keyboard_arrow_down

İşletme Müdürü İş İlanları

36 ilan
Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen
Sinpaş Holding A.Ş.
İşletme Müdürü
Sinpaş Holding A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İşletme Müdürü İş İlanları

Görev aldığı işletmelerde, günlük operasyonların sorunsuz şekilde yürütülmesi için ekip planlaması ve süreç kontrolünden sorumlu olan işletme müdürlerine birçok firmada ihtiyaç duyulur. Sorumluluk sahibi, detaycı, planlama konusunda yetenekli, yöneticilik becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın olan kişiler, belirli bir tecrübe sonrasında işletme müdürlüğü olarak görev alabilir. Bu nedenle belirli bir eğitim seviyesine ve yöneticilik tecrübesine sahipsen sen de istediğin bir işletme müdürü olarak görev alabilirsin. Kariyer.net’teki işletme müdürü iş ilanları inceleyerek kriterleri senin için uygun olanlarına başvurabilirsin. İşletme müdürü iş ilanları yeni yayınlananlarını inceleyerek firmaların talep ettiği şartları öğrenmen mümkün olur.

İşletme Müdürü Olarak Çalışmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

İşletme müdürü iş ilanları Ankara, İstanbul, Bursa gibi çok sayıda şehirde faaliyet gösteren farklı sektörlerdeki firmalar tarafından yayınlanır. Türkiye’nin her şehrinde işletme müdürü ilanlarını görebilirsin. Bu pozisyonda çalışmak istiyorsan senden talep edilen özellikler arasında şunlar sıralanabilir:

 • İlk olarak üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler veya mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olman istenir.
 • Etkin yazılı ve sözlü iletişim kanallarını kullanabilme ve problem çözebilme yeteneği,
 • İş takibi ve organizasyon becerisi,
 • Yöneticilik vasfı,
 • Analitik düşünme gibi özellikler de bir işletme müdüründen beklenir.

İşletme müdürlerinden beklenen bir diğer önemli özellik ise inisiyatif alabilme becerisidir. Çünkü ilgili işletmede meydana gelecek sorunlara doğru ve zamanında çözüm sunması gereken kişi işletme müdürüdür.

İşletme Müdürleri Ne İş Yapar?

İşletme müdürü iş ilanları İstanbul veya başka şehirler özelinde mevcut iş fırsatlarına başvurmadan önce bu pozisyonun görevlerini bilmen gerekir: 

 • İşletme planına uygun iş stratejileri gerçekleştirmek.
 • Mali tablolar, satış raporları gibi analizleri incelemek ve ileride işletmede yapılabilecek iyileştirmeleri planlamak.
 • Reklam kampanyaları ve promosyonlar ile müşterilerin işletmeyi daha fazla tercih etmesini sağlamak.
 • Gerektiğinde personelin eğitim almasını yardımcı olmak.
 • İşletmenin durumu ile ilgili üst yönetimi bilgilendirmek ve ihtiyaçlarla ilgili taleplerde bulunmak.
 • İşletmenin temizlik, güvenlik, bakım ve teknik ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamak.

Oldukça kapsamlı bir iş tanımı bulunan işletme müdürlüğü alanında meslek edinmek için kariyer.net’ten başvurularının tamamlayabilirsin.

İşletme müdürü olarak çalışmak için ne yapmak gerekir?

Güncel işletme müdürü iş ilanlarına başvurmak için ilk olarak bir CV  oluşturmalı ve senin en iyi anlatan şekilde bu özgeçmişi düzenlemelisin. Kariyer.net’te yer alan özgeçmiş şablonu, bu süreçte doğru yolları izlemene yardımcı olur. Ayrıca başvuru yaparken kullanmak için seni kısa ama öz bir şekilde anlatan bir ön yazı oluşturman da gerekir. Bu durum seni rakiplerinin önüne geçirebilir. Bu adımları attıktan sonra işletme müdürü arayan firmaları araştırarak başvurularını yapabilirsin.

İşletme müdürlerinin maaş oranları nasıldır?

İşletme müdürü olarak çalışan kişilerin maaş oranları pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Alanında belirli bir yetkinliğe ulaşmış kişilerin görev yaptığı işletme müdürlüğü pozisyonunda ücretlendirmeler, firmaların maaş politikalarına göre farklılık arz eder. Yine ilgili meslekte edindiğin tecrübe, eğitim düzeyin ve ek sertifikalar gibi etkenler de maaş oranları üzerinde etkili olur. 

İşletme müdürü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

İşletme müdürü iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin bazı nitelikleri karşılaması beklenir. İlk olarak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olman beklenir. Ayrıca ekip yönetimi ile ilgili bir tecrübeye sahip olman da önemlidir. İşletmenin hizmet verdiği kitleye göre yabancı dil bilme zorunluluğu da bir işletme müdüründen beklenebilir. Firmaların yayınladığı ilanların detaylarında tüm bu kriterlere rastlayabilir, uygunluk gösteriyorsan ilgilendiğin seçeneklere başvurabilirsin.

 

İşletme müdürleri için en çok hangi alanlarda iş bulunur?

Tüm işletmelerin sorunsuz şekilde faaliyetlerine devam etmesi için gerekli bir pozisyon olan işletme müdürlüğü pek çok farklı sektörde hizmet verir. Turizm, yeme içme, satış, pazarlama ve hizmet sektörlerinde bu pozisyona daha fazla ihtiyaç duyulur. Ancak işe alınacak işletme müdürünün çalışmak istediği sektörle ilgili bilgili ve tecrübe sahibi olması da beklenir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı İşletme Müdürü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı İşletme Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

İşletme Müdürü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İşletme Müdürü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İşletme Müdürü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İşletme Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İşletme Müdürü iş ilanlarına erişebilirsin.

İşletme Müdürü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

İşletme Müdürü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur