1

Döner Ustası İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Döner Ustası cancel
Emirgan Sütiş
Döner Ustası
Emirgan Sütiş
İstanbul (Tümü) +7 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
25 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Döner Ustası İş İlanları

Kültürümüzün önemli yemeklerinden biri olan döner hem ülkemizde hem de yurtdışında oldukça sevilen bir üründür. Döner ustaları, çalışma ortamının hijyenik olarak hazırlanması, etleri döner yapımına uygun şekilde satın almak, döneri, usulüne uygun şekilde pişirmek ve keserek servise hazır hale getirmek gibi işlerden sorumlu olurlar. Siz de döner ustası olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net döner ustası ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dönerin tarihçesi ve yurtdışında döner ustası olmak

Kimilerine göre, Kırım’dan Anadolu’ya gelmiş, kimilerine göre Bursa’da icat edilmiş, kimilerine göre ise ilk döner Kastamonu’da yapılmıştır. Dönerin tarihçesi ile ilgili kesin ve net bir bilgi olmasa da neredeyse tüm dünyada bilinen ve sevilerek tüketilen bir yemektir. Günümüzde pek çok döner ustası, ülkemizden yurt dışına çalışmaya gitmektedir. Ayrıca pek çok yerli döner firması da yurt dışındaki talebi karşılamak üzere çeşitli ülkelerde restaurantlar açmaktadır. Yurt dışı döner ustası arayanlar, genellikle çeşitli ilan siteleri aracılığıyla ilanlarını duyurur ve gelen başvuruları değerlendirirler. Dönerci arayanlar, yatılı ilanlar verdikleri gibi, tam zamanlı veya part time ilanlar da verirler. Bu tamamen işin gerekliliği ve çalışma düzeni ile ilgilidir. Yurt dışı ilanları, yatılı olduğunda, döner ustasının kalacak yeri de genellikle şe alım yapan firma tarafından karşılanır.

Özellikle dönerin başkenti olarak bilinen Bursa’da pek çok irili ufaklı döner restaurantı bulunmaktadır. Bursa’da döner ustası arayanlar ile adaylar, genellikle online ilanlar üzerinden iletişime geçerler.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyor ve döner ustası iş ilanları ile ilgileniyorsanız, Kariyer.net üzerinden profesyonel öz geçmişinizi oluşturup, ilgili ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Kariyer.net, iş arayan ve iş verenleri bir araya getiren online bir ilan platformudur.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Döner Ustası iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Döner Ustası iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Döner Ustası iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Döner Ustası iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Döner Ustası pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Döner Ustası iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Döner Ustası iş ilanlarına erişebilirsin.

Döner Ustası iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Döner Ustası için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur