138

Tıbbi Cihaz ve Malzemeler İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Tıbbi Cihaz ve Malzemeler cancel
ERTUNÇ ÖZCAN
Tıbbi Cihaz Tecrübeli Satış Mühendisi
ERTUNÇ ÖZCAN
İstanbul (Tümü) +2 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DETRO HEALTHCARE KİMYA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
AR-GE Tasarım Mühendisi
DETRO HEALTHCARE KİMYA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
KONFORT ÖZEL SAGLIK HIZMETLERI TIBBI MALZ. SAN
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu
KONFORT ÖZEL SAGLIK HIZMETLERI TIBBI MALZ. SAN
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

TST R. Tıbbi Aletler San. Ve Tic.Ltd.Şti.
Kalite Kontrol Teknisyeni
TST R. Tıbbi Aletler San. Ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Tende Elektronik Yaz. Müh. İlet. Mak. San. ve Ltd. Şti.
Endüstri Mühendisi
Tende Elektronik Yaz. Müh. İlet. Mak. San. ve Ltd. Şti.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Tıbbi Cihaz ve Malzemeler Sektörü İş İlanları

Sağlık sektöründe hastaların tedavi süreçlerine destek olan çeşitli medikal cihazlar ve malzemeler üretilir. Tıbbi cihaz ve malzemelerin üretimden satışa kadar olan sürecini kapsayan tıbbi cihaz ve mazlemeler sektörü, farklı meslek gruplarının bir arada çalıştığı sektörlerden biridir. Tıbbi cihaz ve malzemeler, birçok sağlık kuruluşunda bulundurulması zorunlu olan ürünlerdendir. Bu sektörde medikal malzeme üreten firmaların ürünlerinin satışının yapılması, ürünlerin siparişinin geçilmesi ve çeşitli kuruluşlarla anlaşmalar yapılarak ürünlerin kamuoyuna daha kolay ulaşması gerekir. Sen de kariyerini bu sektörde ilerletmek istersen, tıbbi cihaz ve malzemeler iş ilanları için kariyer.net’i inceleyerek iş fırsatlarından haberdar olabilirsin. En güncel tıbbi cihaz ve malzemeler iş ilanları için başvuru yaparak, medikal ürünlerin üretim ve satış sürecinde yer alabilirsin. 

Tıbbi Cihaz ve Malzemeler Sektöründe Çalışanlar Ne İş Yapar?

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe yer alan mesleklerin iş tanımı birbirinden farklıdır. Ancak bu sektörde temel amaç hastalara kolaylık sağlayan cihazların ve malzemelerin üretilmesi ve satışıdır. Odyometrist olarak çalışan bir kişi, işitme cihazları hakkında bilgi sahibidir ve saha satışlarında aktif rol oynar. Tıbbi cihaz ve medikal mağazalarında satış danışmanı olarak çalışanlar, ürünler hakkında müşterilere bilgi verir ve mağazanın genel düzeninden sorumludur. Üretim aşamasında tıbbi cihaz ve malzemelerin üretim sürecinde rol alan mühendisler bulunur ve her mühendis kendi alanı ile ilgili araştırmalar yapar. Sen de bu sektörde çalışmak istersen tıbbi cihaz ve malzemeler eleman arayan firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvurabilirsin. İzmir’de yaşıyorsan İzmir tıbbi cihaz ve malzemeler iş ilanları için kariyer.net’i inceleyebilirsin. 

Tıbbi Cihaz ve Malzemeler Sektörü İş İlanlarında Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektörü iş ilanlarını incelerken bazı koşullara dikkat etmen önemlidir. Bu koşulların en öne çıkanlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Tam zamanlı veya proje bazlı dönemsel çalışma şansı yakalayacağın tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe yer alan iş ilanlarında aday kriterleri ve pozisyon bilgileri alanına dikkat edebilirsin. 
  • Şirket hakkında kısa bir araştırma yaparak niteliklerine uygun iş ilanlarına başvurabilirsin. 
  • İşin genel tanımını okuyarak şirketin senden beklediği eğitim ve tecrübe seviyesine sahip olup olmadığını kontrol edebilirsin. 
  • Tıbbi cihaz ve malzemeler iş ilanlarında filtreleme yaparak bulunduğun şehri seçebilirsin ve ikâmet ettiğin yere yakın iş ilanlarına başvurabilirsin.
  • Tıbbi cihaz ve malzemeler eleman ilanı yayınlayan şirketlerin çalışanlara sunduğu imkanlara dikkat edebilirsin. 

Bu durumlara dikkat ettikten sonra başvuru gerçekleştirebilirsin.

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe öne çıkan meslekler hangileridir?

Odyometrist, hemşire, kimyager, dış ticaret uzmanı, satış temsilcisi, mağaza müdürü tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe öne çıkan meslekler arasında yer alır. Bu mesleklerden birini yapmak için eğitim aldıysan, sen de tıbbi cihaz ve malzemeler iş ilanları yeni filtresini kullanarak en güncel fırsatlar hakkında fikir sahibi olabilir ve hemen işe başvurabilirsin.

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektörü iş ilanlarında hangi şehirlerde iş imkanı daha fazladır?

Tıbbi cihaz ve malzemeler iş ilanları bayan ve erkek adaylar farklı şehirler ve çeşitli pozisyonlarda iş imkanları sunan bir sektördür. Tıbbi cihaz ve malzemeler iş ilanları İstanbul’u seçerek İstanbul ve ilçelerinde yer alan ilanları inceleyebilirsin. Başkentte çalışmak istersen tıbbi cihaz ve malzemeler iş ilanları Ankara filtrelemesi yapabilirsin. Benzer şekilde diğer iller ve bölgeler için de kariyer.net’teki filtrelerden yararlanabilirsin.

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektörü iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Kariyer.net’i kullanarak iş arama alanından sektör seçilir ve tıbbi cihaz ve malzemeler eleman arayan yerler ve ilan koşulları listelenir. Çıkan ilanlarda niteliklerine uygun olanlara tıklayarak “Başvur” butonu sayesinde kolay bir şekilde iş başvurusu gerçekleştirebilirsin. İşveren kurumların beklentilerini öğrenmek için “Başvur” butonunun hemen altında yer alan ilan açıklamalarına da göz atabilirsin.

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe çalışma ortamı ve koşullar nasıldır?

Her bir mesleğin ve iş yerinin çalışma ortamı birbirinden farklıdır. Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe de çalışma koşulları şirkete göre değişir. Maaş aralığı, haftalık ve yıllık izinler, sosyal olanaklar gibi konularda bilgi almak için ilan açıklamalarına göz atabilirsin. Pek çok çalışana istihdam sunan bu sektörde, sen de tıbbi cihaz ve malzemeler ilanları bay ve bayan kategorisinde aradığın alım fırsatını bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe hangi meslek mensupları için iş ilanları bulunur?

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe, birçok meslek grubu görev alabilir. Bu meslek grupları, sektörle ilgili çalışan kurumlara ve kurumlar içindeki departmanlara bağlı olarak değişebilir. Bu bağlamda, Kariyer.net üzerinden, tıbbi cihaz ve malzemeler sektörü alanında yapacağın iş aramalarında; tıbbi tanıtım ve satış sorumlusu, tıbbi görüntüleme teknikeri, satış uzmanı, kalite yönetim uzmanı, üretim sorumlusu, montaj teknisyeni gibi meslek grupları iş ilanları ile karşılaşabilirsin.

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe yeni başlayanlar için iş ilanları nelerdir?

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe çalışmaya yeni başlayanlar için farklı firmalar tarafından yayınlanmış iş ilanları bulunur. Söz konusu firmalar, yeni mezun veya yetiştirilmek üzere eleman alır. Makine ve Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden yeni mezun proje mühendisi alımı bunlardan biridir. Tıbbi cihaz ve malzemelerin bulunduğu mağazalarda yetiştirilmek üzere mağaza satış danışmanı da yeni başlayanlar için verilen ilanlardandır.

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe eleman pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektörü alanında, elemanlar için verilen iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsin. Eleman pozisyonuna yönelik olan meslek grupları genellikle tezgâh operatörü veya satış temsilciliğidir. Kariyer.net üzerinden eleman pozisyon seviyesine yönelik iş ilanlarını filtreleyerek inceledikten sonra dilersen ilgili ilanlara kolaylıkla başvuruda bulunabilirsin.

Tıbbi cihaz ve malzemeler sektöründe en çok hangi illerde iş ilanları bulunur?

Tıbbi cihaz ve malzeme sektörüne yönelik açılan iş ilanlarının yoğun olduğu iller, nüfusun yoğun olduğu illerdir. Bunun yanı sıra nispeten daha az nüfus yoğunluğuna sahip illerde de bu sektör içerisinde çeşitli pozisyonlarda iş ilanlarına rastlanabilmektedir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerde Kariyet.net üzerinden yapacağın aramalarda birden fazla iş ilanıyla karşılaşabilirsin. Bu illerde bulunan tıbbi cihaz ve malzeme alanında çalışan çeşitli firma ve mağazaların iş ilanlarına başvurabilirsin. İstanbul, Ankara ve İzmir illeri dışında; Bursa, Antalya ve Adana gibi illerde de tıbbi cihaz ve malzeme sektörüne yönelik iş ilanlarının yoğun olduğunu Kariyer.net'te yapacağın aramalarda görebilirsin.

notifications İş Alarmı kur