Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
168

Eğitim Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Eğitim Uzmanı cancel
Musa Dengiz Tekstil San.Tic.Ltd.Şti
Eğitim Uzmanı
Musa Dengiz Tekstil San.Tic.Ltd.Şti
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hidromek-Hidrolik Ve Mekanik Makina İmalat Sanayi ve Tic. A.Ş.
Eğitim Uzmanı
Hidromek-Hidrolik Ve Mekanik Makina İmalat Sanayi ve Tic. A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Borçelik
Teknik Eğitim Gelişim Yetkili Uzmanı
Borçelik
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün

İlanları konuma göre filtrele!

ASKON DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Eğitim Uzmanı
ASKON DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Denizli İş Yerinde
Tam zamanlı
17 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Borçelik
Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı
Borçelik
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Eğitim Uzmanı İş İlanları

Belirli gruplarda ürün ve hizmet sunan işletmelerde personel donanımı operasyonel çalışmaların seyrini etkiler. İşletmeler için katma değer oluşturan personellerin eğitimi ve mesleki donanımları iş hayatı boyunca gelişime açıktır. Birden fazla sektörde görev alabilen meslek kollarından eğitim uzmanları personel gelişimi için kilit rol oynar. Bir eğitim uzmanı olduğunda bağlı olduğun işletmedeki eğitim standartları üzerinde çalışırsın. Eğitim uzmanı iş ilanları temelde firmaların çeşitli birimlerinde ortaya çıkan mesleki eğitim eksikliğini karşılayan adaylar arar. Mesleki eğitim faaliyet alanlarına göre değişiklik gösterirken personelin bireysel kariyer planlamasını da içerir. Bireysel olarak gelişen personellerin takım çalışması içindeki performanslarında da artış görülür.

Eğitim Uzmanları Ne İş Yapar?

Eğitim bireylerin hem özel hem de toplumsal yaşamda belirledikleri rotada gelişmesini ve ilerlemesini sağlar. Profesyonel açıdan alınan eğitimlerle çeşitli meslek kollarında ideal bir kariyer çizgisi oluşturulur. 

  • Farklı meslek gruplarındaki insanların eğitimlerinden sorumlu uzmanlar istenen kariyer hedeflerine ulaşmalarında profesyonel bir destek sunar. 
  • Eğitim uzmanı olarak sorumlulukların arasında öncelikle kurum içerisindeki eğitim eksikliklerinin tespiti bulunur. 
  • Güncel eğitim uzmanı iş ilanları adaylardan personelin mesleki gelişim ihtiyacına göre uygun eğitim modelini planlamalarını ister. 
  • Eğitim uzmanı olduğunda ilgili alanlarda, staj programlarını ve performans ölçme sistemlerini organize edersin. 
  • Eğitim uzmanı iş ilanları bay ve bayan adayların eğitim etkinliklerini yürütmesini ve sonrasında raporlamasını bekler.

Eğitim Uzmanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Kariyer hedefleri doğrultusunda ilerlemek isteyenler için eğitim uzmanları pek çok marka bünyesinde istihdam edilir. Eğitim uzmanı olarak çalışmak istediğinde işletmelerdeki faaliyet ortamı ve vardiya aralıkları değişiklik gösterir. İhtiyaç duyulan eğitim programından işletmenin genel prosedürlerine kadar etkilenen çalışma ortamı eğitim uzmanları için bazı ortak noktalara sahiptir. Eğitim uzmanı iş ilanları bugün sunulan çalışma koşulları kapsamında adaylar çoğunlukla tam zamanlı mesailerde çalışır. Çalışma ortamı işletmedeki departmanlara bağlı değişirken yaygın şekilde ofis alanlarında çalıştıklarını söylemek doğru olacaktır. Eğitim uzmanı iş ilanları bayan ve erkek adaylar için takım çalışması içeren faaliyetlerde yer alma imkânı da tanır.

Eğitim uzmanı iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Eğitim uzmanlığı aranan meslek gruplarından birisi olarak farklı şehir ve firmalarda çalışma imkânı yaratır. Eğitim uzmanı iş ilanlarını değişen konum, alan ve pozisyon seçenekleriyle kariyer.net üzerinden inceleyebilirsin. İş ilanlarında istenen aday özelliklerini ve eğitim şartını karşıladığında eğitim uzmanı pozisyonlarına kariyer.net üzerinden  kolayca başvurabilirsin.

Eğitim uzmanı part-time çalışma olanakları nelerdir?

Eğitim uzmanları meslek sahibi insanlarla birlikte kariyerini yeni oluşturmak üzere olan öğrencilere kadar geniş bir kitleye hizmet verir. Eğitim uzmanı iş ilanlarını incelerken yarı zamanlı iş seçeneklerini özellikle eğitim sektöründe değerlendirebilirsin. Kariyer planlama merkezleri ile eğitim kurumlarında part-time eğitim danışmanlığına dair ilgili pozisyonları bulabilirsin.

Eğitim uzmanı iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmelidir?

Eğitim uzmanı arayan iş yerleri ilanlarında iş tanımıyla birlikte bazı önemli detaylar sunar. Eğitim uzmanı iş ilanlarında sunulan çalışma ortamı ve koşullarına iş tanımıyla beraber dikkat etmelisin. Tam zamanlı iş ilanları ile part-time iş ilanları arasında mesai aralıkları gibi farklılıklar iş deneyimini etkiler.

Eğitim uzmanı iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

İşletmelerin operasyonel departmanlarında gereksinim duyulan eğitim uzmanlarının belirli özelliklere sahip olması beklenir. Bu özelliklerin başında organizasyon ve iletişim becerileri öne çıkarken eğitim derecesi de ayrı önem taşır. Eğitim uzmanlarının en az lisans mezunu ve halkla ilişkiler bölümüne hâkim adaylar olması iş ilanlarında aranan kriterleri oluşturur.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Eğitim Uzmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Eğitim Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Eğitim Uzmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Eğitim Uzmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Eğitim Uzmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Eğitim Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Eğitim Uzmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Eğitim Uzmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Eğitim Uzmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.