Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
847

Bölge Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bölge Müdürü cancel
Tirvana

Bölge Müdürü

Tirvana
Ankara
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Cansa Kimya San. Tic. Ltd. Sti.

Ege Bölge Müdürü

Cansa Kimya San. Tic. Ltd. Sti.
İzmir
Tam zamanlı
26 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 34 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bölge Müdürü İş İlanları

İş ilanlarını incelemeden önce, ‘’Bölge müdürü ne iş yapar?’’ inceleyelim. Bölge müdürleri, kendilerine bağlı ekipleri yönetirler ve bu doğrultuda üst yönetimlerine rapor verirler. Bazı şirketler, kendi içindeki personeller arasından yetiştirirken, bazıları dışarıdan işe alım yapmayı tercih eder. Bölge müdürlerinin yetki ve sorumlulukları, görevli oldukları bölge ile sınırlıdır. Örneğin; tüm Türkiye’ye hizmet veren bir kurumun onlarca bölge müdürü olabilir. Her biri kendi alanından sorumlu olur, fakat aynı üst yönetime rapor verirler. Genellikle satış odaklı çalışan bölge müdürleri, ekiplerinin satış performansının geliştirilmesinden, satış hedeflerinin tutmasından da sorumlu olurlar. Nasıl bir satış elemanı, satışından birim alıyorsa, bölge müdürü de ekibinin satışından prim alır. Bunların yanında primsiz kurgulanan iş modelleri de mevcuttur. Kariyer.net bölge müdürü iş ilanlarını inceleyerek, yetkinlikleriniz doğrultusunda başvuru yapabilirsiniz.

Catering bölge müdürü iş ilanları, en çok incelenen ilanlardan biridir. Büyük çaplı catering şirketlerinde her personel bir ekip liderine, her ekip lideri de bir bölge müdürüne bağlı olarak çalışır. Tüm personellerin ekip çalışmasına yatkın olması beklenir.

Bölge satış müdürü iş ilanları nelerdir?

Belirli bir bölgedeki satış hedeflerinin tutması, satış ekiplerinin takip edilip geliştirilmesi, performanslarının değerlendirilmesi, bölge satış müdürünün işidir. Her biri, kendi bölgesindeki satışlardan, bayilerden ve diğer satış kanallarından sorumlu olur. Bölge müdürleri arasında da devamlı şekilde geliştirici yönde yatay etkileşim mevcuttur. Sektörel deneyim de bu noktada oldukça önemlidir. Örneğin; mobilya bölge müdürü iş ilanları, mobilya sektöründe deneyimi, iyi bir satış kariyeri olan kişiler tarafından daha çok tercih edilir.

Bazı iş ilanları ise, İngilizce olmaktadır. Bu, aranılan pozisyonda İngilizce bilgisinin de gerekli olduğu anlamına gelir. Bölge müdürü İngilizce iş ilanları görüyorsanız ve İngilizce diliniz iyiyse, bu ilana başvurabileceğiniz anlamına gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bölge müdürü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Bölge müdürü olarak çalışmak istiyorsan bu pozisyon için açılan iş ilanlarını inceleyebilirsin. Bölge müdürü iş ilanı yayınlayan firmaların aradığı çeşitli kriterler bulunur. Bunlardan birisi bölge müdürü olarak çalışacak adayların lisans mezunu olmasıdır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduysan ve bu alanda tecrüben varsa çeşitli firmalarda bölge müdürü olarak görev alabilirsin. Bununla birlikte İngilizce seviyen ve bilgisayar programlarına olan hakimliğin firmalar açısından büyük önem taşır. Aranan tüm özellikleri karşılıyor olman, iş bulma sürecinde önemli rol oynar.

Bölge müdürü iş ilanları en çok hangi bölgelerde yayınlanır?

Bölge müdürü olarak çalışmak istiyorsan ve bu alanda belirli bir tecrübe düzeyine sahipsen farklı sektörlerden firmaların yayınlamış olduğu ilanları değerlendirebilirsin. Özellikle mağazacılık alanında bölge müdürlerine ihtiyaç duyulur. Bölge müdürü iş ilanlarının yaygın olarak yayınlandığı belirli bölgeler bulunabilir. Ankara, İzmir ve İstanbul gibi Türkiye’nin büyükşehirlerinde bölge müdürü iş ilanları ile daha fazla karşılaşılır. Bulunduğun bölgeye göre Kariyer.net üzerinden filtreleme yaparak yakınındaki firmaların yayınladığı bölge müdürü iş ilanlarına ulaşabilirsin.

Bölge müdürleri hangi alanlarda çalışabilir?

Birçok farklı sektörde çeşitli özelliklere sahip olan bölge müdürü ihtiyacı bulunabilir. Özellikle satış ve pazarlama sektöründe yer alan mağazacılık alanında bölge müdürlerine ihtiyaç duyulur. Belirli bölgedeki mağazaların sorumluluğunu alabilecek kişiler için bölge müdürü iş ilanları yayınlanabilir. Aldığın eğitime ve mağazacılık sektöründeki hedeflerine göre farklı bölge müdürü iş ilanlarını inceleyerek başvuru yapabilirsin. Aynı zamanda firmalar, merkez şubelerinde çalışması için bölge müdürü istihdam edebilir.

Bölge müdürü iş ilanlarından nasıl haberdar olunur?

Bölge müdürü olarak çalışmayı hedefliyorsan bu alanda yayınlanan iş ilanlarını takip etmen gerekir. Kariyer.net üzerinden güncel bölge müdürü iş ilanları seçeneklerini takip edebilirsin. Bölge müdürü pozisyonu için alarm oluşturarak bu alandaki yeni ilanlardan haberdar olabilirsin. Diğer yandan filtreleme özelliği sayesinde sana uygun kriterleri içeren ilanları listeleyebilirsin. Oluşturduğun özgeçmiş ile tercih ettiğin seçeneklere başvuru yapabilirsin.