10

Süpervizör İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Süpervizör cancel

Süpervizör İş İlanları

Süpervizör, görev aldığı firma ya da şirketlerde aslına bakılırsa denetleyici olarak görev almaktadır. Çalışanların yaptıkları işleri denetleyen olan süpervizör, yapılan bütün uygulamaları kayıt altına alır ve üst kademeleri yetkililere bildirmekle görevlendirilen çalışanlardır. Çalıştığı firmaya bağlı olarak farklı görevlerden sorumlu olan süpervizör, aynı zamanda işyerindeki düzenli ve problemsiz çalışmasının yapılabilmesini sağlayan kişi olarak da nitelendirilmektedir. Bunların yanı sıra kurum operasyonlarının kârlı ve sürdürülebilir gelişmeyi sağlayacak biçimde yürütülmesinden sorumludurlar. Süpervizör, firma çalışanlarına talimatları verir ve bunları denetler. Yöneticilerden farklı olarak, çoğunlukla çalışanları işten çıkarma sorumluluğu yoktur. Sen de süpervizör iş ilanları başvurusunda bulunacaksan, başvuru esnasında senden talep edilen deneyim ve donanımlara sahip olup olmadığına dikkat ederek başvurunu yapabilirsin.

Süpervizör Olmak İçin Hangi Şartları Karşılamak Gerekir?

Süpervizor olabilmek için herhangi bir eğitim ve diploma koşulu bulunmaz. Fakat genel olarak süpervizör arayan firmalar ve şirketlerin süpervizör olarak çalışacak kişilerde aradığı bazı önemli özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler:

  • Ayrıntılı bir şekilde çalışmaya özen göstermek
  • Müşteri ilişkilerinde başarılı olmak ve iyi bir iletişim kabiliyetine sahip olmak
  • Teknoloji donanımına ve kullanımına hakim olmak
  • Yazılı ve sözlü olarak iletişim kabiliyetine sahip olmak
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek
  • Takım çalışmasına yatkın olmak
  • Hızlı bir şekilde ve doğru düşünme yeteneğine sahip olmak
  • Stresli olaylardan kendini koruma altını alabilmek olarak sıralanabilir.

Süpervizörün Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Süpervizörler, şirketlerde çalışan ve üst kıdemde yer alan kişiler ile aradaki bağlantıyı kuran kişilerdir. Bir firmada çalışan süpervizör, iş akışını programlamak ve çalışanların görevlerini tam manasıyla anlayabilmek adına onlara danışmanlık yapmak gibi birçok görevle yükümlüdür. Süpervizörler çalışanları düzenli olarak denetlerken ayrıca eksik noktalarda çalışanı motive eden konuşmalarla yönlendirir. Bunların yanı sıra performans raporlarını hazırlayan çalışanlar bu raporları ilgili yöneticilere yönetmekle de sorumludurlar. Yeni işe giren çalışanları işe almak, çalışan personellerin bilgisini kayıt etmek, iş için gerekli olan eğitimleri almak, bilgilerin taze kalmasını sağlamak gibi görevler de yine süpervizörlerin sorumlu olduğu görevler arasında yer alır.

Kimler süpervizör olarak çalışabilir?

 Süpervizörlere ihtiyaç duyan yerler, süpervizör alırken bazı koşullara dikkat eder. Bu özelliklere sahip olan kişiler Kariyer.net üzerinden güncel süpervizör iş ilanları başvurusu yapabilir. Öncelikle süpervizörlerin hafızasının kuvvetli olması, detaylara önem göstermesi, etkin iletişim kabiliyetine sahip olması son derece önemlidir. Süpervizörlerin iş disiplininin bulunması, kriz yönetimine sahip olması ve takım çalışmasına yatkın bireyler olması da istenilen özelliklerden birkaçıdır. Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak da son derece önemlidir.

Süpervizörler ne kadar maaş alır?

Süpervizörlerin maaşları birçok etkene göre farklılık gösterebilir. Öncelikle süpervizörlerin maaşları çalışılan sektöre, alana ve firmanın çalışma şartlarına göre belirlenir. Konaklama işletmesinde çalışan bir süpervizörün maaşıyla başka bir sektörde çalışan süpervizörün maaşı değişiklik gösterebilir. Bunun dışında süpervizörlerin yetkinlikleri, başarıları, çalışma performansı ve deneyimi de oldukça önemlidir.

Süpervizörler nerelerde çalışır?

Yayınlanan süpervizör iş ilanları İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde yoğunluktadır. Süpervizörler, otel, servis hizmetleri, oyunculuk merkezi, taşımacılık firmaları gibi yerlerde çalışma imkanı bulabilir. Süpervizörlerin çalışma alanları son derece geniştir. Bundan dolayı farklı yerlerde iş imkanı bulma fırsatına sahip olurlar.

Süpervizör nasıl olunur?

Süpervizör olarak çalışmak için şart koyulan herhangi bir eğitim seviyesi yoktur. Bu eğitim seviyesi çoğunlukla çalıştırılmak üzere süpervizör arayan firmalar tarafından belirlenir. Bazı firmalar önlisans eğitimini yeterli bulurken bazı firmalar ise 4 yıllık lisans eğitimi görmüş olan kişileri süpervizör olarak tercih eder. Bu sebeple süpervizör iş ilanları İzmir ve diğer şehirde yayınlananlarda eğitim detaylarına iyice bakılmalıdır. Sen de bu ilanlara Kariyer.net üzerinden ulaşabilir ve ilgili iş kolunda meslek hayatına başlayabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Süpervizör iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Süpervizör iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Süpervizör iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Süpervizör iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Süpervizör pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Süpervizör iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Süpervizör iş ilanlarına erişebilirsin.

Süpervizör iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Süpervizör için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur