keyboard_arrow_down
820

Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Çağrı Merkezi Elemanı cancel
Sweden A.Ş
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
Sweden A.Ş
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Clinicexpert.net
Çağrı Merkezi (Outbound) Satış Elemanı
Clinicexpert.net
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Grup Florence Nightingale Hastaneleri
Çağrı Merkezi Görevlisi
Grup Florence Nightingale Hastaneleri
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
14 gün

İlanları konuma göre filtrele!

QNB FİNANSBANK
Erzurum Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı
QNB FİNANSBANK
Erzurum İş Yerinde
Tam zamanlı
10 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 17 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dünyada pek çok alanda iş imkânları artmış ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda bu işlerde çalışmak üzere çağrı merkezi elemanlarına ihtiyaç duyulmuştur. Müşteri hizmetleri ekipleriyle birlikte hareket eden ve genellikle işletme ile müşteriler arasındaki iletişimin birinci yolu olan çağrı merkezi elemanları günümüzde son derece talep gören bir meslektir. Teknolojiyle birlikte insanların genellikle işlerini internet üzerinden yürütmesi ve bu yolla ihtiyaçlarını gidermesi üzerine çağrı merkezi elemanı olarak iş olanağı oldukça artmıştır. İş olanaklarının fazla olduğu, müşterilerin sorunları ve talepleri ile ilgilenilmesi gerekir. Çağrı merkezi elemanlarından genellikle müşteri odaklı çalışarak müşterilere etkili bir şekilde çözüm üretebilmesi beklenir. İstanbul, Antalya, Bursa, İzmir gibi büyükşehirler de dahil olmak üzere Türkiye’de çeşitli şirketler tarafından çağrı merkezi elemanı iş ilanları yayınlanır. Servis çağrı merkezi elemanı, call center elemanı ya da Arapça, İngilizce, Fransızca gibi dilleri bilen elemanlar için çeşitli hastanelerde çalışmak üzere çağrı merkezi görevlisi ilanı yayınlanır. Bunların yanı sıra çağrı merkezi şefi ve çağrı merkezi operatörü takım liderine de birçok farklı şehirde ihtiyaç duyulur. 

Çağrı Merkezi Elemanı Olarak Çalışmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

İstanbul, Antalya, Ankara gibi farklı şehirlerde yer alan şirketlerde çalışmak üzere iletişim yönü güçlü, problemleri çözmede üstün yeteneklere sahip olan kişiler çağrı merkezi elemanı olarak bu iş ilanlarına başvuru yapabilir. Çağrı merkezi iş ilanları sayfası üzerinden başvuru yapıp bu şirketlerde çalışacak kişilerin, çalıştığı şirkete yön vermek isteyen, en az lise tercihen önlisans ya da lisans mezunu olan ve iletişim kuvveti gücü kuvvetli kişiler olması beklenir. Problem çözme kabiliyetine sahip olan ve ikna gücü yüksek kişiler çağrı merkezi elemanı olarak çalışabilir. Çoğu şirket çağrı merkezi elemanlarından, müşterilere ürünlerinin satışını gerçekleştirmesini bekler. Aynı zamanda satış sonrası hizmetlerin koordinasyonu ve takibin sağlanması da çağrı merkezi elemanından beklenen görevler arasında yer alır. Sektörlere bağlı olarak bazı çağrı merkezi elemanı iş ilanlarına başvuru yapan kişilerden Almanca, Fransızca, İngilizce gibi farklı dillerde konuşması ve bu dillerde çeviri yapması beklenir. Bu şartlara uyan ve çalışma koşullarına sahip kişiler, çağrı merkezi elemanı olarak farklı şehirlerde çalışmak üzere görev alabilir.

Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Şirketlerde çağrı merkezi elemanı olarak işe başvururken öncelikle iş ilanı yayınlanan şirketlerin iş tanımlarına ve çalışma şartlarına dikkat edilmesi gerekir. İş ilanlarına başvuru yapacak çağrı merkezi elemanı adayı öncelikle hangi şehirlerde çalışacağına dikkat etmelidir. Bazı şirketler çağrı merkezi elemanıyla part time olarak çalışmak isterken bazı şirketler ise tam zamanlı olarak çalışacak eleman arayışı içerisindedir. Aynı zamanda erkek adaylar için kişinin askerliğini bitirip bitirmemiş olması da iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Çağrı merkezi elemanı arayan ofisler ve şirketlere başvuru yaparken çağrı merkezi elemanının hangi dillere hâkim olması gerektiği ve hangi dillerde çalışmak istediği de dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır. Bunların yanı sıra çağrı merkezi elemanı iş ilanlarına başvuru yapıp bu alanda çalışmak istiyorsanız, şirket politikalarını göz önünde bulundurarak işverenlerin sizden beklediği niteliklere sahip olup olmadığınıza karar vermelisiniz. Şirketlerin çalışma saatleri ve çalışma koşullarını incelemeli, yayınladıkları ilanlarda yer alan aday kriterleri ve pozisyon bilgilerine de dikkat etmelisiniz. Eğitim seviyesi, tecrübe ve iş tanımlarına uygunluğunuzun bulunduğu  takdirde bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. 

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Farklı şirketlerde çalışmak üzere işe girecek olan çağrı merkezi elemanları genel olarak müşterilere farklı müşteri hizmetleri ortamlarında yardımcı olur. Müşterilerin ihtiyaçları hakkında çözümler üretir. Olası satış fırsatları değerlendirerek müşterilere en iyi, en hızlı ve etkin bir satış gerçekleştirir. Aynı zamanda satış sonrası hizmetlerin koordinasyonunu ve takibini de sağlar. Müşterilerle yüz yüze, sosyal medya ya da e-posta aracılığıyla iletişim kurar. Müşterilerin ihtiyaçları hakkında çözümler üretir ve aynı zamanda müşteriyi memnun ederek işletmeye daha fazla değer katar. Müşterilerin sorularını hızlı bir şekilde yanıtlayarak yinelenen müşteri sorunları hakkında çözümler üretir. Takım lideri olarak çalışacak çağrı merkezi elemanları ise takımını iyi yönlendirerek şirket hakkında vizyon ve misyonu çalışanlara aşılar. Çağrı merkezi elemanı arayanlar kişilerden kısa vadeli çözümler yerine uzun vadeli ve müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak doğrultusunda çözümler üretmesini bekler. Bu niteliklere sahip olan kişiler şirketlerde çalışmak üzere çağrı merkezi elemanı iş ilanlarına başvuru yapabilir.

Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanları İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Çağrı merkezi iş ilanları İzmir, Ankara gibi illerde bulunan çeşitli şirketler tarafından yayınlanır. Şirketler, çağrı merkezi elemanı olarak işe alacağı kişilerden farklı eğitim ve belgeler ister. Çoğu şirket, çağrı merkezi adaylarının en az önlisans mezunu olmasını bekler. Bunun yanı sıra üniversite mezunu olan ya da yüksek Lisans, doktora yapmış kişiler de çağrı merkezi elemanı olarak iş başvurusunda bulunabilir. İş tanımlarına bağlı olarak bazı şirketler kişilerin Almanca, Hollandaca, Flemenkçe gibi farklı dillerde konuşmasını ve iletişim kurmasını bekler. Buna bağlı olarak bu kişilerin bu dillerde eğitim görmüş olduğuna dair çeşitli belgeler istenir. Aynı zamanda çağrı merkezi elemanı olarak çalışacak kişilerin iyi derecede MS Office program bilgisine sahip olması beklenir. Buna bağlı olarak da çağrı merkezi elemanı arayan firmalar, bu kişilerden MS Office seminerlerine katılmış ve başarılı olmuş olduğuna dair belgeler ister. Bu belgelere sahip olan ve eğitim düzeyi aday kriterlerine uygun olan kişiler, çağrı merkezi elemanı olarak ilgili şehirlerde ve şirketlerde çalışmak üzere iş başvurusu yapabilir.

Çağrı Merkezi Elemanının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Çağrı merkezi elemanının çalışma ortamı ve koşulları çalıştığı şirkete bağlı olarak değişkenlik gösterir. Şirketler çağrı merkezi elemanlarından tam zamanlı ya da çağrı merkezi part time olarak çalışmasını bekler. Şirketlerin aday kriterleri ve pozisyon bilgileri sahip oldukları vizyon ve misyona bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aynı zamanda iş tanımları da şirketlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çağrı merkezi elemanlarının çalışma ortamları genellikle ofis ya da şirketlerdir. İletişim kabiliyetinin yüksek olması ve müşterilerle iyi iletişim kurmak çağrı merkezi elemanının sahip olması gereken nitelikleri arasında yer alır.

Çağrı Merkezinde Çalışmak İçin İş Olanakları Nelerdir?

Globalleşen dünyada teknolojinin gelişimiyle birlikte pek çok alanda iş fırsatı doğar. İnsanların işlerini internetten ya da email yoluyla hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak istemesi sebebiyle çağrı merkezi elemanı iş ilanlarında artış görülür. Türkiye’de çağrı merkezi elemanı Ankara gibi şehirlerde, çeşitli iş yerlerinde ve şirketlerde çalışmak üzere çağrı merkezi elemanlarına ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaç doğrultusunda iletişim sektöründe, sağlık sektöründe ya da inşaat ve ticaret sektöründe çalışmak üzere çağrı merkezi elemanlarına ihtiyaç duyulur.

Çağrı Merkezi Elemanının Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Çağrı merkezi elemanlarının görev ve sorumlulukları arasında öncelikle problem çözmek yer alır. Müşterilerin problemlerini hızlı bir şekilde çözerek onları ikna etmek çağrı merkezi elemanı görevleri arasındadır. Aynı zamanda müşterilerin sorunlarını en iyi şekilde anlaması ve buna cevap vermesi sebebiyle çağrı merkezi elemanının iletişim kabiliyeti oldukça yüksek olmalıdır. Şirketlerin beklentisine bağlı olarak güncel çağrı merkezi elemanı iş ilanları arasından başvuru yapan kişilerden, en kısa sürede müşterilerin sorunları karşısında çözüm bulması beklenir. Aynı zamanda pazarlama şirketlerinde çalışacak çağrı merkezi ekip üyeleri, telefon ya da mail yoluyla gelen müşteri şikayetleri ile ilgilenir ve onlara anında dönüş sağlar.

Çağrı Merkezi Elemanı Nasıl Olunur?

Çağrı merkezi elemanı olmak için öncelikle iletişim anlamında kişinin kendini geliştirmiş olması gerekir. Aynı zamanda en az lise mezunu olmak koşuluyla üniversite ya da yüksek lisans mezunu olan kişiler çağrı merkezi elemanı olabilir. Bunların yanı sıra MS Office programlarını kullanan ve bu programlarla ilgili sertifikaları olan kişiler çağrı merkezi elemanı olarak çağrı merkezi iş ilanları part time yada full time çalışmak üzere iş başvurusunda bulunabilir. Almanca, Flemenkçe, Hollandaca gibi dilleri bilen kişiler, farklı dillerde konuşma ve yazma becerisi isteyen şirketlere çağrı merkezi elemanı olmak için başvuruda bulunabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Çağrı Merkezi Elemanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Çağrı Merkezi Elemanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur