41

Asistan İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Asistan cancel
Dikici Hukuk Bürosu
İdari Asistan
Dikici Hukuk Bürosu
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Platform Asistanı
Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Tekirdağ İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
ARTI VE ARTI TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
Asistan
ARTI VE ARTI TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
8 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

A

Asistan
ASA STUDYO YAZILIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
25 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Asistan İş İlanları

Günümüzde bazı işlerin hemen hemen her alanda yapılabilecek kadar geniş bir iş imkanına sahip olduğu bilinir. Asistanlık mesleği de bahsi geçen meslek kollarından birine örnek olarak verilebilir. Asistan iş ilanları bayan ya da bay fark etmeksizin büro yönetim sistemi ve prosedürleri gibi mesleki bilgilere sahip olan kişiler sıklıkla başvurabilir. Düzenli ve programlı çalışmalarının yanı sıra faks ya da yazıcı gibi ofis malzemeleri de kullanması beklenir. Asistan iş ilanları yeni ve güncel hallerini kontrol etmek de kişilerin kendi mesleki beceri ve özelliklerine en uygun olan iş imkanını bulmalarına yardımcı olur. 

Asistan Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Asistan eleman arayan firmalar arasında dikkat edilen en önemli noktalardan biri kişilerin ilgili bölümden mezun olmasıyla ilgilidir. 

  • Asistan iş başvurusunda bulunmak isteyenlerin büro yönetimi ve yönetici asistanlığı gibi bölümlerinden mezun olması gerekir. Buna ek olarak bazı durumlarda dört yıllık farklı bir bölümden mezun olmuş bireyler de asistan iş ilanlarına başvuru yapabilirler. 
  • Yöneticiler tarafından görevleri yerine getirmeleri, idari birimlerle durmadan iletişim halinde olmaları da güncel asistan iş ilanlarında kurumların dikkat ettiği nitelikler arasında yer alabilir. 
  • MS Office programlarını kullanabilen, düzenli ve titiz bir şekilde çalışabilmeleri de iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin özellikleri arasındadır.

Asistan İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Asistan iş ilanları bugün ya da geçmişte de sıklıkla başvurulan duyurular arasında görülebilir. Asistan iş ilanları İstanbul gibi kalabalık şehirlerin yanı sıra pek çok kenti de kapsar. Buna karşın aranılan özellikler genel olarak benzerlik gösterir. Kurum içi ve dışı yazışmalar ve önemli görülen detayları not alma gibi önemli işlerle yöneticisine yardımcı olur. Toplantıların planlanıp, dosyalama işlemlerinin yapılması İstanbuldaki ilanların yanı sıra Ankara’da da aynı şekilde olabilir. Asistan iş ilanları Ankara için de aynı şekilde olabilir. Şehrin yanı sıra asistan iş ilanları bay veya bayan olarak ayrım yapılmaksızın hemen hemen herkese de hitap eder. 

Asistan hangi sektörlerde çalışabilir?

Asistanlık günümüzde sıklıkla tercih edilen meslekler arasında yer alır. Asistan iş ilanlarına bakıldığında birbirinden farklı kurum ya da kuruluşların bu meslek adına duyurularda bulunduğu da açıkça görülebilir. Asistan adayları sağlık kurumlarında, eğitim kuruluşlarında, avukatlık bürolarında, fabrikalarda ya da ofis yönetimi olan her alanda çalışma imkanı bulabilirler. 

Asistan iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Eskiden gazete ya da el ilanları aracılığı ile bulunan iş imkanları günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte internet üzerinden yapılmaya başlar. Asistan iş ilanlarına başvurmak isteyen kişiler kariyer.net’ten kolaylıkla ulaşabilir. Burada yayınlanan ilanlar üzerindeki özellik ve nitelikler, kişilerin kendilerine en uygun olan iş imkanına ulaşmasına olanak sağlar.

Asistan iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Hemen hemen her şehirde bulunabilecek iş imkanlarından biri olan asistanlık mesleği, pek çok alanda da çalışma imkanı sunar. Daha kolay ve hızlı bir şekilde geri dönüş alınabilmesi için adaylar iş ilanlarına internet üzerinden başvuru yapabilir. Kariyer.net üzerinden sen de kendine en uygun olan iş ilanına kolaylıkla erişim sağlayabilir, özgeçmişini ilan sahiplerine iletebilirsin.

Asistan iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Asistanlık iş ilanlarına mesleğiyle ilgili gerekli eğitim ya da kursları almış hemen hemen herkes kolaylıkla başvurabilir. Buna ek olarak bazı durumlarda dört yıllık farklı bir bölümden mezun olmuş bireyler de asistan iş ilanlarına başvuru yapabilir. Herhangi bir karışıklık ya da yanlışlık yapılmaması adına planlı ve düzenli çalışabilmeleri de oldukça önemlidir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Asistan olarak hangi departmanlarda çalışılabilir?

Asistanlar, çalıştıkları işletmede kendilerine verilen idari işlemleri yerine getirirler. Asistanların farklı departmanlarda çalışma imkanı mevcuttur. Bu departmanlardan bazıları ise danışma, finans, ürün yönetimi, idari işler, satış ve pazarlamadır. Asistanlara yönelik iş ilanlarının yayınlandığı departmanlar işletmelere göre değişiklik gösterir.

Asistan iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Asistan iş ilanlarına Kariyer.net ile ulaşabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliği sayesinde çalışma şekli, şehir, ilçe, pozisyon gibi kategorilere göre iş ilanlarını listeleyebilir, sana en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Güncel asistan iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

Asistan iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

Asistan iş ilanlarında adaylarda belirli kriterler aranmaktadır. Aranan kriter işletmelere göre değişiklik göstermektedir. Asistanların üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun olmaları aranan kriterler arasındadır. Genel olarak asistanların prezentabl, kendisini iyi ifade edebilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, diksiyonu düzgün ve zamanı etkili yönetebilecek kişiler olması beklenir. Kariyer.net ile asistan iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler incelenebilir.

Asistan iş ilanları yoğun olarak hangi şehirlerde bulunur?

Asistan iş ilanları Türkiye’nin neredeyse her şehrinde yayınlanmaktadır. İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Kocaeli, Gaziantep ve Muğla asistan iş ilanlarının yoğun olduğu şehirler arasında yer almaktadır. Kariyer.net filtreleme özelliği sayesinde konuma göre iş ilanları listelenebilir. Aday, bu iş ilanları arasından kendisine en uygun olan iş ilanına başvuru yapabilir

notifications İş Alarmı kur