319

Yönetici Sekreteri İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Yönetici Sekreteri cancel
Brisa Bridgestone Sabancı A.Ş.
Genel Müdür Sekreteri (Belirli Süreli)
Brisa Bridgestone Sabancı A.Ş.
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

O

Yönetici Sekreteri
ONUNCU EV SANAT PRODÜKSİYON VE YAPIM ANONİM ŞİRKE
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
12 gün
Manpower
Yönetici Asistanı - Dönemsel (18 Ay)
Manpower
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün

İlanları konuma göre filtrele!

ÖZ ER-KA İNŞ.TURZ.ELEKT.TAAH.TİC.VE SAN.AŞ.
Üst Düzey Yönetici Asistanı
ÖZ ER-KA İNŞ.TURZ.ELEKT.TAAH.TİC.VE SAN.AŞ.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Yönetici Sekreteri İş İlanları


 

Yönetici sekreterliği, üniversitelerde bölümü ve fakültesi olan bir meslek çeşididir. Yönetici sekreteri, yerli ve yabancı şirketlerdeki yöneticilerin asistanlığını yapar. Birçok kurum yönetici sekreteri iş ilanları verir. Yönetici sekreterlerinin birçok görevi bulunur. Yönetici sekreteri olarak çalışmak istiyorsan yöneticinin randevularını özenle sıraya koyman ve bu hiçbir randevunun birbiriyle çakışmaması gerekir. Yöneticiye gelen misafirleri yönetici adına iyi bir şekilde ağırlamalısın. Ayrıca, yöneticin herhangi bir seyahate çıkacaksa biletlerini almalı ve kalacağı otele rezervasyon işlemlerini yapmalısın. Günü gelen toplantıların ve randevuların yöneticiye hatırlatılmasını sağlayarak bir düzen oluşturmalısın. Ayrıca, yönetici sekreterleri, yöneticinin talep ettiği toplantılara katılarak toplantılarda geçen gerekli notları alır.

Arşivlenmesi gereken tüm yazışmaları ve belgeleri düzenleyip arşive gönderir. Yöneticinin altındaki personellerin göndermek istediği belgeleri, yazışmaları ve dilekçeleri yöneticiye iletir. Aynı zamanda, ofisteki eşyalar ve düzen hakkında da yöneticiyi bilgilendirip eskimiş eşyaların değiştirilebilmesi için yöneticiye bilgi verir. Yöneticinin iletilmesini istediği gerekli talimatları personele iletir. Kısacası, personel ve yönetici arasındaki bilgi ve belge aktarımını sağlar. İyi bir yönetici sekreteri olabilmen için bunların hepsini eksiksiz bir şekilde yapman önemlidir. Bu tarz işler firmaya göre farklı isimlerle de anılabilir. Bu isimler arasında üst düzey yönetici asistanı gibi pozisyonlar da bulunur.

 

Yönetici Sekreteri İçin Güncel İş Fırsatları

Yönetici sekreteri arayan firmalar, donanımlı, başarılı ve işini iyi yapan yönetici sekreterlerini işe almayı ister. Bu yüzden iyi bir yönetici asistanı olmalısın. Toplantıların saatlerini ve yerlerini doğru not alıp yöneticinin haftalık ve aylık planlarını hiçbir toplantı ve etkinlik çakışmayacak şekilde planlamalısın. İş yerine, şirkete veya ofise uygun kılık kıyafetle gitmeli, iş yerindeki insanlara karşı güler yüzlü ve enerjik olmalısın. Katıldığın toplantılarda iyi ve eksiksiz not alabilmelisin. İstanbul Avrupa yönetici asistanı iş ilanları listesinde yer alan fırsatları inceleyebilirsin.

Yönetici sekreteri arayanlar, yöneticiyle sekreter arasındaki hiçbir bilginin veya konuşmanın başkaları tarafından duyulmasını istemez. Yönetici sekreteri iş ilanlarının temelinde aranan özellik budur. Başka bir deyişle, iyi bir yönetici asistanı olmak istiyorsan ağzının sıkı olması, üçüncü şahıslara hiçbir bilgi aktarımı yapmaman gerekir. Ayrıca, sana verilen belgelerin doğru yerlere ulaştığından emin olman ve belgelerin yanlış kişilerin eline geçmediğinden de emin olman gerekir. Bir nevi, sorumluluğunda olan belgelerin ve dilekçelerin korumalığını yapmalısın. Bu dilekçe ve belgelerin güvenliğinden kendin sorumlu olacaksın. Yöneticinin çıkacağı seyahatlerde, yöneticinin nereye nasıl gideceğini iyi planlaman, yöneticinin katılacağı toplantılara ve etkinlere zamanında gitmesini sağlayacağı için ulaşım aracı ve zaman konusunda iyi bir düzenleme yapmış olman çok önemlidir. Yöneticiyi çok iyi tanımalı, alışkanlıklarını iyi ezberlemelisin. Yönetici sekreteri iş ilanlarında, asistanda bulunması gereken temel özelliklerdendir. Bu alışkanlıklar listesi, yöneticinin kahvesini nasıl içtiğinden, başka bir şehre gittiğinde nasıl bir yerde kalmayı tercih edeceğine kadar uzayabilir.

İyi bir yönetici sekreteri olabilmen için, yöneticinin işlerinin aksamaması ve onun iş yerinde huzurlu ve mutlu olabilmesini sağlamandan geçer. Ayrıca, iyi bir sekreter olmak için yöneticinin iş başarısını arttırman ve yöneticinin hayatını kolaylaştırman da gereklidir. Yöneticinin unuttuğu veya atladığı gündelik alışkanlıklarını onun yerine yaparak hayatını kolaylaştırmada yardımcı olabilirsin. Kimi zaman yemeğini çok sevdiği bir restorandan söyleyerek kimi zaman da kıyafetlerini kuru temizlemeden alarak hayatını kolaylaştırabilir, yöneticinin diğer önemli işlerine daha çok vakit ayırmasını sağlayabilirsin. Ayrıca, yöneticinin özel hayatındaki özel günleri ona hatırlatman da yöneticinin hayatını kolaylaştıracaktır. Kendini geliştirmek için yönetici sekreterliği kurslarına başvurabilirsin. Ardından, yönetici sekreteri iş ilanlarına bakıp kendine en uygun ilanlara başvurularını yapabilirsin.

Yönetici Sekreteri İş İlanlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yönetici sekreteri ilanlarına başvuru yapmadan önce, iş tanımını ve sorumluluklarını iyice öğrenmen işe başladıktan sonra yöneticinle aranda sorun yaşanmaması için gereklidir. Yönetici sekreteri iş ilanları veren firmalar, tam zamanlı veya yarı zamanlı asistan arıyor olabilirler, sana uygun olan ilanları incelemelisin. İstanbul Avrupa yönetici sekreteri iş ilanları listesindeki fırsatlarda şu şekilde şartlar istenebilir:

  • Yönetici sekreterliği eğitimi ve belgesi olması
  • Word ve Excel gibi bilgisayar programlarına hakim olması
  • Hızlı not alabilmesi
  • İnsanlarla iyi iletişim becerilerine sahip olması
  • İngilizceyi seviyesinin en az b1 veya b2 olması
  • Stresli durumları kontrol edebilmesi gerekir.

Yönetici sekreteri iş ilanlarındaki iş tanımında arananlara ne kadar uyup uymadığını kontrol ettikten sonra başvurunu yapabilirsin. Başvuruyu yapacağın CV'nin; geçmişini, okuduğun okulları ve yönetici asistanlığı tecrübelerini detaylı bir şekilde açıklamalıdır. Cv'nin profesyonel bir dille yazılmış olması da önem arz eder. Ayrıca, iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olman, işe kabul edilmen veya mülakata çağrılman durumunda karışıklık olmaması açısından gereklidir. Arama kısmına yönetici sekreteri iş ilanları yeni yazarak en güncel yönetici sekreteri iş ilanlarına ulaşabilirsin. 

Yönetici Sekreterliği İş İmkanları

Günümüzde birçok şirket veya ofis yöneticisi yönetici sekreteri iş ilanları verir. Aynı zamanda; hukuk bürolarında, teknoloji firmalarında ve kolejlerde de yönetici sekreterleri işe alınabilir. Başka bir deyişle; yönetici sekreteri iş ilanları bugün, çokça kurum tarafından iş alımı yapar, bu meslek iş imkanları oldukça geniş bir sektörde yer alır.

Hukuk bürolarındaki avukatları asiste de edebilir, bir şirketin baş yöneticisinin asistanlığını da yaparak tecrübeler kazanabilirsin. Turizm ve otelcilik alanları da yönetici sekreteri iş ilanları verir. Otel müdürlerine veya turizm yöneticilerine destek sağlamak üzere yönetici sekreteri olarak işe girebilirsin. Gayrimenkul şirketlerinde de emlak danışmanlarına ve şirketin yöneticilerinin yanında yönetici sekreterliğine başlayabilirsin.

Bankalarda ve finans şirketlerinde de yönetici sekreteri iş ilanlarına rastlayabilir başvurunu bu kurumlara yapabilirsin. Büyük sanayi ve enerji şirketleri, üst düzey yöneticilere yönelik organizasyon ve iletişim işlemlerinde yönetici sekreteri iş ilanları yayınlar, bu kurumlarda da işe başlayabilirsin. Güncel yönetici sekreteri iş ilanlarına bakarak bu gibi kurumlarda iş bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Yönetici Sekreteri iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Yönetici Sekreteri iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Yönetici Sekreteri iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Yönetici Sekreteri iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Yönetici Sekreteri pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Yönetici Sekreteri iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Yönetici Sekreteri iş ilanlarına erişebilirsin.

Yönetici Sekreteri iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Yönetici Sekreteri için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur