Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
321

Bilgi İşlem Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bilgi İşlem Elemanı cancel
DETAY LABORATUVAR CİHAZ.SAN.VE TİC.A.S

Bilgi İşlem Personeli

DETAY LABORATUVAR CİHAZ.SAN.VE TİC.A.S
Adana
Tam zamanlı
14 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
EDS Elektronik Destek San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi İşlem Elemanı

EDS Elektronik Destek San. Ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 13 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı bilgi işlem elemanı iş ilanları nelerdir?

Bilgi işlem elemanın yaptığı iş, çalıştığı firmaya göre değişiklik gösterir. Bilgisayar kullanarak raporlama yapan, firmaların altyapısını hazırlayan ve girdi çıktı işlemlerine hâkim olan kişiye bilgi işlem elemanı denir. Çeşitli firmaların yayınlamış olduğu tam zamanlı bilgi işlem elemanı iş ilanları mevcuttur. Genellikle İstanbul ilinde iş ilanları yoğunluk göstermektedir. Bilgi işlem elemanı olarak tam zamanlı olarak iş arıyorsan çeşitli firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarını inceleyebilirsin.

Bilgi işlem elemanı iş ilanlarında hangi nitelikler aranır?

Bilgi işlem elemanı olabilmek için öncelikle üniversitelerin iki yıllık eğitim veren bilgisayar programcılığı ön lisans eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış olman gerekir. Dört yıllık Bilgisayar Mühendisliği bölümünü tamamlayan kişiler de bilgi işlem elemanı iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Windows işletim sistemleri ve Microsoft Office programları konusunda detaylı bilgiye sahip olman gerekir. Bilgisayar programcılığına hakimsen firmanın kriterlerini karşılıyorsan ve alanda deneyimin varsa iş ilanlarına başvurunu yapabilirsin. Bilgi işlem elemanı iş ilanlarının bazılarında deneyim şartı aranmaktadır.

Bilgi işlem elemanı için kamu kurumu iş ilanları nelerdir?

Bilgi işlem elemanları, kamu kurumlarında çalışabilirler. Hastane, okul, devlet daireleri gibi bilgisayar ağının bulunduğu tüm kuruluşlar bilgi işlem elemanlarının görev alabildiği yerlerdir. Ayrıca kamu kurumlarında bilgisayar işletmeni ve tekniker olarak da çalışabilirler. Bilgi işlem elemanları, internet ağı bulunan tüm firmaların, kurum ve kuruluşların altyapısıyla ilgilenirler.

Bilgi işlem elemanı iş ilanlarında çalışma ortamları nerelerdir?

Bilgi işlem elemanları tüm internet ve bilgisayar işlemlerine hâkimlerdir. Bu yapıların bulunduğu yerlerde çalışabilirler. Genellikle büro, okul, hastane, devlet kurumları, şirketler gibi günümüzde teknolojik araçlara gerek duyulan her alanda görev alabilirler. Bunun yanında konutlarda, iş yerlerinde, toplu alanlarda ve internet ihtiyacı bulunan daha birçok alanda çalışabilirler.