60

Restoran Yöneticisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Restoran Yöneticisi cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Restoran Yöneticisi İş İlanları

Restoran Yöneticisi İş İlanları

Günümüzde, her ilde birçok restoran zinciri ve yiyecek içecek hizmeti veren işletme bulunur. Bu işletmeler birçok iş pozisyonunda çalışacak eleman arar. Restoran yöneticiliği de sıklıkla aranan bu iş pozisyonlarından biridir. Restoran zincirlerinde ve yiyecek hizmeti veren işletmelerde restoran yöneticisi olarak işe girebilirsin. Restoran yöneticisi olarak işe girebilmen için üniversitelerin; turizm ve otelcilik veya iktisadi ve idari bilimler fakülteleri gibi ilgili bölüm ve fakültelerinde okuyabilirsin. Restoran yöneticisi arayan firmalar, işe alacakları kişilerin gerekli eğitimleri almış olmalarının yanında planlama ve organizasyon becerilerinin de iyi bir düzeyde olmasını isterler.

En Güncel Restoran Yöneticisi İş Fırsatları

Restoran yöneticisi iş ilanlarını incelemeden önce çalışacağın restoranın ne tarz yiyecek üretimi yaptıklarını incelemen gerekir. İş başvurusu yapacağın restoran hakkında bilgi sahibi olmadığın yiyecek üretimi yapıyor, bildiğinden daha farklı bir mutfak tarzıyla çalışıyor olabilir. Bilgi sahibi olmadığın tarzlarda çalışan restoranlara uyum sağlayamayabilirsin ve yönetim kısmında sorun yaşayabilirsin. Sorun yaşamaman için başvurundan önce iyi bir araştırma yapman gerekir. Ayrıca, restoran yöneticisi iş ilanlarını değerlendirirken iş ilanında talep edilen vardiya zamanlarına uygun olup olmadığına da dikkat etmen gerekir. Restoranın konumunun yaşadığın yere uygun uzaklıkta olması, restoranda acil bir işin çıkabilme olasılığın olduğu için önem vermen gereken başka bir noktadır.

Restoran yöneticisi arayanlar, gıda ve yiyecek hijyenine gerçekten önem ve değer veren kişileri ararlar. İşe gireceğin restoranın; hijyen kurallarına uygun olarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmen, çalışanların temizlik kurallarına ve titizliğe dikkat ederek çalıştığından emin olman gerekir. Temin ettiğin gıdaların ve yiyecek üretiminde kullanılacak malzemelerin son kullanma tarihlerinin geçmediğinden ve insan sağlığına uygun olduğundan da emin olman, restoran yöneticisi olarak görevlerin arasında olacaktır. Bu tarz ilanlar için gıda iş ilanları listesine de göz atabilirsin.

Restoran Yöneticisi İş İlanlarında Dikkat Etmen Gerekenler

Restoran yöneticisi iş ilanlarına başvurunu yapmadan önce dikkat etmen gereken önemli noktalar bulunur. Restoranın konumu ve istenen çalışma saatleri bu noktaların başında gelir. Restoran yöneticisi iş ilanlarında dikkat etmen gereken başka bir nokta ise, sahip olduğun nitelik ve özelliklerin, iş ilanında belirtilen özelliklerle paralel olup olmadığıdır. Ayrıca, işe alınacak kişinin sahip olduğu eğitim ve belgelere de dikkat etmen gerekir. Restoran yöneticisi iş ilanlarında şu gibi özelliklere sahip olmanı istiyor olabilirler: İşe alınacak kişinin;

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması,
  • Restoran işletmeciliği hakkında geçmiş iş tecrübeleri bulunması,
  • Takım çalışmasına uyumlu olması,
  • İnsanlarla iletişim becerilerinin yüksek olması,
  • Organizasyon, planlama ve liderlik özelliklerinin gelişmiş olması,
  • İngilizce seviyesinin b1 veya b2 olması,
  • Gıda ve kurum hijyenine önem vermesi gerekir.

Restoran yöneticisi iş ilanlarına başvurunu göndermeden önce, iş ilanındaki özelliklere uyuyorsan güncel CV ile başvuru yapabilirsin. Cv'ni göndermeden önce profesyonel bir dille yazılmış olmasına ve geçmişini detaylı bir şekilde ele aldığından emin olmalısın. İletişim bilgilerinin güncel olup olmadığını da kontrol ettikten sonra CV'ni gönderebilirsin. En güncel restoran yöneticisi iş ilanlarını bulmak için Kariyet.net'in arama kısmına güncel restoran yöneticisi iş i̇lanları yazarak karşına çıkan ilanları inceleyebilirsin. Bunlar dışında yiyecek ve içecek iş ilanları listesi de sana yardımcı olabilir.

Restoran Yöneticisi İş İmkanları

Günümüzde birçok restoran bulunduğu için sıklıkla restoran yöneticisi iş ilanları bulabilirsin. Restoran zincirlerinde iş bulabilmenle beraber bazı kafelerde de yönetici konumunda çalışabilirsin. Kafe yöneticisi olmak istiyorsan kafe işletmesi hakkında ve kafelerde satışı yapılan yiyecek ve içecekler hakkında bilgi sahibi olman gerekir. Restoran yönetici olarak çalışmak istiyorsan daha çok restoran zincirlerinde çalışabilmekle birlikte bilinen ve marka adı olan işletmelerde de iş bulabilirsin. Restoran yöneticisi iş ilanları bugün, işletmeler tarafından çokça verildiği için bu iş seçeneklerinden kendine uygun olanı kolaylıkla bulabilirsin. En son çıkan ve en yeni iş ilanlarını bulabilmen için arama kısmında restoran yöneticisi iş ilanları yeni aratmasını yaparak en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir, kendine uygun ilanlara başvurularını yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Restoran Yöneticisi iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Restoran Yöneticisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Restoran Yöneticisi iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Restoran Yöneticisi iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Restoran Yöneticisi pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Restoran Yöneticisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Restoran Yöneticisi iş ilanlarına erişebilirsin.

Restoran Yöneticisi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Restoran Yöneticisi için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur