Koton – Onur Kemer

onurkemerikblogOnur Kemer, Koton’da e-Ticaret Direktörlüğü görevine getirildi. Kemer, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra kariyerine IMS Danışmanlık’ta Yazılım Mühendisi olarak başladı. Kemer, Aviva Danışmanlık’ta Proje Yöneticisi olarak görev aldıktan sonra Boyner’de e-Ticaret alanında ve son olarak da Demsa Group’da e-Ticaret Direktörü olarak çalıştı.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Media Markt – Çağanur Atay Uçtu

caganuratayuctuikblogMedia Markt Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Çağanur Atay Uçtu atandı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Uçtu, kariyerine Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Pazarlama Departmanı’nda başladı. Anadolu Hayat Emeklilik ve HSBC Türkiye’de görev alan Uçtu, son 3 yıl Media Markt Türkiye’de Marka ve Kurumsal İletişim Departman Müdürlüğü ile Pazarlama Grup Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

……………………………………………………………………………………………………………..

Arçelik A.Ş. – Zeynep Özbil

zeynepozbilikblogArçelik A.Ş’nin Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Zeynep Özbil getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine İstanbul Sanayi Odası’nda Sosyal Politika Uzmanı olarak başlayan Özbil, UNICEF New York Genel Merkezi’nde Kalkınma Danışmanı ve Dünya Bankası Washington Genel Merkezi’nde Sosyal Kalkınma Uzmanı olarak görev aldı. Sonrasında ortak olarak Bersay İletişim Grubu’na katılan Özbil, atandığı Turkcell Kurumsal Vatandaşlık Direktörü görevini 5 yıl boyunca yürüttü.