1362

İstanbul(Avr.) Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi cancel
İstanbul(Avr.) cancel
 Birikim Varlık Yönetim A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Birikim Varlık Yönetim A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
TELUS International
Fransızca Bilen Müşteri Temsilcisi (Fintek)
TELUS International
İstanbul(Avr.) Hibrit
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Vodafone
Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi (Homeoffice)
Vodafone
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 28 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Çağrı Merkezi̇ ve Müşteri̇ Temsi̇lci̇si̇ İş İlanları

İletişim olanaklarının çok üst noktalara taşınması ile beraber müşterilerin beklentileri de buna bağlı olarak artış gösterir. Küresel pazarlamada rekabetteki artış ve kurumların büyüme hedefleri de kurumlara belli başlı sorumluluklar yükler. Dijitalleşen dünya ile pazarların da dijitale dönüşmesi durumu müşteri hizmetlerinin önemini artırır. Müşteri ile kurulacak her temasta iyi bir müşteri kazanmak firmalar için oldukça önemlidir. Bu doğrultuda her sektör müşterilerle daha sağlıklı iletişimin gerçekleşmesi için kurumuna temsilciler atar. Bu temsilciler firmayla müşteri arasında bir köprü işlevi görür. Müşteri temsilcileri, müşterilerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda müşterileri yönlendirir. Bugün firmaların neredeyse hepsi kurumlarına müşteri temsilcisi atar. Müşteri temsilci iş ilanlarının genel olarak İstanbul merkezli olduğu görülür. Özellikle büyük firmaların çoğunluğunun merkezi İstanbul’dadır. Bu doğrultuda iş ilanlarının büyük bir çoğunluğu İstanbul merkezlidir. Firmaların ve plazalarının çoğunlukla Avrupa yakasında yer alması müşteri temsilci iş ilanlarının Avrupa Yakası’nı özel olarak belirtmelerine sebep olur. Müşteri temsilcisi olmak isteyen adaylar, Avrupa yakasında ikamet ediyorlarsa İstanbul Avrupa yakası çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları başlıklarını aratarak birçok iş başvurusunda bulunabilir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Çağrı Merkezi̇ ve Müşteri̇ Temsi̇lci̇si̇ İş Olanakları

İstanbul nüfus açısından Türkiye’nin en kalabalık şehridir. İstanbul özellikle iş arayan insanlar için birçok seçeneğe sahiptir. Çağrı merkezlerinin merkez noktasının neredeyse hepsi İstanbul’da yer aldığından müşteri temsilcilerinin iş imkanları İstanbul’da oldukça fazladır. Müşteri temsilciliği iletişim odaklı bir meslektir. Bundan dolayı da müşteri temsilciliği yapacak kişiler iletişim kurmakta herhangi bir zorluk çekmemelidir. Müşteriler ile iletişim sağlanırken kullandıkları dilin akıcı ve etkili olması büyük önem arz eder. Bu noktada kişiler iyi bir diksiyona sahip olmalıdır. Müşteri temsilcisi olacak kişiler, müşterilerin sorunları ile ilgilendiklerinden dolayı sabırlı olmalıdır. Arayan müşteriler karşılaştıkları sorun dolayısı ile her zaman sakinliklerini koruyamaz. Müşteri temsilcisinin sakin ve alttan alır tavrı büyük önem arz eder. Müşteri temsilcisi problemlerin çözüme kavuşturulmasında kilit rol oynadığı için kişiden problemleri çözme yeteneğinin gelişmiş olması beklenir. Bilgisayar konusunda yetkinliğinin olması gerekir. Zamanı etkin ve verimli bir şekilde kullanması da önemli bir ayrıntıdır. Müşteri temsilcilerin yoğun tempoya dayanıklı olmaları gerekir. Başta İstanbul’daki firmalar olmak üzere çoğu firma kişiden yoğun tempoya ayak uydurmasını bekler. Özellikle İstanbul Avrupa yakasında çağrı merkezi temsilcisi iş ilanları başlığını gören kişiler yoğun tempoya karşı hazırlıklı olmalıdır.

İstanbul Avrupa Yakası Çağrı Merkezi̇ ve Müşteri̇ Temsi̇lci̇si̇ İş İlanlarında Hangi̇ Detaylara Di̇kkat Edi̇lmeli̇?

Birçok kurum ve kuruluş müşterilerle daha sağlıklı bir iletişim kurmak ve müşterilerin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için kurumlarını temsil eden müşteri temsilcileri bulundurur. Müşteri temsilcilerine iş kapılarını İstanbul, özellikle de Avrupa yakası açar. İş arayan kişiler güncel İstanbul Avrupa yakası çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları başlığıyla iş bulabilir. İş başvurusunda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken birtakım hususlar olabilir. Müşteri temsilciliği için iş başvurusu yapacak adayların en çok dikkat etmeleri gereken noktalardan birisi de çalışma saatleridir. Kurumdan kuruma çalışma saatleri ve mesailer farklılık gösterebilir. Çağrı merkezi müşteri temsilcisi olmak isteyen kişiler firmaların beklentilerini iyi bir şekilde ölçmelidir. Müşteri temsilcileri problem çözme odaklı olmalı ve müşterinin sorununu iyi bir şekilde analiz edip en kısa sürede çözüme kavuşturmayı amaçlamalıdır. Sorunun ne olduğuna bağlı olarak bazen tansiyonlar yükselebilir. Bu noktada müşteri temsilcisi nezaketini korumalı ve sabırlı olmalıdır. Özellikle tanınmış büyük firmalarda yoğunluk oldukça fazladır. İstanbul’da iş başvurusu yapmayı düşünen adaylar, tercihlerini Avrupa Yakası’ndan yana kullanmayı düşünürlerse İstanbul Avrupa yakası çağrı merkezi müşteri temsilcisi arayan firmalar başlıklarından iş başvurusu yapabilirler.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Çağrı Merkezi̇ ve Müşteri̇ Temsilcisi Ne İş Yapar?

İnsanlar sıklıkla müşteri temsilcisiyle iletişime geçmek durumunda kalabilir. Çağrı merkezi müşteri temsilcisi olan kişiler, bağlı oldukları firma müşterilerinin yaşadıkları herhangi bir sorun karşısında müşterinin sorununu çözmeye çalışır. Müşterileri ürün ve hizmetler konusunda bilgilendirir. Verilen hedef kotaları doğrultusunda müşterileri arayarak müşterileri bilgilendirerek yönlendirmelerde bulunur. Temsilciler müşterilerin memnuniyetinin sağlanmasında büyük rol oynar. Kendisine verilen tanıtımların etkili bir şekilde yapılmasını sağlar. Müşterilerin yaşadıkları sorunların çözüme kavuşması aşamasında sürecin takipçisi olur. Müşteri memnuniyeti ve şikayetleri üzerine raporlar hazırlayarak ilgili birime bildirir. Müşterilerin yaşadıkları sorun karşısında hizmetten vazgeçmesi halinde müşteriyi ikna etmeye çalışır. Müşterinin hesap bilgilerinin kaydını tutar ve güncellemeleri takip eder. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri çeşitli departmanlarda çalışır. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri kendilerine uygun departmanları seçer. Bazı adaylar iş başvurularında 11880 çağrı merkezi iş ilanları gibi çalışmak istedikleri birimleri özellikle belirtir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Çağrı Merkezi̇ ve Müşteri̇ Temsi̇lci̇si̇nin Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdi̇r?

Çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin çalışma ortamları çoğunlukla ofislerdir. Müşteri temsilcileri; telefon, e-posta, mesaj programları veya sosyal medya gibi iletişim kanalları aracılığıyla müşterilerle iletişim sağlarlar. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri, müşterilerle iletişim kanalları aracılığıyla görüşme sağladıklarından iletişim alt yapılarının güçlü olduğu ortamlarda faaliyetlerini yürütür. Müşteri temsilcileri evden de çalışabilir ya da duruma göre sahada çalışmalar yapabilir. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri çalışma saatleri boyunca sürekli olarak kişilerle iletişim halindedir. Yoğun tempoya dayalı bir iş programları vardır. Müşteri temsilcilerinin yoğunlukları bağlı oldukları birimler ve bölgelere göre de değişiklik gösterebilir. Firmalar da iş ilanlarını çalışanlarının ortamını göz önünde bulundurarak yaparlar. Çalışma ortamlarını göz önünde bulunduran firmalar Bahçelievler çağrı merkezi iş ilanları gibi özellikle bölge belirten iş ilanlarında bulunabilir. Müşteri temsilcileri diğer birimler ile koordineli çalışırlar. Bu doğrultuda çağrı merkezi müşteri temsilcileri takım çalışmalarına yatkın olmalıdır.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Çağrı Merkezi̇ ve Müşteri̇ Temsi̇lci̇si̇ Nasıl Olunur?

Çağrı merkezi müşteri temsilciliği için üniversitelere bağlı meslek yüksek okullarının çağrı merkezi programları bulunur. Verilen eğitimin türü ön lisans olmakla beraber eğitim süresi iki yıldan oluşur. Kişiler eğitim süresince teorik ve uygulamalı eğitimleri alır. Aldıkları eğitim sonrasında bir aylık bir staj evresinden geçerler. Adaylar, staj programı sonrasında çeşitli kurumların çağrı merkezlerinde çalışabilir. İstanbul’da iş imkanının oldukça fazla olması sayesinde adaylar İstanbul çağrı merkezi müşteri temsilcisi arayan firmalara başvuru yapabilir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Çağrı Merkezi̇ ve Müşteri̇ Temsi̇lci̇si̇nin İş Alanları Nelerdi̇r?

Çağrı merkezi program hizmetlerinden mezun olan kişiler özel sektörde, çağrı merkezi bulunan her firmada çalışma imkanına sahiptir. Banka ve finans kurumlarının çağrı merkezlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarının çağrı merkezlerinde ve belediyelerde çalışabilirler. Ayrıca kişiler telekomünikasyon ve tele hizmetlerde de çalışabilir. Kişiler, talep ve ihbar hatlarının acil çağrı merkezlerinde de çalışma imkanlarına sahiptirler. Müşteri temsilcileri, çeşitli birimlerde çalışma imkanına sahiptir. İş başvurusunda bulunurken istedikleri birimlere göre başvuruda bulunabilir. Bazı firmalar banka çağrı merkezi iş ilanları gibi birimleri özellikle belirtir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Çağrı Merkezi̇ ve Müşteri̇ Temsi̇lci̇si̇ Ne Kadar Maaş Alır?

Kişilerin aldıkları maaşın miktarını etkileyen birçok unsur bulunur. Kişinin eğitim seviyesi, kişinin çalıştığı kurum ve kuruluşların nereye bağlı oldukları, büyüklükleri ve bulundukları şehir kişinin alacağı maaşın miktarını etkileyen önemli unsurlardır. Müşteri temsilci maaşları da kişinin sahip olduğu tecrübe ve yeteneklerine, çalıştığı kurum ve kuruluşa göre farklılık gösterir. Çağrı merkezi iş ilanları İstanbul Anadolu yakasında bulunan bir firma ile İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan bir firmanın kişiler için belirledikleri maaş tutarı farklılık gösterebilir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Çağrı Merkezi ve Müşteri Temsilcisi Olmak Neden Önemli̇di̇r?

İletişim çağı ile beraber kurumlar müşterilerle bağlantı kurmak için çağrı merkezi müşteri temsilcilerine ihtiyaç duyar. Müşteri temsilcileri aracılığıyla firmalar müşterilerle daha fazla ilgilenme fırsatı yakalar. Bununla birlikte firmalar, müşterilerin memnuniyetini ölçme şansı bulur. Müşteri temsilcileri firmalar ile müşteriler arasında bir köprü vazifesi görür. Müşteriler oldukça büyük firmalardan çeşitli hizmetler alır ve bu hizmetlerde olası sorunlar yaşayabilir. Müşteri temsilcileri bu noktada müşterilerle iletişim kurarak sorunlarını en hızlı şekilde çözmeye çalışır. Bu noktalar incelendiğinde müşteri temsilcileri hem firmalar için hem de müşteriler için büyük önem arz eder. Müşteri temsilcilerinin bir firma için ne kadar önemli olduğunun farkında olan firmalar iş ilanları yayınlar. Bu iş ilanlarında çeşitli nitelikler belirtilir. Firmalar, İstanbul Avrupa yakası çağrı merkezi müşteri temsilcisi bayan gibi başlıklar açarak bölge, birim veya cinsiyet gibi aradıkları nitelikleri özellikle belirtir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

İstanbul’un Avrupa yakasındaki çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına www.kariyer.net sitesi üzerinden başvuru yapman oldukça kolaydır. Tek yapman gereken sisteme üye olmak ve özgeçmiş bilgilerini doldurarak kendin için en uygun çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına başvurunu tamamlamaktır.

İstanbul Avrupa çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanı en çok semtlerdedir?

İstanbul’un Avrupa yakasındaki çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları ağırlıklı olarak Şişli, Bağcılar, Bahçelievler, Beylikdüzü ve Beşiktaş gibi ilçelerde yoğunluk gösterse de diğer ilçelerde de ciddi sayıda çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanı yayınlanır. İstanbul – Avrupa yakasında yayınlanan tüm çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarını detaylı olarak inceleyebilirsin.

En kazançlı İstanbul Avrupa çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları nelerdir?

İlanlarda verilen ücret yazılıdır bunları karşılaştırarak fikir sahibi olabilirsin.

İstanbul Avrupa çağrı merkezi müşteri temsilcisi en popüler iş ilanlarına kimler başvurabilir?

En popüler çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına başvuru yapabilmek için lise ya da üniversite mezunu olmak yeterlidir. İyi iletişim kurabilen, sorun çözme odaklı ve iyi dinleyici olan herkes çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanlarına başvuru yapabilir. Çağrı merkezi müşteri temsilciği mesleği ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek istersen www.kariyer.net sitesinin “Pozisyon Rehberi” bölümüne göz atabilirsin. Rehberde verilen, kaliteli ve doğru özgeçmiş hazırlamanın püf noktaları hakkındaki bilgilerden de faydalanabilirsin.

notifications İş Alarmı kur