303

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi cancel
İzmir cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanları

İzmir, nüfus yoğunluğu açısından Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer alır. Ege Bölgesinin kalbinde yer alan İzmir şehrinin Konak, Çeşme, Balçova, Menemen, Karşıyaka, Ödemiş ve Torbalı gibi önemli ilçeleri bulunur. İzmir; turizm, tarım, hayvancılık, üretim ve sanayi alanında faaliyet gösteren firmalar sayesinde ekonomisini elde eder. Bu sayede yıl içerisinde pek çok farklı sektörlerden farklı pozisyonlarda aday için istihdam alanı sağlanır. Hem iş hayatına adım atmak isteyen adayların, hem de kendini geliştirmek isteyen adayların tercih edebileceği pek çok iş fırsatı bulunur. Son zamanların trend meslekleri arasında yer alan çağrı merkezi müşteri temsilciliği için pek çok iş fırsatı mevcuttur. İzmir çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları çeşitli telekomünikasyon firmaları ve seyahat acentaları tarafından yayınlanır.

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş Olanakları

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcileri, resmi kuruluşların ve özel şirketlerin çağrı merkezi bölümlerinde görev alır. İzmir çağrı merkezi elemanı iş ilanları; çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar, özel bankalar ve resim kurum ya da kuruluşlar tarafından yayınlanır. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi personelleri; acil servislerde, kamu kurumlarında, turizm alanında faaliyet gösteren turizm acentalarında ve bankalarda görev alır. Ancak kamu kuruluşlarının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yapacak olan adayların, üniversite ya da lise mezunu olması ve sicil kaydının temiz olması gerekmektedir. Kamu kuruluşlarına bağlı acil servislerde çağrı merkezi personeli olarak görev alma şansına sahip olan adaylar, acil durum çağrılarını yetkili birimlere  bildirmek ile sorumlu olur. Turizm alanında faaliyet gösteren acenteler tarafından yayınlanan çağrı merkezi iş ilanlarına başvuru yapacak olan adaylar, rezervasyon yapacak olan misafirler ile iletişime geçer. Özel bankaların çağrı merkezi departmanlarında görev alacak personeller ise; havale, kredi kartı özeti ve banka hesabı hakkında bilgi almak isteyen müşterilere yardımcı olarak işlemlerini gerçekleştirir. Satış yapan ya da birçok müşterisi bulunan her firma çağrı merkezi departmanı kurar. Bu sebeple, çağrı merkezi departmanında görev almak isteyen adaylara özel olarak birçok iş ilanı bulunur. 

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Personel arayışı içinde olan şirketler, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi iş fırsatlarına başvuru yapacak olan adaylardan bazı özelliklere sahip olmasını ister. Başvuru yapacak olan kişilerin; genellikle belirli bir yaş aralığında olması, diksiyonunun düzgün olması ve akıcı şekilde konuşabilme yeteneğine sahip olması gerekir. İzmir çağrı merkezleri kapsamında yayınlanan iş ilanlarında, çalışma koşulları ve şartlarının yanında pek çok detaya yer verilir. Örneğin, başvuru yapacak olan adayın ev ortamında 16 megabit ve daha hızlı internete sahip olması evden çalışması beklenen adaylarda aranan kriterlerden biridir. Ayrıca bu ilanlarda, masaüstü ve dizüstü bilgisayara da sahip olma şartı gibi detaylar da yer alabilir. Home office müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi iş ilanlarına başvuru yapacak olan adayların bu tür kriterleri sağlaması önemlidir. Bunun yanı sıra yabancı uyruklu müşterisi bulunan firmalar tarafından, adayların bazı yabancı dillere hakim olması da istenebilir. Sahip olduğunuz yetkinlikleri ve deneyimi göz önünde bulundurarak başvuru yaptığınız firmalar tarafından olumlu geri dönüşler almanız muhtemeldir.

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

İzmir müşteri temsilcisi iş ilanları yayınlayan firmalar, başvuru yapan adayların; ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, lise ya da dengi okul mezunu ve bilgisayar kullanımına iyi seviyede hakim olmasını ister. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi departmanında kariyer hedefleyen adayların üniversitelerin; halkla ilişkiler, iletişim, iktisat ve işletme bölümlerinden mezun olması gerekir. Üniversite mezunu olmayıp kariyer hedefleyen adayların alabileceği sertifikalar da bulunur. Çeşitli eğitim kurumları tarafından yılın belirli zamanlarında açılan eğitimlere katılarak, ilgili belgelere kısa süre içerisinde sahip olunabilir. Sahip olunan belge ile profesyonel olarak faaliyet gösteren çağrı merkezi firmalarına başvuru yapılabilir. Bu sayede kariyer alanında hızlı bir ilerleme kaydedilebilir. Birçok firma bu gibi sertifikaları zorunlu kriter olarak iş ilanı detaylarında belirtebilir.

Çağrı Merkezi Sektöründe Nasıl İş Bulunur?

İzmir şehrinde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi departmanında görev almak isteyen adaylara özel olarak pek çok iş fırsatı bulunur. Kamu kuruluşlarına bağlı acil servis çağrı merkezleri ve çeşitli özel firmalar tarafından yıl içerisinde sıklıkla iş ilanı yayınlanır. Bu alanda çalışmak isteyen adaylar, Çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları İzmir başlığı altında yayınlanan iş ilanlarını kariyer.net üzerinden takip ederek, bu ilanlara başvuru yapılabilirler. 

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisinin Çalışma ve Koşulları Nelerdir?

Güncel İzmir çağrı merkezi elemanı iş ilanları kapsamında; yarı zamanlı, part time, home ofis ve tam zamanlı gibi çalışma şekilleri sunulmaktadır. Teknolojik gelişmeler beraberinde farklı çalışma şekillerini de getirilir. Örneğin evde hızlı interneti ve bilgisayarı olan adaylara özel olarak home ofis çağrı merkezi iş ilanları da yayınlanır. Bu ilanlar içerisinden, sahip olunan yetkinliklere bağlı olarak, uygun olan iş fırsatlarına başvuru yapılabilir. 

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi alanında kariyer hedefleyen adayların, üniversitelerin; halkla ilişkiler, işletme, iktisat ve iletişim gibi bölümlerinden mezun olması gerekir. Bunun yanı sıra, çeşitli eğitim kurumları tarafından verilen iletişim becerileri eğitimlerine de katılmak mümkündür. Bu sayede adaylar, İzmir müşteri hizmetleri elemanı iş ilanları arasından istediği ilana başvuru yapabilir. 

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Ne Kadar Maaş Alır?

Birden fazla müşterisi olan birçok firma, bünyesinde müşteri hizmetleri departmanını oluşturur. Müşteri hizmetlerinde görev alan personellerin aylık kazancı, firmanın faaliyet gösterdiği iş koluna göre farklılık gösterir. Örneğin turizm alanındaki bir seyahat acentasında görev alan müşteri temsilcisinin aylık kazancı, yaptığı satış cirosuna göre artıp azalabilir. Bunun yanı sıra, kurumsal firmalarda görev alan çağrı merkezi temsilcisinin aylık kazancı, çalışma saatine bağlı olarak değişebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İzmir iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur