748

Üretim Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Üretim Müdürü cancel
Karat Güç
Üretim Müdürü
Karat Güç
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
EKİN ENDÜSTRİYEL ISITMA SOĞUTMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Üretim Müdürü
EKİN ENDÜSTRİYEL ISITMA SOĞUTMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Aksaray İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Prodek
Üretim Müdürü/Müdür Yardımcısı
Prodek
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Tat Nişasta
Üretim Müdürü
Tat Nişasta
Adana İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 15 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Üretim Müdürü İş İlanları

Şirketlerin veya fabrikaların üretim departmanında çalışarak personellerin süreçlerini yöneten ve gerekli koordinasyonları sağlayarak iş planlarını oluşturan üretim müdürleri için pek çok farklı şehirde çalışma imkânı bulunur. Üretim müdürü iş ilanlarına dilediğin zaman ulaşarak aday kriterleri ve genel nitelikler hakkında bilgi edinebilirsin. Projeler kapsamında veya firmalarda görev alan üretim müdürlerinin, üretim sürecinin her aşamasından sorumlu olması ve gerekli raporlamaları hazırlaması beklenir. Birçok şehirde çalışma fırsatı sunan bu meslekte, becerilerin doğrultusunda çalışma olanağı bulabilirsin. Sahip olduğun nitelikleri ilerletmeye yönelik hedeflerin varsa tüm bunlarla birlikte senin için uygun olan şehirlerde yayınlanmış olan ilanları kariyer.net’te inceleyerek başvurularını tamamlayabilirsin. Üretim müdürü, bağlı olduğu şirketin üretim işlemlerini, çalıştığı şirketin prensipleri doğrultusunda yönetir ve gerekli kontrolleri sağlar. Sen de üretim müdürü iş ilanlarını ve üretim müdürü arayan şirketleri araştırarak senin için uygun olanlarına özgeçmişini göndererek başvurunu tamamlayabilirsin. 

Üretim Müdürü İş Olanakları

Farklı şehirlerde bulunan şirketlerde çalışma fırsatı sunan üretim müdürlüğü meslek grubunda tam zamanlı olarak çalışabilirsin. Güncel üretim müdürü iş ilanlarını araştırarak senin için uygun olan ilanlarını belirlemen kolay olur. Otomotiv şirketlerinde üretim müdürü olarak çalışabilir, gıda sanayi şirketlerinin ilgili departmanlarında çalışma olanağı bulabilirsin. Senin için ulaşım imkânın uygun olduğu şehirler için yayınlanan ilanları araştırarak o şehirlerde bulunan fabrikaları veya tesisleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsin. Tekstil ve konfeksiyon fabrikalarının üretim müdürlüğü departmanında çalışarak ekibinle birlikte süreçleri yürütebilirsin. Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden mezun olduysan ve gerekli nitelikleri taşıyorsan başvurunu tamamlayarak üretim müdürü olarak çalışma olanağı bulabilirsin. Analitik düşünebilen ve analiz yeteneğine sahip olması beklenen üretim müdürünün iletişim becerisinin yüksek olması ve sonuç odaklı düşünebilmesi istenir. Mesleki becerilerin ve sahip olduğun nitelikler doğrultusunda araştırmalarını yaparak üretim müdürü arayanlar için oluşturulmuş ilanlara başvurunu tamamlayabilir ve kendine yer edinebilirsin.

Üretim Müdürü İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çalıştığı şirketin süreçleri doğrultusunda iş planlamalarını sürdüren ve görevleri koordine eden üretim müdürü pozisyonu için ilgili iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlardan bazıları;

  • Üretim müdürü iş ilanlarına başvuru yaparken ilanların ilgili kısımlarından çalışma şeklini ve koşullarını inceleyerek bilgi edinebilirsin. Başvurmayı düşündüğü şirketle ilgili araştırmalarda bulunarak senden istenilen kriterleri araştırabilirsin.
  • Üretim müdürü iş ilanları bayan veya erkek özelinde araştırmalarda bulunabilir ve senin için uygun olan ilana başvuru yapabilirsin. 
  • Bu ilanlara başvuru yaparken farklı şehirler için araştırmalar yapabilir ve senin için uygun olan bölgelerde yayınlanan ilanları takip edebilirsin.
  • İlanı yayınlamış olan şirketlerin pozisyon için senden bekledikleri birtakım genel nitelikler bulunur. Kullanmanı istediği programlar veya sahip olman gereken sertifikalar, yabancı dil bilgileri varsa bunlara dikkat etmen önemlidir.

Tüm bunlara sahip olduğun takdirde başvurularını tamamladıktan sonra üretim müdürü olarak çalışma imkânı bulabilirsin.

Üretim Müdürünün Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Çalışma ortamı ve koşulları, çalıştığı yere göre farklılıklar gösteren üretim müdürlüğü mesleğinde fabrikalarda veya farklı şirketlerde çalışma olanağı bulabilirsin. Üretim müdürü iş ilanları yeni yayınlanan ilanlara ulaşarak senin için uygun olanlarına başvurunu tamamlayabilirsin. Üretim fabrikasında üretim müdürü olarak çalışmayı düşünüyorsan çalıştığın ortam, genel olarak fabrikaların ofisinde ve tam zamanlı çalışma düzeninde olur. Sorumlu olduğu bölümlerle ilgili süreçleri yöneterek gerekli aksiyonları alan üretim müdürlerinin çalıştığı şirketin çalışma prensiplerine bağlı olarak koşulları ve ortamı farklılık sağlayabilir. Üretim müdürünün, genel anlamda fabrika veya tesis koşullarında çalışması beklenir. Yayınlanan ilanların çalışma şekillerini inceleyerek koşullar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Bazı şirketler senden esnek çalışma saatlerine uygun olarak çalışmanı bekler. Böyle durumlarda haftanın belirli gün veya zaman dilimlerinde çalışma saatlerinde değişiklik görülebilir. Üretim müdürü iş ilanları bay veya kadın olarak araştırmalar yaparak tüm bu şartlara vakıf olabilirsin.

Üretim müdürünün sahip olması gereken özellikler nelerdir?

Farklı firmalarda veya fabrikalarda, aynı zamanda pek çok farklı şehirde çalışma imkânı sunan üretim müdürünün bazı özelliklere sahip olması beklenir. Sorumlu olduğu ekibin süreçlerini yöneten ve iş planlarını oluşturarak denetim sağlayan üretim müdürü ilanlarına başvururken yayınlanmış olan ilanların ilgili kısımlarından pozisyon bilgilerini ve aday kriterlerini inceleyebilirsin. Liderlik vasıflarının öne çıktığı bir meslek grubunda faaliyet gösteren üretim müdürünün; analitik düşünebilen, dinamik ve gelişime açık olması beklenir. Başvurmayı düşündüğün ilanların gerektirdiği niteliklere sahip olduğunu düşünüyorsan adımlarını atabilirsin.

Üretim müdürü olarak hangi şehirlerde çalışabilirim?

Pek çok şehirde çalışma olanağı sunan üretim müdürü iş ilanlarını araştırırken farklı kentler kapsamında incelemelerde bulunabilirsin. Üretim müdürü iş ilanları Ankara veya başka şehirler için kariyer.net’in gelişmiş filtreleme özelliğini kullanarak sana en uygun ilana ulaşabilirsin. Ulaşım imkânı anlamında senin için uygun olan şehirleri araştırarak ve o şehirde faaliyet gösteren ve üretim müdürü arayışı bulunan fabrikaları, üretim tesislerini veya şirketleri araştırabilirsin. İstanbul, Adana, İzmir, Antalya, Sivas, Konya gibi farklı şehirlerde üretim müdürü olarak çalışma fırsatı bulabilirsin. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduysan üretim müdürü eleman ilanlarına başvurunu tamamlayarak kariyerinde yeni bir adım atabilirsin.

Üretim müdürünün görev ve sorumlulukları nelerdir?

Bağlı olduğu şirketlerde sorumlu olduğu ekibi yöneten ve süreçlerin verimli şekilde ilerlemesini sağlayan üretim müdürünün birtakım görev ve sorumlulukları bulunur. Üretim müdürü, hedef analizlerini gerçekleştirerek bunların takibinden sorumlu olur. Ayrıca kendisine bağlı olarak çalışanların performans değerlendirmelerini de yapar. Üretim müdürü iş ilanları bugün yayınlananları araştırarak senin için uygun olması doğrultusunda başvurunu tamamlayarak çalışmaya başlayabilirsin.

Üretim müdürü olmak için hangi eğitimleri almak gerekir?

Üretim müdüründen beklenen eğitim şartları, çalıştığı şirketin sektörüne ve departmana bağlı olarak farklılık gösterir. Çoğunlukla, üniversitelerin dört yıllık eğitim veren mühendislik fakültelerinden mezun olmuş olman beklenir. Üretim müdürü olarak çalışmak istiyorsan; diksiyon, liderlik, beden dili gibi alanlarda sertifikalı eğitimlere katılarak kendini geliştirebilirsin. Ayrıca bu şirketler senden yabancı dil bilgisi de ister. Başvuru yapmayı düşündüğün ilanların ilgili kısımlarını inceleyerek eğitim şartları senin için uygunsa başvurunu yapabilirsin. Yine üretim müdürü iş ilanları İstanbul için yayınlanan ilanlara da uygunluğun doğrultusunda dilediğin zaman başvurabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Üretim müdürü iş ilanları hangi sektörleri kapsar?

Üretim müdürü, üretim departmanın olduğu her yerde çalışabilir. Üretilen projeleri ortaya çıkaran, planlayan ve sunan kişiler üretim müdürleridir. Otomotiv, oto yedek parça ve yan sanayi, cam sanayi, gıda, matbaacılık, üretim/endüstriyel ürünler, tekstil, gıda, yemek servisi, inşaat, makine ve ekipmanları sektörü üretim müdürlerinin istihdam edildiği sektörlerden bazılarıdır.

Üretim müdürü iş ilanlarının en yoğun olduğu bölgeler hangileridir?

Ülke genelinde farklı alanlarda üretim tesisleri bulunan firmalar çeşitli pozisyonlarda personel istihdam eder. Bu pozisyonlardan bir tanesi de üretim müdürü için açılan iş ilanlarıdır. Bu pozisyonda açılan iş ilanları farklı bölgelerde yoğunlaşır. Otomotiv sektörünün ağırlıklı olarak geliştiği Marmara Bölgesi'nde bulunan Kocaeli ve Bursa illerinde üretim müdürü pozisyonunda ilanlar yoğunluklu olarak açılabilir. Aynı zamanda yine Marmara Bölgesi'nde teknolojik aletlerin üretildiği Kocaeli ilinde de üretim müdürü pozisyonunda iş ilanları bulunur. Ankara ve Eskişehir illerinin bulunduğu iç Anadolu Bölgesi'nde de çeşitli üretim firmaları tarafından alım yapılır.

Bir üretim müdüründen beklenenler nelerdir?

Üretim müdürü, üniversitelerin Makine, Endüstri veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun adayların istihdam edildiği bir pozisyondur. Üretim sürekli gelişim gerektirdiğinden bu işi yapacak olan profesyoneller de sürekli gelişim içinde olmalıdır. Üretim alanında çalışanların motivasyonunu artırmak da yine üretim müdürlerinin görevlerindendir. Üretim müdürü, üretim alanında koordinasyon ve kontrolü sağlamalıdır. Analitik düşünmeli, problem çözme yeteneğine sahip olmalı, takım çalışmasına yatkın olmalı ve ekiplere liderlik etme konusunda tecrübeli olmalıdır.

Üretim müdürü iş ilanlarına nasıl ulaşılabilir?

Üretim müdürü pozisyonundaki iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. Kariyer.net'te bulunan filtreleme özellikleri sayesinde çalışmak istediğin konumu seçebilir, bu pozisyonda görev almak istediğin sektörü, şirketi ve şirketin özelliklerini seçerek spesifik bir arama yapabilirsin. Arama sonucunda ilanların detaylarında pozisyondaki çalışma koşulları, çalışılacak yer ve görev tanımına yer verilir. İlgili ilanları inceleyerek sana uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur