Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
686

Konaklama ve Otelcilik İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Konaklama ve Otelcilik cancel
PROTEL BİLGİSAYAR A.Ş.

Sistem ve Arayüzler Uzmanı

PROTEL BİLGİSAYAR A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
56 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
D Otel Göcek Turizm Yatırımları Ve İşl.Tic.A.Ş

Reservation Agent

D Otel Göcek Turizm Yatırımları Ve İşl.Tic.A.Ş
Muğla
Proje Bazlı
38 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 28 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Konaklama ve otelcilik alanında hangi meslekler yer alır?

Konaklama ve otelcilik alanında çeşitli pozisyonlarda görev alabilecek kişilere ihtiyaç duyulur. Konaklama ve otelcilik alanında; resepsiyonist, otel müdürü, insan kaynakları uzmanı gibi farklı pozisyonlarda çalışmak mümkündür. Aynı zamanda gıda sektörü de otelcilik ve konaklama alanında önemli rol oynayan sektörler arasındadır. Bu bağlamda garson ve aşçı gibi pozisyonlarda çalışabilecek kişiler de bu alanda istihdam edilir.

Konaklama ve otelcilik iş ilanlarında en çok hangi meslek grupları aranır?

Konaklama ve otelcilik sektöründe, birçok farklı meslek grubunun bir arada çalışması mümkündür. Konaklama ve otelcilik iş ilanlarına göz atarak sana uygun olan meslek grubu ilanlarına başvuru yapabilirsin. Otelcilik sektöründe; resepsiyonist, otel müdürü, müdür yardımcısı ve kat görevlisi gibi farklı pozisyonlarda çalışacak kişilere yaygın olarak ihtiyaç duyulur. Bununla birlikte otellerin restoran bölümünde çalışabilecek; aşçıbaşı, aşçı ve aşçı yardımcılarına sık sık ihtiyaç duyulur. Bunun yanı sıra garson ve komi gibi meslek grupları da konaklama ve otelcilik alanında görev alabilir.

Konaklama ve otelcilik iş ilanlarının en yoğun olduğu bölgeler hangileridir?

Konaklama ve otelcilik alanında çalışmayı istiyorsan birçok farklı firmadaki iş ilanlarına göz atabilirsin. Konaklama ve otelcilik alanının yoğun olduğu bazı bölgeler bulunur. Özellikle yaz sezonunda, birçok turistin ziyaret ettiği illerde, konaklama ve otelcilik iş ilanları yoğun olarak yayınlanır. İzmir ve Antalya gibi çeşitli turizm bölgelerinde konaklama ve otelcilik alanında çalışabilecek elemanlara yaygın olarak ihtiyaç duyulur. Bu bölgelerde yayınlanan iş ilanlarına göz atarak başvuru yapabilir ve sezonluk olarak çalışma imkânı bulabilirsin.

Konaklama ve otelcilik iş ilanlarında adaylardan hangi niteliklere sahip olmaları istenir?

Konaklama ve otelcilik sektöründe çalışmayı planlıyorsan birçok farklı iş ilanına göz atabilirsin. Sektördeki iş ilanlarına göz attığında firmaların, adaylardan bazı niteliklere sahip olmalarını beklediğini görebilirsin. Konaklama ve otelcilik alanında çalışmak isteyen kişilerin bu alanda deneyimli olmaları beklenebilir. Aynı zamanda işverenler, bu alanda ilerlemek ve kariyer yapmak isteyen kişileri daha çok tercih eder. Otel müdürü ya da resepsiyonist olarak çalışmak istiyorsan lisans mezunu olman ve İngilizce yetkinliğinin olması gerekir. Bununla birlikte garson, komi, temizlik görevlisi gibi çeşitli konaklama ve otelcilik pozisyonlarına başvuru yapmak için lise mezunu olman yeterli görülebilir.