atama
atama

bsahinPark Bosphorus Hotel – Bahri Şahin
Park Bosphorus Hotel’in Genel Müdürü Bahri Şahin oldu. Şahin, İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu ve “Avrupa Birliği ve Türkiye Ekonomisi” üzerine yüksek lisansını tamamladı. Ardından Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Doktor” unvanını aldı. Fa Coach Academy’den yönetici, satış ve kariyer koçu olarak mezun oldu. Kariyerine şirketlerin satış departmanında başlayan Yrd. Doç. Dr. Bahri Şahin, daha sonra satış – pazarlama, İnsan Kaynakları, stratejik planlama ve iş geliştirme birimlerinde üst düzey yöneticilik yaptı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::falbayrak

S&S Motors – Ferhat Albayrak
Ferhat Albayrak, S&S Motors’un Genel Müdürü oldu. Albayrak, son olarak Fer-Mas Oto Ticaret AŞ’de Şirket Müdürü olarak görev yaptı. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü ve Harvard Business School SSM mezunu olan Albayrak, 1995 yılında başladığı kariyerinde Zeytinoğlu Motorlu Taşıtlar A.Ş. ve Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. gibi otomotiv şirketlerinde de farklı görevlerde üst düzey yönetici olarak çalıştı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

masikHSBC – Mustafa Aşık
HSBC Türkiye Özel Bankacılık Grup Başkanlığı’na Mustafa Aşık atandı. Aşık, HSBC New York’ta Kıdemli Yönetici ve Şube Müdürlüğü görevini üstlendi. HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık Birikim Yönetimi, Satış ve Sermaye Piyasaları Aracılık Hizmetleri Kıdemli Yöneticisi olarak görev yaptı. HSBC ‘nin sponsorluğunda Rochester Institute of Technology’de  Executive MBA yapan Aşık, daha önce JP Morgan Chase Bank New York’ta Şube Müdürlüğü ve Müşteri İlişkileri Yöneticiliği gibi çeşitli kademelerde çalıştı. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Aşık, Citibank New York’ta finansal analist olarak görev yaptı.