş tanımlarını, hangi bölgelerde çalışabileceğini, hangi sektörlerde yer alabileceğini ve çok daha fazlasını öğrenerebilir, bu ilanlara başvuru yapmak gibi bir seçenekten de yararlanabilirsin. 

Dış Ticaret Uzmanı Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Dış ticaret uzmanı iş ilanları bay veya bayan adaylardan birçok beklenti içerisinde olur. Bu beklentileri dış ticaret uzmanı olarak sahip olman gereken özellikler şeklinde tanımlamamız da söz konusudur. Sahip olman gereken özellikleri ise şu şekilde ifade etmemiz mümkündür:

  • Üniversitelerin ilgili bölümleri vasıtasıyla dış ticarete dair eğitimini tamamlamış olman,
  • İngilizce başta olmak üzere diğer farklı yabancı dillerde de iyi seviyede; okuma, yazma ve konuşma becerilerinin olması, 
  • Dış ticaret konusunda deneyiminin, buna bağlı olarak da belirli bir portföyünün olması veya bağlantılarının olması,
  • Dış pazara ürün pazarlama işlemlerinin nasıl yapılacağının ve süreç yönetiminin bilincinde olman,
  • Çeşitli bilgisayar programlarını kullanabiliyor olman,
  • İşletmenin faaliyet gösterdiği illerde ikamet ediyor olman ya da edebilecek olman gibi birçok detay, dış ticaret uzmanı olarak sahip olman gereken özellikler şeklinde tanımlanabilir.

Dış Ticaret Uzmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Dış ticaret uzmanı iş ilanları bayan ve bay adaylar adına bazı dikkat edilmesi gereken unsurlar içerir. Söz konusu unsurlar ise aşağıdaki gibidir:

  • Dış ticaret uzmanı iş ilanlarında konum oldukça önemli bir detaydır. Örneğin dış ticaret uzmanı iş ilanları İzmir ili özelinde karşına çıkarsa, bu ilanlara mutlaka İzmir ilinde ikamet ediyorsan veya edebileceksen başvuru yapman gerekir.
  • İşletmelerin yabancı dil kriterlerini karşılıyor olman, yüksek önem taşıyan bir detaydır.
  • İş ilanlarında mutlaka “İş Tanımı” ve “Aday Kriterleri” bölümlerine göz atman, iyi bir değerlenmdirmenin ardından ilanlara başvuru sağlaman gerekir.
  • Askerlik görevi, eğitim, deneyimler, portföy gibi daha birçok detay da yine ilanları değerlendirme aşamasında dikkat etmen gereken noktalar olarak tanımlanabilirler. 

Dış ticaret uzmanı iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Dış ticaret uzmanı iş ilanlarına başvurabilecek kişiler, iş ilanlarında yer alan “Aday Kriterleri” ve “İş Tanımı” detaylarına doğrudan uyum sağlayabilecek olan kişiler olarak tanımlanabilirler. Her işletmeye göre farklı beklentilerin olduğu, ilanlar vasıtasıyla görülebilir ve bu beklentileri karşılıyor olman konusunda yapacağın objektif değerlendirmen, başvuru için herhangi bir ilana uygun olup olmadığını net bir şekilde sana sunacaktır.

Dış ticaret uzmanı iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Dış ticaret uzmanı iş ilanlarına ulaşabilmen adına ulusal kaynakları taraman önemlidir. Ulusal ve dijital olarak büyük kapsamlı kaynaklardan biri de kariyer.net’tir. İlanları yaşadığın yere göre filtreleyebilir, çalışma şekli, ilan tarihi, ilan sektörü, pozisyon seviyesi ve daha birçok detay özelinde biçimlendirerek, sana en uygun ilanlara sadece birkaç adımda ulaşabilirsin. 

Dış ticaret uzmanı iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Dış ticaret uzmanı iş ilanlarına başvuru yapabilmen adına kariyer.net, sana doğrudan başvuru imkânı tanır. Öncelikle profiline iş deneyimlerin, yeteneklerin, eğitim bilgilerin ve kariyerin açısından sana artı değer katacak her türlü detayı eklemelisin. İletişim bilgilerini de ekledikten hemen sonra, sana uygun olduğunu düşündüğün ilanlara, örneğin dış ticaret uzmanı Bursa gibi, kariyer.net’te bulunan “Başvur” seçeneği sayesinde doğrudan başvurabilirsin.

Dış ticaret uzmanı iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Dış ticaret uzmanı iş ilanlarında aranan kriterler, işletmelerin hangi alanda faaliyet gösterdikleri ve sektör gerekliliklerine göre değişebilir ancak temel bazı kriterlerden bahsedilebilir. Eğitim, cinsiyet, bir veya birden fazla yabancı dil becerisi, bilgisayar ve araç kullanımı, yurt dışı bağlantıları gibi birçok detay, işletmeler tarafından aranan genel kriterlerdir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Dış Ticaret Uzmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Dış Ticaret Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Dış Ticaret Uzmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Dış Ticaret Uzmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Dış Ticaret Uzmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Dış Ticaret Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Dış Ticaret Uzmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Dış Ticaret Uzmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Dış Ticaret Uzmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.