Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
28

Mesul Müdür İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Sorumlu / Mesul Müdür cancel
Acıbadem Sağlık Grubu
Eczacı - Atakent
Acıbadem Sağlık Grubu
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Mesul Müdür İş İlanları

Mesul müdür çalışılan iş yerinde idari işlerden bizzat sorumlu olan, diğer işleyişlerde de ekiple birlikte sorumluluğu alan, işleyişin yürütülmesinde ve sunulan hizmetin gerektirdiği alt yapı imkânlarının sağlanmasında görev alan meslek elemanıdır. Mesul müdür işverenlerin vekili konumunda yer alan kişidir. Bu meslek grubu daha çok sağlık kuruluşlarının faaliyeti ve denetimi ile ilgili işlemlerde müdürlüğün ve bakanlığın birinci derecede muhatabı konumunda bulunur. Aynı zamanda mesul müdürlük meslek basamağı fabrikalarda, restoranlarda farklı ve değişik işletmelerde de çalışma imkânına sahiptir. Mesul müdürlüğü mesleğine adım atmak istersen ve bu mesleğin gerektirdiği yetkinliğe sahip olduğunu düşünüyorsan mesul müdür iş ilanlarını inceleyebilir, kendine uygun gördüğün çalışma alanındaki işveren ilanlarını değerlendirerek başvurularını yapabilirsin.

Mesul Müdür Ne İş Yapar?

Mesul müdür olarak çalışmak istiyorsan işveren senden bazı görev ve sorumluluklara sahip olmanı bekler. Bu çalışma alanı kişiyi, işverenden sonra en yetkili kişi konumuna sokmaktadır ve bu konumun belli başlı görevleri bulunur. Mesul müdür işletmenin idari işlerinden bizzat sorumlu olan kişidir. Diğer işlerden de görevli olan yetkililer aracılığıyla sorumludur. Yapılan planlamalar doğrultusunda işleyişin yürümesini sağlayan, gerekli eğitimlerin veya toplantıların plana uygun düzenlenmesiyle ilgilenen, işleyişle ilgili sıkıntılarda karar verici olan, iş yerine ait belgelerde yetkili olan, herhangi bir iş yeri denetimi sırasında görevlileri bilgilendiren ve iş yeri sorumluluğunu alan kişilerdir. Bu alanda görev almak istiyor ve başarılı olacağını düşünüyorsan mesul müdür ilanlarını takip edebilir, kendine uygun gördüğün ilanları değerlendirebilir, başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Mesul Müdür Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Mesul müdür olarak çalışmayı düşünüyorsan bazı özelliklere sahip olman gerekebilir. 

  • Çalışan personellere karşı iletişime açık olmak, ekip çalışmasına ve yönetim becerisine sahip olmak, çalışılan iş yeriyle ilgili bilgi sahibi olmak bu özellikler arasındadır.
  • Ayrıca idari iş yönetiminde bilgili olmak, çözüm odaklı olmak, problemler karşısında sabırlı ve sakin kalabilmek, personellere karşı anlayışlı ve duyarlı olmak da gerekir. 
  • Yeni fikirlere açık olmak da  genel olarak işverenlerin senden beklediği özellikler arasındadır. 

Bu durum iş yerinin işleyişi ve yönetim şekline göre farklılaşabilse de genel çerçevede sahip olman gereken özellikler böyledir. Sağlıklı çalışma ortamı için bu özellikler önem arz etmektedir. Bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyor ve mesul müdür olarak çalışmak istiyorsan mesul müdür iş ilanını takip edebilir, kendine uygun iş ortamını bulduğunu düşündüğün iş yerlerine başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Mesul müdür iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Mesul müdür idari işlerden bizzat sorumlu kişidir. Bu alanda çalışma yürütmek ve kendini bu alanda görmek istiyorsan iş ilanlarına ulaşman gerekir. Bu ilanlara kariyer.net üzerinden kolayca ulaşabilirsin. Güncel mesul müdür iş ilanlarına başvurup, çalışmak istediğin firma ve iş yerleriyle iletişime geçebilir, değerlendirme süresi içerisine girebilirsin.

Mesul müdür olarak hangi sektörlerde iş bulabilirim?

Mesul müdür işverenden sonra en yetkili kişi olarak çalışan kişidir ve birçok sektörde mesul müdüre ihtiyaç duyulur. Sağlık sektörü başta olmak üzere, hizmet sektörü, yeme içme sektörü, eğitim sektörü gibi birçok sektörde iş bulabilir, buralarda faaliyet gösterebilirsin. Faaliyet göstereceğin alanların geniş olmasından kaynaklı bu alanda görev alabileceğin birden fazla iş yeri bulunur. kariyer.net'te yayınlanan mesul müdür arayan firmaların ilanlarına ulaşabilir, başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Mesul müdür olarak en çok hangi alanda iş ilanı bulunur?

Mesul müdür görev ve sorumlulukları açısından kapsamlı bir iş koludur. İşverenden sonra en yetkili kişi konumundadır ve idari işlerden direkt sorumlu kişidir. Bu bağlamda idari işlerin işleyişinin programlı bir şekilde gidilmesini isteyen her iş yerinde mesul müdüre ihtiyaç vardır. Özellikle sağlık alanında idari işlere önem verilmesinden kaynaklı mesul müdür ihtiyacı diğer sektörlere göre daha fazladır. Bu alanda bulunan ve diğer sektörlerde yer alan ilanları incelemek için kariyer.net'i ziyaret edebilirsin.

Mesul müdür için tam zamanlı çalışma olanakları nelerdir?

Mesul müdür idari işlerden sorumlu kişidir. Bu anlamda sorumluluk sahibi ve iş yeriyle alakalı olması gereken bir konumdadır. Mesul müdür olarak yönetici konumunda yer almandan kaynaklı iş yeri hâkimiyetinin olması gereken bir iş yapıyorsan, genellikle işverenler sana tam zamanlı olarak çalışma imkânı sunmaktadır. Bu çalışma şeklinde iş olanaklarına sahip olursun. Bu durum iş yerinin işleyişine göre farklılıklar da gösterebilir. Daha fazla detay için kariyer.net'i ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Mesul Müdür iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Mesul Müdür iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Mesul Müdür iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Mesul Müdür iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Mesul Müdür pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Mesul Müdür iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Mesul Müdür iş ilanlarına erişebilirsin.

Mesul Müdür iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Mesul Müdür için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.