57

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İş İlanları

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İş İlanları

Şirketlerin yönetim kurulu başkanlarının lider pozisyonda yer alması aktif bir hayatlarının olmasının ana nedenidir. Bu anlamda, görüşmelerinin, seyahatlerinin, toplantılarının ve yazışmalarının koordinasyonunu asiste edecek bir çalışana gereksinim duyarlar. Burada açık pozisyonu yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanları karşılar. Sen de kariyerine bu alanda devam etmek istiyorsan yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanlarını detaylı olarak Kariyer.net üzerinden inceleyebilirsin.

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İş Olanakları

Güncel yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanlarına bakıldığında kurum, kuruluş ya da şirketlerin iş ilanları dikkat çeker. Büyük çaplı bir organizasyon kapasitesine sahip şirketlerde yönetim kurulu başkanının çalışma temposu yoğundur. Bu kapsamda, mesai saatlerine bakılmaksızın asistanlar destekleyici rol üstlenir. Bu açıdan, yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanlarında bazı kriterler diğer pozisyonlara göre fazla olabilir. Tüm sektörlerde çalışma alternatifine sahip olması yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanlarının sayısını arttırır. Yurtiçi ve yurtdışı firmalarda görev alma şansı yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanları bugün yayınlanan ilanlarda da yer alabilir. Bu tarz ilanlar için de yönetici asistanı iş ilanları listesine de göz atabilirsin.

Hizmet, sanayi, tekstil, gıda, kozmetik, teknoloji gibi farklı sektörlerin yönetim kurulu başkanının olması asistan pozisyona ihtiyacı sürdürür. İş deneyiminin önem kazandığı bir alan olması yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanlarında kabul süresini uzatabilir. Diğer bir taraftan, konum itibariyle tercih edilen mesleklerin başında gelmesi işveren-çalışan etkileşimini de arttırır. Orta düzey yönetici olarak unvan kazanan yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanları yönetici sekreteri ya da yönetici yardımcısı gibi ifadelerle de karşına çıkabilir.

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İş İlanlarında Talep Edilen Nitelikler

Yönetim kurulu başkanı asistanı arayan firmalar  çalışanların donanımlarını gözden geçirerek bazı özelliklere sahip olmasını bekler. Yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanları genel olarak değerlendirildiğinde çalışanın sahip olması gereken nitelikler aşağıdaki gibi listelenebilir:

  • Yönetim kurulu başkanının tüm programlarında aracı olduğu için organizasyon becerisine sahip olması
  • İş ortakları ve müşteriler ile diyalog halinde olması nedeniyle iletişim dilini iyi kullanabilme ve yazışma dilinin dil bilgisi kuralları dahilinde olması
  • Yönetim kurulu ve şirketi temsil ettiği için dış görünüşüne özen göstermesi
  • Hassas bilgilerin korunması ve özel bilgileri açığa çıkarılmaması adına gizlilik ilkesine sahip olunması
  • Takım ruhunu sağlayan ve diğer çalışanlarla ilişkilerinde uyum içerisinde iş birliği sağlayabilmesi
  • Gün içerisinde birden fazla görevi gerçekleştirmesi nedeniyle stres kontrolünü iyi sağlayabilmesi
  • Ofis araçlarını başta olmak üzere teknolojik alt yapıyı kullanmada problem yaşamaması 
  • Lider duruşlu, kararlı bir yapıya sahip ve düzenliliği ön plana alan becerileri sağlaması
  • Esnek ve değişebilen bir özelliğe sahip olması, böylece yeni görevlere yaklaşımıyla idare edebilmesi
  • Seyahat engelinin olmaması ve seyahat programlarını eksiksiz gerçekleştirebilmesi gibi çalışan tarafından sahip olunan nitelikler işe alım sürecinde önemlidir.

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İş İlanları İçin Eğitim Programları ve Sertifikalar

Yönetim kurulu başkanı asistanı iş ilanları yeni alanlara açık olduğu için spesifik olarak bir eğitim düzeyi istenmeyebilir. Lise, ön lisans ya da lisans programlarından mezun olmak işe alım sürecinde senin için yeterli olabilir. Ancak, şirket profiline göre yönetim kurulu başkanı asistanı arayanlar senden iletişim ile ilgili bölümlerden mezun olmanı bekleyebilir. Bu bölümler arasında hukuk ve iletişim fakültesi bölümleri yer alır. Bununla birlikte, bilgisayar programlarına hakim ve en az bir yabancı dile sahip olunması da istenebilir. Ayrıca, sertifika programlarında çoğunlukla sekreterlik üzerine alınan 1-2 ay süreli eğitimleri değerlendirebilirsin. 

Tüm bu bilgilere tek bir kanaldan ulaşmak istiyorsan öncelikle Kariyer.net'den üyeliğini gerçekleştirebilirsin. Üyelik sonrası 'şehir', 'sektör', 'tarih' gibi seçenekleri kullanabilirsin. Bundan önceki kısımda, iş alanını 'yönetim kurulu başkanı asistanı, yönetici asistanı' olarak filtreleyebilirsin. Eğer büyük ve kurumsal firmalardaki iş seçeneklerini görmek istersen de holding şirketler grubu iş ilanları listesine göz atabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur