Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
354

İstanbul(Avr.) Konaklama ve Otelcilik İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Konaklama ve Otelcilik cancel
İstanbul(Avr.) cancel
The Peninsula İstanbul

Kat Hizmetleri Departmanı Pozisyonları

The Peninsula İstanbul
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ELİT TURİZM YATIRIM A.Ş

Teknik Stajyeri

ELİT TURİZM YATIRIM A.Ş
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
6 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 15 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa konaklama ve otelcilik iş ilanları hangi meslekleri kapsar?

İstanbul şehri, tarihi dokusu ve gelişmişliğiyle herkese uygun olabilecek çeşitli konaklama imkânları sunar. Avrupa Yakası'nda misafirlerin, hizmetten memnun kalmalarını sağlamak adına konaklanacak yerlerde farklı meslek gruplarından birçok kişinin çalışmasına ihtiyaç duyulur ve buna yönelik iş ilanları yayınlanır. Konaklama ve otelcilik sektöründe; housekeeper, muhasebe müdürü, mutfak şefi, güvenlik müdürü, elektrik teknikeri, yiyecek ve içecek müdürü, aşçı, servis personeli, sosyal medya yöneticisi ve kat şefi bu alanda istihdamı sağlanan mesleklerden sadece bazılarıdır.

İstanbul Avrupa konaklama ve otelcilik iş ilanlarının en yoğun olduğu bölgeler hangileridir?

Turistik açıdan oldukça fazla ziyaret edilen İstanbul, konaklama için de çoğu zaman tercih edilir. Sunduğu imkânlar ve güzelliklerle turistlere eşsiz saatler yaşatan şehrin özellikle Avrupa Yakası ziyaretçilerin tercihidir. Bu bölgelerde konaklama hizmeti veren işletmeler fazla olduğundan bu alanda çalışacak personele de ihtiyaç vardır. Avrupa Yakası'nda; Arnavutköy, Başakşehir, Bağcılar, Bakırköy, Bayrampaşa ve Avcılar gibi ilçeler konaklama ve otelcilik iş ilanlarının en yoğun olduğu ilçelerdir.

İstanbul Avrupa konaklama ve otelcilik iş ilanlarında çalışma ortamları nasıldır?

İstanbul Avrupa Yakası konaklama ve otelcilik alanında oldukça gelişmiştir. İstanbul Avrupa Yakası'nda konaklama hizmeti sunan birçok işletme yoğun olarak çalışır. Bu sektörde çalışanların çalışma alanı çoğunlukla işletmelerin iç alanıdır. Farklı departmanlarda çeşitli pozisyonlarda da iş ilanları açılır. Her bir pozisyonun çalışma alanı farklılık gösterebilir. Muhasebe uzmanı, proje uzmanı ve satış müdürü gibi pozisyonlarda çalışanların çalışma ortamı daha çok ofis gibi alanlardır. Resepsiyonist, barmen, garson gibi pozisyonlarda çalışanlar ise müşteri ile birebir iletişim hâlinde olunan işlek alanlarda görev alırlar.

İstanbul Avrupa konaklama ve otelcilik iş ilanlarında hangi pozisyonlar bulunur?

İstanbul Avrupa’da otel ve konaklama sektörü iş ilanlarında farklı departmanlarda ve çeşitli pozisyonlarda iş ilanları yayınlanır. Ön büro elemanı, satın alma elemanı, muhasebe uzmanı, satış ve pazarlama müdürü, yiyecek içecek departmanı elemanı, teknik servis elemanı, housekeeper, barmen, garson, proje uzmanı, resepsiyonist ve insan kaynakları uzmanı bu sektörde yayınlanan iş ilanlarından sadece bazılarıdır. Daha fazla iş ilanına ulaşmak ve sana uygun iş ilanlarına başvuruda bulunmak istersen Kariyer.net’i ziyaret edebilirsin.