Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
43

Asistan İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Asistan cancel
Aras Kargo

Asistan (Ankara Bm)

Aras Kargo
Ankara
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
21 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Yayla Filiz Fidancılık

Şirket Asistanı

Yayla Filiz Fidancılık
Antalya
Tam zamanlı
7 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Asistan İş İlanları

Asistanlık, asiste edilen kişinin desteklenmesi, kimi zaman programının takip edilmesi, randevularının hazırlanması, ilgili görüşmelerinin organize edilmesi, çağrılarının karşılanması, toplantılarda eşlik edilmesi, çalışılan proje hakkında araştırma yapılması gibi işleri yapan meslek dalıdır. ‘’yönetici asistanı aranıyor.’’ İlanlarına sıkça rastlanmaktadır. Bunun nedeni, yöneticilerin iş yoğunluğunda bazı işleri delege edebileceği kişilere ihtiyaç duyuyor olmalarıdır. İyi bir yönetici asistanı, işinde oldukça titiz davranan, detayları takip eden, organizasyon ve kriz yönetim becerisi güçlü olan kişilerdir. Ayrıca kişisel imaj ve bakımlarına da özen gösterirler. Asistan olarak iş başvuru yapmak isteyen kişiler, Kariyer.net asistan iş ilanları sayfasına göz atabilirler.

Doktor asistanı ne iş yapar?

Doktor asistanları, sağlık kuruluşlarında görev yapan doktorların programlarını, hasta trafiğini, hasta kayıtlarını takip eden kişilerdir. Doktorun notlarını düzenlemek, hasta ve hasta yakınlarını işleme hazırlamak ve karşılamak, hemşirenin alanına girmediği sürece, doktor asistanlarının görev tanımları arasında yer alır. Diş hekimlerinin genellikle en az bir asistanı olur. İşlem sırasında aletlerin hazırlanması, peçete, su gibi, hastanın ihtiyaç duyacağı materyallerin verilmesi, hastanın kaydının tutulup, randevusunun düzenlenmesi genellikle hekim asistanları tarafından yapılır. Kişiler, yaşadıkları bölgeye ve şehre göre iş ararlar. Örneğin; İzmit ilinde iş arayan biri, diğer ilanları elemek ve sadece İzmit ilanlarını görebilmek adına, ‘İzmit doktor asistanı iş ilanları’ olarak arama yapar.

İstanbul ilinde oturan bir kişi, trafikte zaman kaybetmemek adına, genellikle oturduğu yakada açılmış olan iş ilanlarına başvuru yapmayı tercih eder. Asistan iş ilanları Anadolu yakası, asistan iş ilanları İstanbul Avrupa yakası şeklinde yapılan filtrelemeler, adayların, aradıkları iş ilanını daha hızlı şekilde bulmalarına yardımcı olur.

Bunların yanında, özel asistan ve kişisel asistan ilanları da sıklıkla görülmektedir. Bu ilanlar, sanatçı asistanlığı olabildiği gibi yönetici asistanlığı da olabilirler.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ diyor ve asistanlık mesleğinde kariyer yapmayı düşünüyorsanız, Kariyer.net asistan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Asistan olarak hangi departmanlarda çalışılabilir?

Asistanlar, çalıştıkları işletmede kendilerine verilen idari işlemleri yerine getirirler. Asistanların farklı departmanlarda çalışma imkanı mevcuttur. Bu departmanlardan bazıları ise danışma, finans, ürün yönetimi, idari işler, satış ve pazarlamadır. Asistanlara yönelik iş ilanlarının yayınlandığı departmanlar işletmelere göre değişiklik gösterir.

Asistan iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Asistan iş ilanlarına Kariyer.net ile ulaşabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliği sayesinde çalışma şekli, şehir, ilçe, pozisyon gibi kategorilere göre iş ilanlarını listeleyebilir, sana en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Güncel asistan iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

Asistan iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

Asistan iş ilanlarında adaylarda belirli kriterler aranmaktadır. Aranan kriter işletmelere göre değişiklik göstermektedir. Asistanların üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun olmaları aranan kriterler arasındadır. Genel olarak asistanların prezentabl, kendisini iyi ifade edebilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, diksiyonu düzgün ve zamanı etkili yönetebilecek kişiler olması beklenir. Kariyer.net ile asistan iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler incelenebilir.

Asistan iş ilanları yoğun olarak hangi şehirlerde bulunur?

Asistan iş ilanları Türkiye’nin neredeyse her şehrinde yayınlanmaktadır. İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Kocaeli, Gaziantep ve Muğla asistan iş ilanlarının yoğun olduğu şehirler arasında yer almaktadır. Kariyer.net filtreleme özelliği sayesinde konuma göre iş ilanları listelenebilir. Aday, bu iş ilanları arasından kendisine en uygun olan iş ilanına başvuru yapabilir