Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
292

İstanbul(Avr.) Zeytinburnu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Zeytinburnu cancel
AYDIN AVCI

Genel Muhasebe Elemanı

AYDIN AVCI
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sarteks Örme Kumaş Ltd. Şti.

Satış Pazarlama Uzmanı

Sarteks Örme Kumaş Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
6 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Zeytinburnu İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İzmir Karşıyaka İş İlanları , Yeni İş İlanları , İzmir Engelli İş İlanları , Ankara Yenimahalle İş İlanları , İstanbul Engelli İş İlanları

Zeytinburnu İş İlanları

Tarihi yarımada ile surlarla ayrılması ve  E-5 karayoluna sınır ve havalimanına 15-20 dakikalık konumuyla İstanbul’un dışarı açılan önemli bir penceresi olan Zeytinburnu, 1957 yılında Fatih ilçesinin bir bucağı olarak kalamayacak duruma gelerek ilçe statüsüne geliyor. Tarihsel olarak ilçenin İstanbul'a yakınlığı ve düşük yoğunluktaki iskan varlığı, Zeytinburnu'nu sanayiye dayalı ekonomi için cazip kılıyor. Osmanlıda temelleri atılan tabakhaneler ilçenin ana ekonomik faaliyetiyken 1996 yılında Tuzla Organize Sanayi Bölgesine taşınan tabakhaneler, uzun yıllar ilçede deri konfeksiyon atölyeleri, aksesuvarcılık gibi ilgili yan sektörlerin gelişmesine yardımcı oluyor. Günümüzde tabakhaneler olmasa da ilçede hala deri tacirliği, giyim atölyeleri ve aksesuvarcilik iş kolları faaliyet devam ediyor. Büyükşehre göç ve sanayileşme olgularıyla hızla büyüyen Zeytinburnu, Kazlıçeşmede açığa çıkan geniş alanıyla günümüzde İstanbul'un önemli resmi miting alanlarından birine sahip.
 
En çok ilan Sağlık sektöründe yayınlandı 
Güncel Kariyer. Net verilerine göre Zeytinburnu’nda son bir yıl içinde en çok iş ilanının yayınlandığı Sağlık sektöründe 450 ilanla adaylara iş imkânı sunuldu. Sağlık sektörünün hemen ardından gelen sektörler ise 443 ilanla Tekstili, 305 ilanla Hizmet ve 240 Yapı sektörü olarak belirleniyor. Sektörlerin yanı sıra Zeytinburnu’ndaki ilanlar pozisyon olarak değerlendirildiğinde, en çok aranan pozisyonların başında Satış Danışmanlığı pozisyonun geldiği görülüyor. Kariyer. Net’te Zeytinburnu genelinde bu pozisyonda 117 adet iş ilanı buluyor. 43 ilanla Muhasebe Elemanı ve 40 ilanla Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği Zeytinburnu’nda adaylara sunulan diğer iş fırsatları arasında.
 
Ofis / Büro Malzemeleri başvuruları dikkat çekiyor
Zeytinburnu’nda geçen sene 521 bin 117 aday Ofis / Büro Malzemeleri sektöründe başvuruda bulundu. Zeytinburnu ilanlarına gelen diğer başvuru sayıları ise şöyle belirlendi:
 
Basım - Yayın  359 bin 599 başvuru
Perakende       353 bin 808 başvuru
Topluluklar       272 bin 689 başvuru
 
Başvuruların çoğu İstanbul Avrupa’dan
Kariyer. Net raporlarına göre, Zeytinburnu iş ilanları için en çok başvuru İstanbul Avrupa’dan geliyor. Başvuruların 1 milyon 786 bin 814’ü Avrupa yakasından gelirken, 774 bin 202’si Asya yakasından, 120 bin 627’si Ankara’dan ve 108 bin 060’ı İzmir’den geliyor.