3

Gece Resepsiyonisti İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Gece Resepsiyonisti cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Gece Resepsiyonisti İş İlanları

Gece Resepsiyonisti İş İlanları

Otel ve pansiyon gibi yerlerde gece görevini üstlenen gece resepsiyonisti birçok şehirde görev alabilir. İnsanların odalarına giriş veya çıkış işlemlerini sürdüren bu kişiler yüksek iletişim becerilerine sahip çalışanlardan oluşur. Sen de gece resepsiyonisti olarak çalışmak istiyorsan kurumların temel beklentilerini öğrenmek için araştırmalar yapman gerekir. Gece resepsiyonisti nasıl olunur ve temel görevleri nelerdir noktasında bilgi alarak istihdam sahalarını öğrenebilir, buna göre iş olanaklarını Türkiye genelinde değerlendirebilirsin.

Gece Resepsiyonisti İş Olanakları

Gece resepisyonistleri çalıştıkları kurumun müşterilerine en iyi servisi sunmakla yükümlü kişi olarak sahada yer alır. Sadece gece vardiyalarında çalışan gece resepsiyonisti bu vakit aralıklarındaki temel ofis işlemlerini yürütür. İş olanakları geniş olan bu meslek çalışanlarına dair ilanlarda çalışma şartları ve maaş gibi noktalarda uygunluk sağlamaları durumunda ilgili ilana başvuru yapabilirler.

Gece resepsiyonisti iş ilanları sıralamasında üst basamaklarda yer alan oteller aynı zamanda en çok alım yapılan yer olarak tanımlanır. Turizmin gelişmiş olduğu illerde gece resepsiyonisti alımlarında artış görülür. Oteller bakımından zengin olan Antalya ve Muğla şehri gece resepisyonisti alımlarında baş sıraları çeker. Antalya gece resepisyonisti iş ilanları vasıtasıyla Antalya'daki otellerin genel tekliflerini inceleyebilirsin.

Antalya ve Muğla'nın yanı sıra Türkiye'nin diğer şehirlerinde de gece resepsiyonistli talepleri günlük olarak sıralanır. İstanbul'da kültür başkenti olarak her yıl milyonlarca turisti ağırlar. İstanbul gece resepsiyonisti iş ilanları veren kurumlar şehre gelen bu turistlerin kayıt işlemlerini yapacak elemanları talep eder. Sen de güçlü iletişim ve yabancı dil becerilerinle misafirlerin rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsin. 

Gece Resepsiyonisti İş İlanlarında Aranan Şartlar

Gece resepiyonisti alımlarını sürdüren kurumlar müşterilerin taleplerine cevap verebilecek elemanlar transfer etmek ister. Titiz bir araştırma ve eleme süreci yöneten kurumlar aşağıdaki verilen ortak taleplere göre gece resepsiyonisti alımlarını gerçekleştirir:

  • Müşteri odaklı hareket eden
  • Güçlü iletişim becerilerine sahip
  • Dış görünüşüne önem veren
  • Yabancı dili etkin kullanan
  • Sakin, kibar ve güler yüzlü
  • Planlamacı ve organizasyon yeteneklerine sahip
  • Microsoft Office gibi temel bilgisayar programlarını etkin kullanan
  • Uzun çalışma saatlerine adapte olabilen
  • Ekip çalışmasına yatkın
  • En az lise mezunu

Güncel Gece Resepsiyonisti İş İlanları

Güncel gece resepsiyon iş ilanları oteller başta olmak üzere konaklama tesisleri ve kaplıcalardan gelir. Burada prezantabl giyinen ve iletişim becerileriyle müşteri memnuniyetini hedefleyen personeller istihdam edilir. Gece resepsiyonisti iş ilanları içinden ikamet ettiğin şehir ve yakın vilayetleri filtreleyerek iş arama sürecini yönetebilirsin.

Güncel gece resepsiyonisti iş ilanları Antalya başta olmak üzere Muğla ve İstanbul gibi turistik şehirler gözüne çarpabilir. İkamet ettiğin şehirde otelcilik anlamında gelişme yoksa turizm sektörü gelişmiş yakın illeri tercih edebilir, filtreleyerek güncel otel gece resepsiyonist iş ilanları hakkında detaylara ulaşabilirsin.

Gece Resepsiyonisti Arayan Firmalar

Gece resepsiyonisti arayanlar tatil beldeleri başta olmak üzere yerli ve yabancı turistlerin uğrak olduğu yerlerde bulunur. Misafir olarak gelen turistlerin mutlu ayrılması için çalışan gece resepisyonistleri onların temel giriş - çıkış işlemlerini gerçekleştirir. Antalya'daki kurumlar gece resepsiyonisti alımlarında başı çekerken Türkiye'nin diğer turizm şehirlerinden de bu yönde talepler gelir. 

Ege Bölgesi'nde yaşıyorsan Muğla gece resepsiyonisti iş ilanları sıralamasından uygun çalışma koşullarını sunan kurumları hedef listene alabilirsin. Antalya'da sunulan fırsatlarla karşılaştırma yaparak en iyi seçeneklerin olduğu kurumlara müracaat edebilir, işle ilgili daha çok detay öğrenebilirsin. Alternatif olarak İzmir'de turistlerin kaldığı otel ve işletmeleri de araştırarak gece resepisyonisti arayıp aramadıklarını iş alarmıyla öğrenebilirsin.

Marmara Bölgesi'nde yaşıyorsan İstanbul ağırlıklı bir tercih süreci yönetebilirsin. Hem Anadolu hem Avrupa yakasındaki küçük, orta ve büyük çaplı otelleri araştırarak gece resepsiyonisti iş fırsatlarını değerlendirebilirsin. Başvuru yapmadan önce maaş, ulaşım, çalışma şartları, diğer yan haklar noktasında kurumları kıyaslayarak ideal olandan yana tercihini yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Gece Resepsiyonisti iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Gece Resepsiyonisti iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Gece Resepsiyonisti iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Gece Resepsiyonisti iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Gece Resepsiyonisti pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Gece Resepsiyonisti iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Gece Resepsiyonisti iş ilanlarına erişebilirsin.

Gece Resepsiyonisti iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Gece Resepsiyonisti için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur