Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
97

Ziraat Mühendisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Ziraat Mühendisi cancel
TUNCAYOĞLU TARIMSALZİRAİ ÜR.GIDA SAN.VETİC.LİMİTED ŞİRKETİ

Ziraat Mühendisi

TUNCAYOĞLU TARIMSALZİRAİ ÜR.GIDA SAN.VETİC.LİMİTED ŞİRKETİ
Muğla
Tam zamanlı
9 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Ziraat Mühendisi İş İlanları

Ziraat mühendisleri, bitki ve hayvan yetiştiriciliği, gübrecilik, tarım ürünlerinin işlenmesi ve koruyucu yapıların projelendirilmesi gibi alanlarda görev yaparlar. Ziraat mühendisi olmak isteyen adaylar, üniversitelerin 4 yıllık ‘Ziraat Mühendisliği’ bölümlerinden mezun olurlar. Ekonomik değere sahip tarım ürünlerinin verimli şekilde üretilmesi, ırkların korunması ve iyileştirilmesi, toprak analizinin yapılması, toplanan ürünün uygun şekilde depolanması da aynı şekilde ziraat mühendislerinin yaptıkları işlerden bazılarıdır. Ziraat mühendisi olarak işe alınacak adaylarda aranan özellikleri incelediğimizde, adayın doğayı sevmesi ve doğada olmaktan keyif alması, açık alan ve saha çalışmalarına istekli olması, aldığı sorumluluğu yerine getirebilen, duyarlı bir kişi olması, genellikle tercih sebepleri arasında yer alan kriterlerden bazılarıdır. Siz de ziraat mühendisi olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net ziraat mühendisi iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara başvuru gönderebilirsiniz.

Ziraat mühendisi iş ilanları, hangi illerde bulunmaktadır?

Ziraat mühendisi iş ilanları, Antalya, İstanbul, Ankara, Gaziantep, Urfa, Konya ve daha pek çok ilimiz için açılmaktadır. Adaylar, iş araması yaparken, ilgilendikleri pozisyonla birlikte il filtrelemesini de kullanırlarsa, aradıkları iş ilanlarına daha kolay ulaşabilirler. Örneğin, İstanbul’da ziraat mühendisi olarak iş arayan bir aday, ‘ziraat mühendisi iş ilanları İstanbul’ olarak arama yaparken, Diyarbakır’da ziraat mühendisi olarak çalışmak isteyen adaylar, ‘Diyarbakır ziraat mühendisi iş ilanları’ olarak arama yapabilirler. Bu şekilde filtreleme yapıldığında, aranılan iş ilanları daha hızlı bulunur ve zaman kazanılır. Bunların yanında, adayların öz geçmişlerinde bulunan iletişim bilgilerinin güncel ve arandığında ulaşılabilir olması da oldukça önemlidir. Adaylar, öz geçmişlerinde meydana gelen gelişmeler doğrultusunda bilgilerini güncelleyebilir, böylece daha görünür olabilirler.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara başvurabilirsiniz.