375

Hasta Danışmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Hasta Danışmanı cancel
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araş. Mer.
Tercüman
Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araş. Mer.
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Konak Hastanesi
Hasta Danışmanı
Konak Hastanesi
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Clinicexpert.net
İngilizce Bilen Hasta Danışmanı
Clinicexpert.net
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Clinicexpert.net
Fransızca Bilen Hasta Danışmanı
Clinicexpert.net
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Bahçeci Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tüp Bebek (Ivf) Koordinatörü
Bahçeci Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Hasta Danışmanı İş İlanları

Hastanede danışman olarak görev almak istiyorsanız, hastaların ve polikliniklerin kayıtlarını tutmak, fatura işlemlerini yapmak ve hastanede bulunan kişilere yardımcı olmak gibi görevlere sahip olabilirsiniz. Bu tarz sorumlulukları üstlenebileceğinizi düşünüyorsanız hasta danışmanı iş ilanları için başvuru yapabilirsiniz. Hasta danışmanı olmak için şartlarınız uyuyorsa iş başvurusunda bulunarak istihdam olanaklarından faydalanabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir bölümden mezun olduktan sonra bu alanda herhangi bir kurumda çalışmadıysanız deneyimsiz hasta danışmanı iş ilanları başvurusunda bulunarak çalışma fırsatı elde edebilirsiniz. Çeşitli kurumlar, deneyimi olmayan kişilerin çeşitli pozisyonlarda aktif rol alması için iş ilanı duyurur. Siz de deneyimsiz biri olarak iş arıyorsanız, iş ilanlarında deneyimsiz aday arayan firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. Hasta danışmanı olmak için bu alana ilgili bir yapınızın olması gerekir. Hastanede bulunan hastalarla ilgilenilmesi ve hastaların kayıtlarının tutulması,  hasta danışmanı iş ilanları İstanbul için başvuru yapacak adayların sorumlulukları arasında bulunur. Sorumluluk sahibi ve planlayıcı kişiliğe sahip olan kişilerin hasta danışmanı iş ilanları için başvuruda bulunması daha uygun olacaktır. Hasta danışmanları bütün hastaların kontrol, ameliyat ve randevu günlerini planlamakla yükümlü olur. Aynı zamanda planlayıcı bir yapıya sahip olan hasta danışmanları, görevlerini daha etkin bir şekilde sürdürebilir.

Hasta Danışmanı Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Hasta danışmanı olmayı düşünüyorsanız iletişiminizin kuvvetli olması gerekir. Hastanedeki insanlarla etkili iletişim kurabilecek yapıya sahipseniz hasta danışmanı iş ilanları İstanbul Anadolu için başvuruda bulunmanız doğru bir seçenek olabilir. Özellikle hastalara ve hasta yakınlarına yardımcı olabilmeniz için kendinizi sözlü bir şekilde ifade edebilmeniz gerekir. İletişim becerileri yönünden kendinizi yeterli görüyorsanız hasta danışmanı olabilmek için iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Hasta danışmanlarının takım hâlinde çalışma şekline uyum sağlayacak bir yapıya sahip olunması oldukça önemli olur. Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek yeteneklere sahip olan kişiler, hastane hasta danışmanı iş ilanları için başvuruda bulunabilir. Risk yönetimi konusunda bilgiliyseniz, Esenler hasta danışmanı iş ilanları başvurabileceğiniz türdeki iş ilanları arasında yer alır. Acil durumlarda etkili ve hızlı bir şekilde çözüm yolu bulabilmeniz hastane ortamındaki çok önemli hususlar arasında bulunur. Bu sebeple hasta danışmanı iş ilanlarını incelerken sahip olduğunuz kişilik özelliklerinizi de gözden geçirmeniz oldukça önemlidir.

Hasta Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Bazı iş ilanlarında part time hasta danışmanı iş ilanları ifadesinin yer aldığını görebilirsiniz. Part time iş ilanları genel olarak kısıtlı zamanlara sahip olan kişiler tarafından tercih edilen bir çalışma şekli olur. Part time çalışma şeklini seçerek sadece günün belirli saatlerinde çalışma olanaklarına sahip olabilirsiniz. İş ilanlarında dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise eğitim şartı olur. Eğer istenen eğitim düzeyine sahipseniz hasta danışmanı olmak için iş başvurusu yapabilirsiniz. Hemen hemen her iş ilanında dikkat edilmesi gereken özelliklerden birisi deneyim hususu olur. Hastaneler bazen deneyimsiz hasta danışmanı işe almayı kabul ederken bazen de deneyim şartı arayabilir. İş ilanlarını inceleyerek deneyimli veya deneyimsiz aday arandığını öğrenmeniz, kendinize uygun iş ilanlarına başvuru yapmanıza yardımcı olur. Bu sebeple ilan detaylarında belirtilen deneyim bölümüne bakılması önem arz eder. Bu gibi detaylara dikkat ederek hasta danışmanı adayı olarak ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Hasta Danışmanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Hasta danışmanı olarak görev almak isteyen kişilerin çalışma ortamı ve koşulları kurumlara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Özel hastanelerde görev alan hasta danışmanlarının çalışma koşulları, devlet kurumlarında görev alan kişilere göre farklılık gösterebilir. Hasta danışmanlarının çalışma ortamları ise mesai saatleri boyunca hastane sınırları olur. Bu ortam içerisinde kişiler, steril koşulların sağlandığı çalışma olanaklarına sahip olur. Bunun yanı sıra çalışma koşulları, hastanelere göre de değişiklik gösterebilir. İlanlara başvuruda bulunmadan önce çalışma koşulları hakkında detaylı bir bilgiye ulaşarak hasta danışmanlığı alanında etkili bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda iş ilanlarına başvuruda bulunmadan önce kişilerin, çalışma ortamları hakkında da bilgi sahibi olması gerekir. Hasta danışmanları farklı mesai saatlerine sahip olabilir. Bu noktada ilanlara başvuruda bulunurken hasta danışmanları için belirlenen mesai saatlerini öğrenmeniz de oldukça önemli olur. Hasta danışmanı iş ilanları sayfasında yer alan ilanları inceleyerek farklı çalışma ortamları hususunda gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz. 

Hasta Danışmanı Ne İş Yapar?

Öncelikle insanlarla sürekli iletişim hâlinde olunması önemli sorumluluklar arasında bulunur. Hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirmek, telefon görüşmesi yapmak ve kayıtları tutmak gibi iletişim kurmayı gerektiren çoğu iş, hasta danışmanlarının sorumluluğu altında bulunur. Hasta danışmanlarının sorumluluk sahibi olması da önemli kriterler arasında bulunur. Hasta danışmanı olduğunuz zaman çizelge hazırlama, rapor ve kayıt tutma gibi rutin işleri yapmak ile görevli olabilirsiniz. Ayrıca kendinizi sadece sözlü değil, yazılı olarak da ifade edebilmeniz gerekir. Hasta danışmanları gerekli durumlarda doktorlarla görüşebilir. Aynı zamanda çalışanların, görev sırasında kayıtları aksatmadan tutması ve dikkatli olması önemli hususlar arasında bulunur. Hasta danışmanı olarak görev almak isteyen kişiler, çalışma alanlarına göre farklı görevlere de sahip olabilir. Genel olarak kişilerin kayıt oluşturması ve evrakları arşivlemesi en önemli sorumlulukları arasında bulunur. Hasta danışmanı ilanları ile gerekli bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hasta Danışmanı Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

İş ilanlarında yer alan eğitim şartları değişkenlik gösterebilir. Kimi iş ilanlarında lise mezunu kabul edilirken kimisinde üniversite mezunları kabul edilebilir. Bu durumda üniversite mezunu değilseniz, lise mezunu arayan iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Hasta danışmanlığı için üniversite bölümü okumak istiyorsanız, Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik Bölümünden mezun olarak hasta danışmanı olabilirsiniz. Dilerseniz bu alanda verilen özel eğitim kurslarından sertifika da alabilirsiniz.

Bir Hasta Danışmanı Hangi Kriterlere Sahip Olmalıdır?

Hasta ve hasta yakınlarına olabildiğince ilgili davranmak, onların hastanede kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak önemli hususlar arasında bulunur. Hasta danışmanlarının, çalışacakları alanda gerekli kriterlere sahip olması da oldukça önemli olur. Bu noktada kişilerin pratik düşünme becerisine sahip olması gerekir. Planlayıcı bir kişiliğe sahip olmak, kişilerin kariyer hayatına daha çok kolaylık sağlayabilir.

Hasta Danışmanlığında Tam Zamanlı Çalışma Düzeni Nasıldır?

Hasta danışmanlığı için iş ilanlarını incelerken tam zamanlı kavramını gördüyseniz yaşam koşullarınızın buna uygun olup olmadığını düşünmelisiniz. Tam zamanlı çalışma düzeni, mesai saatleri boyunca çalışmak zorunda olduğunuz bir düzendir. Kurum tarafından uyulması gereken mesai saati belirlenir. Part time gibi sadece sabah ya da akşam çalışmazsınız, tüm gün çalışmanız gerekir. Eğer çalışma koşulları tercihiniz buna uygunsa tam zamanlı bir şekilde çalışabilirsiniz.

Hasta Danışmanları Özel Sektörde Çalışabilir Mi?

Hasta danışmanı olduğunuz zaman özel kurumlarda çalışabilirsiniz. İş ilanları arasında özel hastanelere ve devlet kurumlarına rastlayabilirsiniz. Eğer ilan metnindeki şartlara uyuyorsanız, her ikisi için de başvuru yapabilirsiniz. Sadece kamu ya da özel sektörde çalışabilirsiniz gibi bir kısıtlama söz konusu değildir. Bu sebeple hasta danışmanı olma imkânınız oldukça fazladır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Hasta Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Hasta Danışmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Hasta Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Hasta Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Hasta Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Hasta Danışmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Hasta Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Hasta Danışmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Hasta Danışmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur