381

İstanbul(Asya) Turizm İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Turizm cancel
İstanbul(Asya) cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Asya Turizm İş İlanları

İstanbul Roma İmparatorluğu ve Osmanlı başta olmak üzere birçok kadim uygarlığa başkentlik yapmıştır. Bu kadim kentin en gelişmiş sektörlerinden biri de turizm sektörüdür. Gülhane Parkı, Topkapı Sarayı, Aya İrini Kilisesi, Kapalı Çarşı, Sultanahmet Meydanı, Yerebatan Sarnıcı ve Kız Kulesi gibi tarihi ve doğal güzellikleri sayesinde hem yerli hem de yabancı turistlerin çekim noktası olduğu için İstanbul'da turizm sektörü son derece revaçtadır. Bu kadar canlı bir sektöre ait iş ilanları da haliyle çok fazladır. Bu ilanlarda talep edilen pozisyonlar kat hizmetleri şefi, resepsiyonist, garson, restaurant müdürü gibi genelde otellerdeki pozisyonlardır. Bunun yanı sıra seyahat acentesi incoming sorumlusu ve kurumsal seyahat danışmanı gibi seyahat acentelerinde de bazı pozisyonlar mevcuttur.

Turizm sektöründeki diğer pozisyonların neler olduğunu görmek istersen Kariyer.net'i ziyaret ederek İstanbul Asya tur rehberi iş ilanları listesini inceleyebilirsin. Sayfada bulunan turizm sektörüne ilişkin binlerce ilanı her seferinde bilgilerini baştan girerek zaman kaybedip gözden kaçırmak istemiyorsan en baştan dilediğin il ve ilçeyi filtreleyerek aramanı oluşturabilirsin. Daha sonra bu aramayı kaydederek sayfaya her girdiğinde kayıtlı aramadan pratik şekilde İstanbul Asya turizm iş ilanlarına ulaşabilirsin.

İstanbul Asya Turizm İş İlanlarıyla Eleman Arayan Firmalar

Turizm sektöründe bulaşıkçıdan kat görevlisine, otel müdüründen bilet satış sorumlusuna kadar o kadar geniş çaplı bir çalışma alanı mevcuttur ki bu geniş çalışma alanında her eğitim durumuna uygun pozisyonu İstanbul Asya turizm iş ilanlarında bulmak mümkündür. İlkokul, ortaokul, lise, ön lisans ya da lisans bölümünden mezun her adaya uygun İstanbul Anadolu yakası turizm sektörü eleman arayan firmalar tarafından verilen İstanbul Asya turizm iş ilanlarını takip edebilirsin. Bu seçenekler arasında uluslararası satış temsilcisi veya yiyecek içecek müdürü iş ilanları gibi iş imkanları da mevcuttur.

İlkokul mezunu veya lise mezunu olduğun için İstanbul Asya turizm iş ilanlarında diğer adaylara göre geride olabileceğini düşünmemelisin. Herkesin mezuniyet durumuna uygun olarak sitede kesinlikle kendine göre İstanbul Asya turizm iş ilanları bulunur. Anadolu yakasının dilediğin herhangi bir ilçesinden yayınlanmış olan tüm ilanlara ulaşabilirsin. Onlarca ilan içinden taleplerini karşılayan ve şartlarını taşıdığın bütün İstanbul Asya turizm iş ilanlarına başvurabilirsin. Sayfada çok fazla ilan seçeneği olduğu için rahatça arama yapabilmen açısından ilk olarak il seçeneğinden İstanbul'u filtrelemek sana kolaylık sağlar. İkinci aşamada ilçe seçeneğinden Anadolu yakasından çalışmak istediğin veya evine en yakın olan ilçeyi seçerek pratik şekilde İstanbul Asya turizm iş ilanlarına ulaşabilirsin. Sayfada her gün yeni yayınlanan İstanbul Asya turizm iş ilanlarını kaçırmak istemiyorsan sayfayı düzenli şekilde takip edebilirsin. İstanbul Anadolu yakası turizm sektörü iş i̇lanları yeni şeklinde arama yaparak yayınlanan en son İstanbul Asya turizm iş ilanlarına ulaşabilirsin.

İstanbul Asya Turizm İş İlanlarına Başvurabilmek için Alınması Gereken Eğitim

Son derece geniş yelpazede çalışma pozisyonunun yer aldığı bir sektör olması nedeniyle İstanbul Anadolu yakası turizm sektörü eleman arayanların yayınlamış oldukları iş ilanlarında bazı eğitim şartlarının karşılaması istenebilir. Turizm sektörüne ilişkin bu ilanlar ilkokul, ortaokul, lise, ön lisans ve lisans mezunlarının hepsine iş imkanı sunar. Turizm sektöründe verilmiş olan İstanbul Asya turizm iş ilanlarından örneğin bulaşıkçılık pozisyonuna başvurmak için ilkokul veya lise mezunu olman yeterlidir. Ya da otellerin restaurant bölümlerinde çalışmak üzere talep edilen aşçı pozisyonu için ön lisans bölümlerinden Aşçılık (Gastronomi) veya gastronomi ve mutfak sanatlarını bitirmen gerekir. Bunu yanı sıra seyahat acentelerin kurumsal satış danışmanı gibi pozisyonları için ise herhangi bir lisans programından mezun olman gerekir. İstediğin pozisyonun eğitim şartını karşılayıp karşılamadığını merak ediyorsan İstanbul Asya turizm iş ilanlarına göz atabilirsin. İstediğin pozisyona başvurunu Kariyer.net sitesinden son derece kolay bir biçimde yapabilirsin. Turizm sektörüne ilişkin bütün İstanbul Asya turizm iş ilanlarından haberdar olmak için ̇güncel İstanbul Anadolu yakası turizm sektörü i̇ş i̇lanları biçiminde arama yapabilirsin.

İstanbul Asya Turizm İş İlanlarına Başvuru Yapacak Adayların Özellikleri

Bilet satış temsilcisi, karşılama elemanı, aşçılık, kat sorumlusu ve kurumsal satış danışmanı başta olmak üzere turizm sektörüne yönelik pek çok ilan mevcuttur. Turizm sektörü insana hizmet sağlayan ve insanlarla sürekli iletişim halinde olmayı gerektiren bir sektör olduğu için bu sektörde çalışmak isteyenler ilk olarak halkla ilişkileri kuvvetli ve sosyal insanlar olmalıdır. Yayınlanmış olan İstanbul Anadolu yakası turizm iş ilanlarına başvuracak kişilerin taşıması gereken diğer özellikler ise şunlardır:

 • Diksiyonu düzgün olmak,
 • Türkçeyi akıcı bir şekilde kullanabilmek,
 • Aşçılık için birçok mutfak hakkında bilgi sahibi olmak,
 • Sorumluluk bilincinin yüksek olması,
 • Çalışılan sektöre göre bir veya birden fazla yabancı dil bilmek,
 • İnsanlarla iletişimden keyif almak,
 • Dışa dönük ve güler yüzlü olmak,
 • Ekip çalışmasına önem vermek,
 • İnsanlara karşı nazik olmak,
 • Hijyen hususuna önem vermek,
 • Takım ruhuna özen göstermek.

Bu sektöre ait İstanbul Asya turizm iş ilanlarını ilk kendin görmen açısından sayfayı düzenli olarak takip edebilirsin. Ayrıca güncel İstanbul Anadolu yakası turizm sektörü iş ilanları araması yapabilirsin. İstanbul Asya turizm iş ilanlarını sektör bazlı değil de unvan bazlı bir şekilde incelemek istersen İstanbul Asya restoran müdürü iş ilanları gibi çeşitli listelere de bakabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Asya) Turizm iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

İstanbul(Asya) Turizm için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel İstanbul(Asya) Turizm iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel İstanbul(Asya) Turizm iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te İstanbul(Asya) Turizm iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

İstanbul(Asya) Turizm iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

İstanbul(Asya) Turizm iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Asya) Turizm iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur