Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
61

Diyarbakır Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi cancel
Diyarbakır cancel
Sektöründe Lider Firma

Spanish Customer Representative

Sektöründe Lider Firma
İstanbul (Tümü) +80 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Diyarbakır Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanları

Diyarbakır, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan; ulaşım, tarım, hayvancılık, sanayi ve hizmet sektörleriyle öne çıkan illerinden biridir. Ayrıca il genelinde; otomotiv, perakende, bilişim, telekomünikasyon, bankacılık, sigortacılık, sağlık, eğitim, gıda, inşaat ve daha birçok sektör de genel ekonomide belirli bir pay sahibidir. Haliyle bu durum Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları özelinde olumlu yönde bir etkiye sahip olur. Söz konusu sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler, müşterilerine her açıdan destek verebilmek adına çağrı merkezi gibi bir destek veya problem çözme birimine ihtiyaç duyarlar. Diyarbakır çağrı merkezi iş ilanları ise bahsi geçen işletmelerin destek birimlerinde veya problem çözme ekiplerinde, kısaca müşteri destek alanlarında dolaylı yoldan görev almana olanak sağlar. 

Diyarbakır Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Ne İş Yapar?

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları bayan ve bay adaylara, ilanlardaki “İş Tanımı” bölümünde şu gibi işleri yapacaklarını ifade eder:

  • Müşterilerden gelen çağrıların cevaplanması, çağrı nedeninin öğrenilmesi ve çağrı nedenine istinaden bireylere yardımcı olunması,
  • Ürün satışı konusunda müşterilere bilgiler verilmesi ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi,
  • Ürün veya hizmet iptal başvurularının alınması,
  • İşletmelerin ürün veya hizmetlerine dair yaşanılan problemler özelinde çözüm sağlanması ya da ilgili birimlere yönlendirme yapılması,
  • Sipariş takibi, ürün veya hizmetlerin iadesi ve farklı müşteri taleplerine yanıt verilmesi,
  • Şartlar her ne olursa olsun kurumsal bir dilde müşterilerle iletişim kurulması, çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin yapacakları işler olarak ifade edilebilirler. 

Diyarbakır’da Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Güncel Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları, bu iş kolunu yerine getirebilmek adına hangi özelliklere sahip olmak gerektiğini ilan açıklamaları ile çalışan adaylarına bildirir. Öncelikle empati, sahip olman gereken en temel özelliklerden biridir. Böylelikle müşterilerin sorularına veya sana ulaşma nedenlerine kolaylıkla çözüm bulabilirsin. Bazı çağrılar beklediğin uzun sürebilir ya da daha zorlu olabilir, bu çağrılarda sabrını korumalı, büyük bir sakinlikle müşterilerin problemlerini çözmeye odaklanmalısın. Ayrıca problem çözme yeteneğine sahip olmalı ve bu yeteneğine güvenmelisin. Kurumsal iletişim becerilerin ileri seviyede olmalıdır. Karşındaki kişiyi ikna edebilmeli ve müşteri psikolojisini belirli oranda idrak etmelisin. Söz konusu özelliklere sahipsen Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi arayanlar tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvurabilirsin.

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmeli?

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarında dikkat edilmesi gereken detaylar; işletmenin hangi konumda olduğu, bu konuma ne kadar sürede ulaşabileceğin ya da işletmenin sağladığı ulaşım imkanları, çalışma ortamı ve şartları, sahip olman gereken eğitim seviyesi gibi detaylardır. Ayrıca Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları bay adaylar için askerlik durumuna dair talepte de bulunabilir. Haliyle erkek adayların bu detay özelinde ilanları değerlendirmeleri oldukça önemlidir.

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarını bir iş fırsatına dönüştürmen için kariyer.net’i tercih edebilirsin. İş arama bölümünde Diyarbakır ilini seçip ardından çağrı merkezi müşteri temsilcisi araması yapman, il genelinde ilgili iş koluna dair tüm ilanların karşına çıkmasına imkan verir. Ayrıca profilini iletişim bilgilerin, eğitim bilgilerin, mesleki beceri ve deneyimlerinle donatman çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları yayınlayan işletmelerin sana ulaşmalarını kolaylaştırır.

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi maaşları ne kadar?

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi maaşları, birçok faktör özelinde farklılık gösterebilir. İşletmelerin bazılarında sabit bir çalışma saati ve buna bağlı olarak sabit bir maaşla karşılaşabilirsin. Bazı işletmelerde ise standart çalışma saatleri ve ekstra olarak yaptığın mesai özelinde bu iş pozisyonuna göre farklı bir maaşla karşılaşabilirsin. Bazı işletmelerde ise maaş ve performansına göre de maaş alabilirsin. Haliyle her işletmeye veya bağlı olduğun birime göre maaş konusunda farklı seçeneklerle karşılaşman olasıdır.

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Diyarbakır çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına kariyer.net’ten ulaşmanın ardından, ilanlar içerisinde yaptığın değerlendirmeler sonucunda, sana uygun olduğunu düşündüğün ilanları belirleyebilirsin. Ardından tek tek bu ilanları inceleyebilir ve ilan sayfasındaki “Başvur” seçeneğinden yararlanabilirsin. Başvurunu ise önyazı ve özgeçmiş seçimleriyle birlikte istediğin işletmeye iletebilir, başvurularım sekmesinden geçmiş başvurularının sonuçlarını takip edebilirsin.