Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
229

İstanbul(Asya) Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
İstanbul(Asya) cancel
Linemed Estetik
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Linemed Estetik
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Teleperformance Türkiye
Almanca Etkileşim Uzmanı
Teleperformance Türkiye
İstanbul (Tümü) +6 il daha Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Anadolu Yakası Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul, tarihi ve kültürel zenginliği ile bilinen şehirlerden birisidir. İki yakayı birbirine bağlayan üç farklı köprüsü ile İstanbul, deniz ticareti bakımından da oldukça gelişmiştir. Türkiye’nin en kalabalık şehri olması ile bilinen İstanbul, aynı zamanda nüfus yoğunluğu en fazla olan şehirdir. İstanbul, sosyal ve ekonomik bakımdan oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. Ticaret merkezleri, çeşitli işletmeleri, okulları ve tarihi alanları; İstanbul’daki iş imkanlarını da arttırır niteliktedir. Dolayısıyla işverenler tarafından yayınlanan İstanbul iş ilanları oldukça fazladır. İstanbul Anadolu Yakası’nda çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak çalışabileceğin farklı iş ilanları bulunur. İstanbul Anadolu Yakası çağrı merkezi iş ilanları sayfasına gelerek bu ilanları inceleyebilirsin. 

İstanbul Anadolu Yakası’nda Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi Ne İş Yapar?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezlerinde çalışmak istiyorsan yapacağın işler hakkında detaylı bilgi sahibi olman gerekir. Müşteri hizmetler ve çağrı merkezlerinde çalışan kişiler, genellikle ‘müşteri temsilcisi’ unvanı ile mesleğini icra eder. Müşteri temsilcisi olarak çalıştığın kurumun müşterileri ile arasındaki iletişimi sağlarsın. Sürekli iletişim halinde olduğun müşterilerin önerilerini dikkatli bir şekilde dinler, müşterilerin şikayetleri için çözüm önerileri oluşturursun. Güncel İstanbul Anadolu Yakası çağrı merkezi iş ilanları detaylarında da görüldüğü üzere müşteri temsilcilerinin yapması gereken işler bu doğrultuda şekillenir. Müşteri temsilcisi olarak yapacağın işler arasında müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda onları farklı departmanlara yönlendirmek gelir. Bu sayede müşterilerin sorunlarını çözmek için farklı yollar geliştirmiş olursun. İstanbul Anadolu Yakası çağrı merkezi iş ilanları yeni kategorisinde müşteri temsilcisinin yapacağı işler arasında müşteriye konuşmaların kayıt altında tutulduğunun bilgisini vermek de yer alır. Aynı zamanda müşteri temsilcisi olarak konuşmaları kayıt altına aldığını sürekli teyit etmen gerekir. Müşteri temsilcisi olarak yaptığın görüşmeler sonucu detaylı bir rapor hazırlar ve ilgili birime sunarsın. Aynı zamanda telefon görüşmelerinin yanı sıra e-posta, mesaj ve faks gibi çağrıları cevaplamak yapacağın işler arasında yer alır. İstanbul Anadolu Yakası çağrı merkezi iş ilanları bugün kategorisinde güncel iş ilanlarını inceleyerek detaylar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve iş başvurusunda bulunarak müşteri temsilcisi olarak çalışma imkanı yakalayabilirsin. 

İstanbul Anadolu Yakası Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezinde Çalışmak İçin Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmak Gerekir?

İstanbul Anadolu Yakası çağrı merkezi eleman arayanlar tarafından verilen iş ilanlarına başvurmak için belirli bir eğitim seviyesine sahip olman gerekir. Genel olarak incelendiğinde şirketlerin çağrı merkezinde çalışacak olan elemanlardan üniversite mezunu olması beklediğini söylemek mümkündür. Bu bağlamda üniversitelerin işletme, iktisat, iletişim, halka ilişkiler ve reklamcılık gibi bölümlerinden mezun olman gerekir. İşletme bölümünden mezun olan kişilerin şirketler tarafından çağrı merkezi biriminde daha fazla tercih edildiği bilinir. Fakat eğitim seviyesi kriteri, şirketten şirkete farklılık gösterebilir. İstanbul Anadolu Yakası çağrı merkezi eleman arayan firmalar ve verdikleri iş ilanlarını inceleyerek eğitim kriteri hakkında bilgi alabilirsin. İstanbul Anadolu Yakası’nda müşteri temsilcisi olarak çalışmak için herhangi bir belgeye sahip olman şart değildir. Fakat ilgili kurs ve eğitim merkezlerinin belirlemiş olduğu sınavları başarı ile tamamlayarak çağrı merkezi sertifikasına sahip olabilirsin. Çağrı merkezi sertifikasına sahip olman, şirketler tarafından olumlu bir şekilde değerlendirilir. 

İstanbul Anadolu Yakası Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezinde Çalışmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

İstanbul Anadolu Yakası müşteri hizmetleri eleman arayanlar tarafından verilen iş ilanlarına başvuruda bulunmak için sahip olman gereken özellikler vardır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • Müşteri temsilcisi olarak çalışmak istiyorsan öncelikle güçlü bir iletişim becerisine sahip olman gerekir. Müşteriler ile sağlıklı iletişim kurman, mesleğini icra edebilmen açısından önem arz eder. 
  • İyi bir diksiyona sahip olman da müşteriler ile sağlıklı iletişim kurma açısından önemlidir. Özenle seçtiğin kelimeleri net ve akıcı bir şekilde müşteriye iletmek için diksiyonunun iyi olması gerekir. Eğer bu özelliğinin iyi olduğunu düşünüyorsan İstanbul Anadolu Yakası müşteri hizmetleri iş ilanları için başvuruda bulunabilirsin.
  • Müşterilerinin sorunlarına çözüm önerileri oluşturmak, müşteri temsilcilerinin baş görevleri arasında yer alır. Dolayısıyla çözüm odaklı bir anlayışa sahip olman önemlidir. 
  • Müşteri temsilcisi olarak sahip olman gereken özellikler arasında bilgisayar programlarını kullanabilme yeteneği gelir. Bu doğrultuda MS Office gibi programlar hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olman önem arz eder.
  • İstanbul Anadolu Yakası çağrı merkezi iş ilanları bayan ya da erkek gibi kriterlere sahip olan iş ilanlarında belirtilen kriterleri karşılamalısın. Bu noktada iş ilanlarının açıklama kısmını dikkatli bir şekilde incelemen son derece önemlidir.

İstanbul Anadolu Yakası’nda müşteri temsilcisine ihtiyaç duyulur mu?

İstanbul Anadolu Yakası, özellikle işletmelerin yoğun olarak bulunduğu bir bölgedir. Bu işletmeler, müşterileri ile iletişim halinde kalmak için destek hattına ihtiyaç duyar. Bu destek hattı da müşteri hizmetleri ve çağrı merkezidir. Dolayısıyla İstanbul Anadolu Yakası’nda müşteri temsilcisine ihtiyaç her daim vardır.

İstanbul Anadolu Yakası müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanlarında hangi detaylara dikkat etmek gerekir?

İstanbul Anadolu Yakası müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanlarında dikkat etmen gereken detaylar arasında eğitim seviyesi, yaş, tecrübe ve maaş gibi detaylar bulunur. Aynı zamanda İstanbul Anadolu Yakası çağrı merkezi iş ilanları bay örneğinde olduğu gibi özel kriterlere sahip olan ilanlar da bulunabilir. Erkek adaylar için askerlik şartı aranıp aranmadığı da kontrol edilmelidir. 

İstanbul Anadolu Yakası’nda müşteri hizmetleri / çağrı merkezinin çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

İstanbul Anadolu Yakası’nda müşteri temsilcilerinin çalışma ortamı çoğunlukla ofistir. Müşteri temsilcileri, çalışma sırasında bilgisayar ve mikrofonlu kulaklık kullanır. Müşteri temsilcileri, diğer departmanlar ile birlikte çalıştığından dolayı sosyal bir çalışma ortamı mevcuttur. Çalışma koşulları ise şirketten şirkete farklılık gösterir.

İstanbul Anadolu Yakası müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

İstanbul Anadolu Yakası müşteri / hizmetleri çağrı merkezi ilanlarına ulaşmak için Kariyer.net’te yer alan ‘İş Ara’ kategorisine tıklayabilirsin. Bu aşamadan sonra filtre bölümünde yer alan il kısmından İstanbul (Asya) seçeneğini seçmen gerekir. İstanbul Anadolu Yakası iş ilanları için yönlendirildikten sonra departman kısmından müşteri hizmetleri / çağrı merkezi bölümünü seçerek ilgili bölüme ulaşabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanlarında yabancı dil kriteri aranır mı?

Kurum ve kuruluşların müşterileri ile direkt iletişime geçen müşteri hizmetleri / çağrı merkezi elemanı, marka deneyimini doğrudan etkileyecek çalışanlar arasında bulunur. Müşterilerin marka ile ilgili olan sorunlarına pratik çözümler üreten ve onlarla yakında ilgilenen bu çalışanların bazı kriterlere sahip olması gerekir. Bu kriterlerden biri, yabancı dil bilgisidir. Kimi işverenler bu kriteri iş ilanlarında zorunlu koşul olarak belirtirken kimisi de tercihe bağlı olarak talep edebilir. Başvuracağın ilanda bu tür detayın yer alıp almadığını inceleyerek başvuru sürecini doğru bir şekilde yönetebilirsin.

İstanbul müşteri hizmetleri / çağrı merkezi iş ilanlarında part-time iş ilanları var mı?

Müşteri hizmetleri / çağrı merkezi elemanı iş ilanlarında farklı çalışma şekilleri mevcuttur. Bunlar; tam zamanlı, yarı zamanlı, stajyer ya da dönemsel çalışma türleridir. Part-time çalışma şekli genellikle sabah saatlerinden öğlene ya da öğlen saatlerinden akşama kadar olacak şekilde belirlenir. Bu zaman aralığı tamamen işveren bağlı olarak şekillenir. Eğer sen de part-time olarak çalışmak istiyorsan Kariyer.net filtreleme özelliğini kullanarak part-time iş ilanlarını listeleyebilirsin.

İstanbul müşteri hizmetleri / çağrı merkezi elemanı ne iş yapar?

Müşteri hizmetleri / çağrı merkezi elemanı olarak çalışırken yerine getirmen gereken çeşitli sorumluluklar mevcuttur. Öncelikle iletişime geçtiğin müşteriyi detaylıca bilgilendirmelisin ve varsa yaşadığı sorunları çözmek için pratik çözümler üretmelisin. Bunun için iletişim yeteneğinin fazlasıyla kuvvetli olması gerekir. Bir müşteri aynı sorunu tekrar tekrar yaşıyorsa bu durumu mutlaka yetkili kişilere aktarmalı ve çözüm sürecinin hızlandırılmasını sağlamalısın. Her müşterinin marka ile iletişime geçme nedeni farklı olacaktır. Bu nedenle talepleri en iyi şekilde filtrelemeli ve hizmeti buna göre vermelisin.

İstanbul şehrinde görev yapan müşteri hizmetleri / çağrı merkezi elemanı ne kadar maaş alır?

İstanbul'da çalışmak için tercih edebileceğin meslek gruplarından biri de müşteri hizmetleri / çağrı merkezi elemanıdır. Müşteriler ile direkt iletişimde bulunabileceğin bu mesleği icra ederken alacağın maaş miktarı bazı kriterlere göre belirlenir. Örneğin; sahip olduğun eğitim seviyesi maaş miktarının belirlenmesinde etkili olabilir. İlgili alandaki tecrübelerin de alacağın maaşı belirleyebilir.