Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
610

Üretim Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Üretim Müdürü cancel
GFK TEKSTİL SAN TİC LTD ŞTİ

Üretim Mühendisi

GFK TEKSTİL SAN TİC LTD ŞTİ
Denizli
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 25 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Üretim müdürü iş ilanları hangi sektörleri kapsar?

Üretim müdürü, üretim departmanın olduğu her yerde çalışabilir. Üretilen projeleri ortaya çıkaran, planlayan ve sunan kişiler üretim müdürleridir. Otomotiv, oto yedek parça ve yan sanayi, cam sanayi, gıda, matbaacılık, üretim/endüstriyel ürünler, tekstil, gıda, yemek servisi, inşaat, makine ve ekipmanları sektörü üretim müdürlerinin istihdam edildiği sektörlerden bazılarıdır.

Üretim müdürü iş ilanlarının en yoğun olduğu bölgeler hangileridir?

Ülke genelinde farklı alanlarda üretim tesisleri bulunan firmalar çeşitli pozisyonlarda personel istihdam eder. Bu pozisyonlardan bir tanesi de üretim müdürü için açılan iş ilanlarıdır. Bu pozisyonda açılan iş ilanları farklı bölgelerde yoğunlaşır. Otomotiv sektörünün ağırlıklı olarak geliştiği Marmara Bölgesi'nde bulunan Kocaeli ve Bursa illerinde üretim müdürü pozisyonunda ilanlar yoğunluklu olarak açılabilir. Aynı zamanda yine Marmara Bölgesi'nde teknolojik aletlerin üretildiği Kocaeli ilinde de üretim müdürü pozisyonunda iş ilanları bulunur. Ankara ve Eskişehir illerinin bulunduğu iç Anadolu Bölgesi'nde de çeşitli üretim firmaları tarafından alım yapılır.

Bir üretim müdüründen beklenenler nelerdir?

Üretim müdürü, üniversitelerin Makine, Endüstri veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun adayların istihdam edildiği bir pozisyondur. Üretim sürekli gelişim gerektirdiğinden bu işi yapacak olan profesyoneller de sürekli gelişim içinde olmalıdır. Üretim alanında çalışanların motivasyonunu artırmak da yine üretim müdürlerinin görevlerindendir. Üretim müdürü, üretim alanında koordinasyon ve kontrolü sağlamalıdır. Analitik düşünmeli, problem çözme yeteneğine sahip olmalı, takım çalışmasına yatkın olmalı ve ekiplere liderlik etme konusunda tecrübeli olmalıdır.

Üretim müdürü iş ilanlarına nasıl ulaşılabilir?

Üretim müdürü pozisyonundaki iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. Kariyer.net'te bulunan filtreleme özellikleri sayesinde çalışmak istediğin konumu seçebilir, bu pozisyonda görev almak istediğin sektörü, şirketi ve şirketin özelliklerini seçerek spesifik bir arama yapabilirsin. Arama sonucunda ilanların detaylarında pozisyondaki çalışma koşulları, çalışılacak yer ve görev tanımına yer verilir. İlgili ilanları inceleyerek sana uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.