Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
190

Hasta Kayıt Yetkilisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Hasta Kayıt Yetkilisi cancel
Op. Dr. Tufan Ergenç Obezite Merkezi

Almanca Bilen Hasta İlişkileri Sorumlusu

Op. Dr. Tufan Ergenç Obezite Merkezi
İzmir
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Love Turkey Seyahat Turizm.Tic.A.Ş.

Patient Administrator

Love Turkey Seyahat Turizm.Tic.A.Ş.
Antalya
Başvurmak için
Son gün
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Hasta kayıt yetkilisi görevleri nelerdir?

Birçok farklı bölgede yer alan sağlık kurumlarında çalışmak üzere hasta kayıt yetkililerine ihtiyaç duyulur. Hasta kayıt yetkililerinin iş tanımı ve görevleri pek çok kişi tarafından merak edilebilir. Sağlık kurumlarında ve hastanelerde çalışan hasta kayıt yetkilileri, hastaneye gelen kişilerin kaydını alarak girişlerini yapar. Hastaların randevularını oluşturup randevu takibi yapmakla görevli olan kişilerin, bu alanda deneyime sahip olması beklenebilir. Hasta kayıt yetkilisi, iyi bir şekilde iletişimi kurarak hastaneye girişte yaşanan problemleri düzeltip sorulan soruları cevaplamakla görevlidir.

Hasta kayıt yetkilisi nasıl olunur?

Hasta kayıt yetkilisi olarak çalışmayı ve bu alanda kariyer yapmayı planlıyorsan birçok farklı kurumun iş ilanına göz atabilirsin. Hasta kayıt yetkilisi pozisyonunda çalışmak için tamamlaman gereken bazı eğitimler yer alabilir. Birçok kurum bu alanda çalışmak üzere lisans mezunu kişileri tercih edebilir. Bununla birlikte ön lisans ya da lise mezunu olan kişiler de hasta kayıt yetkilisi olarak çeşitli sağlık kurumlarında çalışmaya başlayabilir. Aynı zamanda hastanelerde yaklaşık bir yıl ve üzeri deneyime sahip olan hasta kayıt yetkilileri yaygın olarak tercih edilir.

Hasta kayıt yetkilisi ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Hasta kayıt yetkilisi iş ilanları birçok farklı sağlık kurumu tarafından sık sık yayınlanabilir. Bu alanda çalışmak isteyen kişiler, iş ilanlarına nasıl başvuru yapacaklarını merak edebilirler. Kariyer.net'te arama kısmına hasta kayıt yetkilisi yazdığında bu alanda yayınlanan iş ilanları listelenir. Ardından oluşturduğun özgeçmiş ile sana uygun olan iş ilanlarına kısa bir süre içerisinde başvuru yapabilirsin.

Hasta kayıt yetkilisi ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Çeşitli sağlık kurumlarında hasta kayıt yetkilisi olarak çalışmayı planlayan kişilerin çeşitli özelliklere sahip olmaları gerekir. Sağlık kurumlarının bu alanda çalışacak kişiler için belirlediği bir çalışan profili bulunabilir. Belirlenen bu çalışan profiline uygun olduğun takdirde hasta kayıt yetkilisi olarak çalışmaya başlayabilirsin. İş ilanlarına başvuracak kişilerin bu alanda en az bir yıllık deneyime sahip olması beklenebilir. Aynı zamanda sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli olan kişiler hasta kayıt yetkilisi iş ilanlarına başvuru yapabilir.