296

İstanbul(Avr.) Resepsiyonist İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Resepsiyonist cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Alkon Şirketler Grubu
Resepsiyonist
Alkon Şirketler Grubu
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
BISI National School
Resepsiyonist
BISI National School
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

HIŞIM GRUP
Taksim Triada Otel Resepsiyonist
HIŞIM GRUP
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Mar Yapı Turizm İnşaat San ve Tic AŞ.
Resepsiyonist
Mar Yapı Turizm İnşaat San ve Tic AŞ.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Resepsiyonist İş İlanları

Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul, kalabalık nüfusu ve sağladığı iş imkânları sebebiyle insanlar tarafından tercih edilen bir şehir olmuştur. Sanayi sektörünün çok gelişmiş olduğu İstanbul’da tekstil ya da petrol gibi sektörler de öne çıkar. Hizmet sektörü ve ticaret şirketleri ekonomisinde önemli bir payı oluşturur. İstanbul Avrupa Yakası, çok eski zamanlardan itibaren tarihi ve kültürel zenginliğe sahiptir. Burada bulunan birçok otel ve iş merkezinde çalışma olanağı bulabilirsin. İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanları inceleyerek bölgeye özel olarak yayınlanan iş imkânlarını inceleyebilirsin. Burada bulunan inşaat firmalarında, otellerde veya laboratuvarlarda resepsiyonist olarak çalışma olanağı bulabilirsin. Gelen müşteri veya misafirleri karşılayarak ilgili yerlere yönlendiren resepsiyonistin çalıştığı kurumun iş prensiplerini benimsemesi beklenir. İstanbul’da bulunan farklı firmaların bünyesinde, gerekli yetkinliklere sahip olman durumunda başvuru yaparak çalışmaya başlayabilirsin.

İstanbul Avrupa’da Resepsiyonist İş Olanakları

İstanbul Avrupa Yakası’nda birçok sektörden farklı firmalar bulunur. Kalabalık nüfusu ile birlikte çeşitli iş olanaklarına sahip bu yakada yetkinliklerin doğrultusunda çalışma olanağı bulabilirsin. Güncel İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanlarını inceleyerek senden beklenen nitelikleri, eğitim durumunu, pozisyonun gerektirdiği kriterleri öğrenebilirsin. Burada bulunan holdinglerde, hastanelerde veya özel şirketlerde resepsiyonist olarak çalışmaya başlayabilirsin. Müşteri ilişki ve becerileri gelişmiş olan ve iç işleyişe hâkim olması beklenen resepsiyonist için burada bulunan birçok firmada çalışma imkânı bulunur. Bu şirketlerin senden beklediği birtakım yetkinliklere ve gerekli eğitim seviyesine sahip olduğunu düşünüyorsan yayınlanan ilanlara başvurunu tamamlayarak çalışmaya başlayabilirsin.

İstanbul Avrupa Resepsiyonist İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Avrupa Yakası’nda bulunan iş yerlerinde ve özel şirketlerde resepsiyonist olarak çalışabileceğin birçok iş imkânı mevcuttur. Bu iş ilanlarına başvuru yaparken birtakım durumlara dikkat etmen beklenir. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Öncelikle çalışmayı düşündüğün bu departman için uygunluğun olup olmadığını yayınlanan iş ilanlarının ilgili kısımlarını inceleyerek öğrenebilirsin. Bu departmanın senden beklentisi olan kriterlere, eğitim seviyesi, deneyim süresi, mesleki birtakım yetkinlikler gibi özelliklere dikkat ederek sahip olman durumunda başvurunu tamamlayarak çalışmaya başlayabilirsin.
  • İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanları bayan ya da erkek özelinde araştırmalar yaparak çalışabileceğin birçok firma bulunur. Çalışma koşulları sana göre uygun olan tam zamanlı veya yarı zamanlı iş ilanlarını filtreleyerek daha fazla iş ilanını inceleyebilirsin.
  • İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan otelleri ya da kurumları filtreden geçirerek çalışmak istediğin bölgeyi ön plana çıkarıp yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası’nda resepsiyonistlerin görev ve sorumlulukları nelerdir?

İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanları bugün yayınlanan ilanları inceleyerek resepsiyonistler için ilanlarda belirtilen iş tanımlarını öğrenebilirsin. Birçok farklı kurumda çalışma olanağı bulan resepsiyonistin farklı görev ve sorumlulukları bulunur. Gelen misafirleri ve müşterileri karşılayarak doğru yerlere yönlendirmeler yaparken aynı zamanda fatura hazırlayarak gelen ödemeleri alır. Bunun yanı sıra randevu sistemini oluşturarak arşiv işlerinden sorumlu olur. İstanbul Avrupa resepsiyonist eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarında senin için iş tanımlarının görevlerinin uygun olduğu ilanlara başvurunu tamamlayabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası’nda resepsiyonistlerin çalışma olanakları nelerdir?

Resepsiyonist olarak Avrupa Yakası’nda çalışabileceğin birçok iş ilanı mevcuttur. Burada bulunan otellerde, iş merkezlerinde, hastanelerde veya plazalarda resepsiyonist olarak çalışmak üzere yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. İstanbul Avrupa resepsiyonist eleman arayan firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarında belirtilen gerekli niteliklere ve mesleki donanıma sahip olduğunu düşünüyorsan sana uygun iş imkânlarını değerlendirebilirsin. İstanbul Avrupa resepsiyonist eleman ilanlarına başvuru yaparak çalışmaya başlayabilirsin. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda çalışacak resepsiyonistin sahip olması gereken özellikler nelerdir?

İstanbul Avrupa iş ilanları kapsamında resepsiyonist olarak çalışmayı düşünenlerden birtakım özelliklere sahip olması beklenir. Öncelikle müşterilerle sürekli iletişim halinde olması gereken resepsiyonistin güler yüzlü ve pozitif iletişim becerilerine sahip olması beklenirken, aynı zamanda organizasyon becerilerinin de gelişmiş olması beklenir. İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanları bay ya da kadın özelinde araştırarak buralarda çalışmak üzere yayınlanan iş ilanlarına başvurunu tamamlayabilirsin. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda resepsiyonist nasıl olunur?

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan şirketlerde veya otellerde resepsiyonist olarak çalışmayı düşünenlerden birtakım yetkinliklere ve eğitim seviyesine sahip olması beklenir. En az lise mezunu olması beklenen resepsiyonistin çalıştığı kurum ve sektöre bağlı olarak istenilen eğitim seviyesi de değişkenlik gösterir. İş tecrübesi ve bu departmana yönelik tecrübelerinin bulunması doğrultusunda İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanları yeni yayınlananları inceleyerek çalışmaya başlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanları en çok hangi ilçelerde yayınlanır?

İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan otel, ofis ve kurumsal firmalar, bünyelerinde görev alabilecek resepsiyonistler için iş ilanları yayınlar. Küçükçekmece, Şişli, Bahçelievler, Bakırköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Beylikdüzü resepsiyonist iş ilanlarının yayınlandığı ilçelerden sadece bazılarıdır. Kariyer.net ile İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanlarını inceleyebilirsin.

İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanlarında hangi eğitim koşulları istenir?

Resepsiyonist iş ilanlarında işveren kurumlar, adayların farklı eğitim seviyelerinde olmasını isteyebilir. İşveren kurumların hizmet alanlarına göre adaylardan beklenen eğitim düzeyleri değişiklik gösterebilir. Bu alanda görev almak istiyorsan işverenlerin yayınladıkları iş ilanlarını inceleyerek sana en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Oteller, bünyelerinde çalışacak olan personellerin ikinci bir dil bilgisine sahip olmasını isteyebilir. Otellere gelen turistlerle iletişim konusunda problem yaşamamak için fark dil bilgisine sahip olan adaylara ihtiyaç duyulur.

İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanlarında deneyim şartı aranır mı?

İşverenler, adayların iş tecrübesine sahip olmalarını isteyebilir. Bu alanda daha önce çalışmadıysan ve iş tecrüben yoksa tecrübesiz adaylar için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. İşverenler bünyelerinde çalışacak olan adaylarda tecrübe ve deneyim şartı arayabilir. Kariyer.net ile iş ilanlarını inceleyerek tecrübeli ve tecrübesiz adaylar için yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin.

İstanbul Avrupa resepsiyonist iş ilanlarında çalışma koşulları nasıldır?

Resepsiyonist çalışma koşulları ilgili sektöre göre değişiklik gösterir. Turizm sektöründe hizmet veren otellerde görev alan resepsiyonistler tam zam zamanlı çalışma sistemine sahiptir. Bu alanda gece gündüz olmak üzere tam zamanlı hizmet verilir. Otellerde görev alan resepsiyonistler geceleri de vardiyalı sistemde görev alabilir. İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan pek çok farklı sektörde resepsiyonist iş ilanı mevcuttur. Sahip olduğun özelliklere göre işverenlerin yayınladıkları iş ilanlarını inceleyerek Kariyer.net ile başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur