Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
200

Satış Destek Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Satış Destek Elemanı cancel
Pratik Aday Servisi

Satış Destek Uzmanı

Pratik Aday Servisi
Ankara
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Satış destek elemanının görevleri ve sorumlulukları nelerdir?

Satış destek elemanları, satışta yaşanan problemlerin çözümlenmesi, satış noktalarının düzenli ziyaret edilmesi, stok takibi ve stok düzeni, müşteri takibi, fatura düzenleme, rapor hazırlama ve raf dizaynı gibi satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde aktif rol oynarlar. Bir satış destek elemanının görevleri şunlardır: Müşteri istek ve taleplerinin üretim/satış birimlerine bildirmek, gelen siparişlerin ve taleplerin hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirilmesi için gerekli takipleri yapmak, satış ekibiyle koordineli olarak çalışmak ve satış bölümüne yardım etmek, sahadan gelen evrakların girişini sağlamak, günlük satış raporlarını hazırlamak, iadelerin takibini yapmak ve siparişlerin lojistik işleriyle ilgilenmek.

Satış destek elemanı iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

Satış destek elemanı iş ilanlarında adayların, en az lise mezun olmaları gerekmektedir. Kimi firmalar, çalıştıkları sektöre bağlı olarak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans derecesinde mezun olmuş olmalarını da bekleyebilir. Aynı zamanda bu pozisyonda iş ilanı açan firmalar, adayların sektörle bağlantılı olan gerekli birtakım uygulamaları kullanabilmelerini ve alanlarında tecrübe edinmiş olmalarını da bekleyebilir. Satış destek elemanı iş ilanlarına başvuruda bulunacak adayların, sürekli/tam zamanlı çalışma şekline uyum sağlamaları da beklenir. Erkek adaylar için ise askerlik görevinin tamamlanmış olması gerekebilir. Bunların yanı sıra adayların -çalışacakları sektöre bağlı olarak- yabancı dil bilgilerinin yeterli olması da beklenir.

Satış destek elemanı pozisyonunda part-time olarak hangi sektörlerde çalışılabilir?

Satış destek elemanı iş ilanlarına ulaşmak için Kariyer.net'teki filtrelemelerden çalışma şeklini part-time olarak seçebilirsin. Kariyer.net üzerinden yapacağın bu aramada, satış destek elemanı pozisyonuna yönelik part time iş ilanlarına baktığında karşına birçok sektör çıkabilir. Bu sektörler; tekstil, reklam ve tanıtım, gıda veya mobilya gibi alanlarda hizmet verirler.

Satış destek elemanı pozisyonunda dönemsel/proje bazlı iş ilanları hangi sektörler için yayınlanır?

Satış destek elemanı pozisyonu alanında verilen dönemsel/proje bazlı iş ilanlarına ulaşabilmek için, Kariyer.net'in filtrelemelerden "Çalışma Şekli" bölümüne gelip "Dönemsel/Proje Bazlı" kutucuğunu işaretlemelisin. Bu sayede karşına, sana uygun iş ilanları çıkacaktır. Kariyer.net üzerinden yapacağın bu aramada, satış destek elemanı pozisyonuna yönelik dönemsel/proje bazlı iş ilanlarına baktığında karşına birçok sektör çıkabilir. Bu sektörler; tekstil, gıda ve mobilya gibi sektörler olabilir.