Lobi Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Lobi Elemanı cancel
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı.
😔
Aramana uygun bir sonuç bulunamadı. 😔
Bu aramana uygun bir ilan yayınlanırsa sana haber vermemizi ister misin?

Doğru sonuçlara ulaşmak için şunlara dikkat etmelisin:

  • Yazım yanlışı yapmadığından emin olmalısın.
  • Daha genel kullanıma sahip kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "HR" yerine "İK" ya da "İnsan Kaynakları")
  • Daha farklı kelimeler kullanabilirsin. (Örn: "Yazılımcı" yerine "Backend Yazılım Uzmanı")
  • Kısaltma kullanmak yerine, kelimeleri açık şekilde yazabilirsin. (Örn: "Müh" yerine "Mühendis")"
  • Arama sonuçlarında engellenen şirketin profili ve ilanları görünmez. Arama yaptığın kelimenin engellediğin bir şirketle ilgili olup olmadığından emin olmalısın.

Lobi Elemanı İş İlanları

Dış ilişkiler alanında pek çok organizasyonda görev alan Lobi elemanı iş ilanları iletişim departmanlarında çalışma olanağını da sunar. Şirketlerde sıklıkla aranan bir pozisyon olduğundan sen de bu ilanlara başvurabilirsin. Özellikle şirketlerin ilişkilerini güçlendirmek konusunda aktif çalışan lobi elemanları aynı zamanda stratejik ortaklıkla kurmak bakımından da sorumluluklara sahiptirler. 

Lobi elemanı iş ilanları sayfalarında göreceğin pozisyonlarda görev alman halinde sen de çalıştığın kurumun çıkarlarını savunabileceğin görevler üstelenebilirsin. Bu iş ilanlarına başvuru yaparken her kurumun veya şirketin kurumsal yapısının farklı olması nedeniyle beklentilerinin değişebileceğini de göz önünde tutman gerekebilir.

Lobi Elemanı İş Olanakları

Lobi elemanı iş ilanları başvurusunda bulunarak pek çok firmada çalışma şansı elde edebilirsin. Özellikle şirketlerin ya da organizasyonların giriş bölümlerinde yahut karşılama alanlarında çalışabilirsin. Bu konumda bulunduğunda misafirleri karşılaman ve onları ilgili yere doğru şekilde yönlendirmen beklenebilir. 

Lobi elemanı iş ilanları detaylarında da görebileceğin gibi, bu alanda çalışabileceğin pek çok sektör vardır. Otellerin pek çoğunda bu pozisyonda alım yapılırken, aynı ihtiyaca sahip iş merkezleri veya konferans merkezleri de bulunur.

 Pek çok hastanede lobi elemanı ihtiyacı olabilir. Yeteneklerini, bilgi ve becerilerini ortaya koyabileceğin çok sayıda Lobi elemanı iş ilanları bulabilmek için Kariyer.net sitesinden faydalanabilirsin. 

Otel ve Konaklama sektöründe de ihtiyaç haline gelen pozisyonlara başvurman halinde lüks otellerde çalışma imkanı bulabilirsin. Lobi elemanı iş ilanları sayfalarını incelediğinde bu pozisyonda check in ve check-out işlemlerini karşılaman gerektiğini veya sorulan sorulara doğru yanıtlar vermen, gelen misafirleri karşılaman beklendiğini görebilirsin. Aynı ilanları veren iş merkezleri veya ofis binalarına yönelik Lobi elemanı iş ilanları da sana kariyer konusunda başlangıç sunabilir. Randevuları düzenleyebileceğin, telefonlara cevap verebileceğin ilanlara hemen etkili bir özgeçmiş hazırlayarak başvurabilirsin. İyi bir başvuru için cv örnekleri  sayfalarını inceleyebilirsin.

En Güncel Lobi Elemanı İş İlanları

Konferanslarda veya çeşitli etkinliklerin düzenlendiği merkezlerde çalışabileceğin ilanlar sayesinde kısa sürede iş arayışına yanıt alabilirsin. Güncel lobi elemanı iş ilanları içinde büyük şirketler de bulunur. Özellikle sağlık kuruluşları ve hastaneler bu alanda en çok pozisyon açan yerlerin başında gelir. Bunlara ek olarak bazı havayolu şirketleri de Lobi elemanı ilanı verirler. Yolcuları karşılamak ve yolcuların bilet işlemlerinde yardımcı olmak da görevlerin arasında yer alabilir. 

Sen de Lobi elemanı iş ilanları sayfalarında gördüğün açık pozisyonları değerlendirebilirsin. Etkinliklerin sorunsuz işlemesi, telefonların yanıtlanması, genel ofis görevlerinin yerine getirtilmesi gibi özellikler istenebilir. Bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyorsan ön büro elemanı iş ilanları  sayfası üzerinden başvurunu gönderebilirsin. Güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek, sorun çözme yeteneğine sahip kişilerin bu ilanlarda ön plana çıktığını görebilirsin. Sen de başvurunda kendi kişisel özelliklerini öne çıkararak şansını artırabilirsin.

Lobi Elemanı Arayan Firmalar

İyi bir iletişim becerisine sahip Lobi elemanı arayan firmalar ile ilgili geniş bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsin. Bu firmaların insan kaynaklarına ulaşarak daha detaylı bilgi alman da mümkündür. Kariyer.net sitesinden söz konusu pozisyon için en güncel verilmiş ilanları takibe alabilirsin. Lobi elemanı arayanlar konusunda arama yaparken veya şirketleri incelerken kendi beklentilerini karşılayıp karşılamadıklarına da dikkat edebilirsin. Lobi elemanı maaşları hakkında bilgi alabileceğin Kariyer.net sayfalarından bu mesleğe yönelik daha detaylı bilgi alman da başvuru açısından işine yarayabilir. 

Pek çok firma lobi elemanı iş ilanları ile ihtiyaçlarına en yetkin şekilde cevap verecek kişileri arar. Bu alanda deneyimli olduğunu düşünüyorsan veya bu alanda kariyer yapma planın varsa gördüğün ilanlara hemen başvuru yapabilirsin. Lobi elemanı iş ilanları veren firmalarda kariyer yapmak için kabiliyetlerini öne çıkarman, takım çalışmasına olan yatkınlığını ve iletişim becerilerini özgeçmişine yazman da faydalı olacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Lobi Elemanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Lobi Elemanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Lobi Elemanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Lobi Elemanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Lobi Elemanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Lobi Elemanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Lobi Elemanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Lobi Elemanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Lobi Elemanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur