Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
862

İlaç Sanayi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

İlaç Sanayi cancel
GENSENTA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.

R&D Pharmaceutical Development Specialist

GENSENTA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Bilim İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Ambalaj Üretim Yöneticisi

Bilim İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Tekirdağ
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
17 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 35 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İlaç sanayi alanında hangi iş ilanları yer alır?

İlaç sanayi; bitkisel, hayvansal ve çeşitli kimyasal maddeleri kullanarak tedavi amaçlı ürünler üretir. İlaç sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ürettikleri ürün grupları farklılıklar gösterir. İlaç sanayi alanında çeşitli departmanlarda iş ilanları yayınlanır. Temizlik, insan kaynakları, satış, üretim, araştırma ve geliştirme gibi departmanlarda iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu sektörde görev almak istiyorsan firmaların oluşturdukları iş ilanlarını inceleyerek sana en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin.

İlaç sanayi iş ilanları en çok hangi bölgelerde yayınlanır?

İlaç firmaları, Türkiye’nin pek çok farklı ilinde yer alır. İstanbul başta olmak üzere birçok ilde ilaç sektöründe görev alacak birçok personele ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda Ankara, Kocaeli ve İzmir'de de ilaç sanayi iş ilanları yayınlanır. İlaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar temizlik, insan kaynakları, satış, üretim ve yönetim alanında görev alabilecek adaylar arar. Pek çok firma genel başvuru ilanları yayınlar. İlaç sektöründe faaliyet gösteren kurumların farklı illerde de üretim ve pazarlama alanları bulunabilir. İlaç sektöründe bulunan firmaların ilanlarını inceleyerek sahip olduğun eğitim ve tecrübeye uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

İlaç sanayi alanında yayınlanan iş ilanlarına nasıl başvurulur?

İlaç sanayi alanında yayınlanan iş ilanlarına Kariyer.net ile ulaşabilirsin. İşverenlerin yayınladıkları iş ilanlarında belirtilen kriterleri inceleyerek sana en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Yeni mezunsan ve iş tecrüben yoksa işverenlerin deneyim sahibi olmayan adaylar için yayınladıkları iş ilanlarını inceleyebilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliğini kullanarak sana en uygun iş ilanına kolayca ulaşabilirsin.

İlaç sanayi alanında çalışma ortamları nasıldır?

İlaç sanayisinde çalışma ortamı, görev alınan pozisyona ve hizmet alanına göre farklılık gösterir. İlaç sanayisinde laboratuvar, üretim, paketleme gibi alanlarda çalışılabilir. Bu alanlarda kullanılan araç, gereçler ve makineler birbirinden farklıdır. İlaçların kontrolleri, paketlenmesi ve çeşitli raporların hazırlanmasında görev alınır. Ayrıca bu sektörde farklı pozisyon ve departmanda görev alan personellerin çalışma ortamları da farklıdır.